PorgantZ[1337]

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

PorgantZ[1337]

Post by W4I[Vendetta] »

Zinu, ka garš teksts, bet savādāk nevarēju.

Situācija:
Es biju AFK un kad ienācu serverī pamaniju, ka PorgantZ[1337] publiski čato ar Ma4alk.a.
Tad publiski PorgantZ[1337] prasiju vai būs restarts uz ko viņš un arī neviens cits neatbildēja.
Par restartu prasiju vairākkārt, bet paliku bez atbildes, nospriedu, ka neviens neko nezin un izlēmu gaidīt vai kāds cits admins parādīsies serverī.
Braukājot pa serveri un gaidot nolēmu noriskēt un nopirku pie /military to īpašumu un vel sexshop, jo izskatījās, ka restarts kādu laiku nebūs.
Vēlāk vienkārši skatījos čatu, tur PorgantZ[1337] ar Ma4alk.a. čatoja savā starpā, Ma4alk.a. prasija vai adminam var prasīt, lai aizdod naudu, tad
PorgantZ[1337] atbildēja, ka 1 reizi var, bet ne Giboxam un ja 1x ir prasīts un admins neko neatbild tad prasot otreiz var dabūt mute. ( nav tiešā tekstā )
Tad Ma4alk.a. izmantoja sev doto 1 iespēju un PorgantZ[1337] paprasija naudu. Pēc vēlākiem PorgantZ[1337] un Ma4alk.a. publiskajiem komentāriem sparatu,
ka PorgantZ[1337] atdevis Ma4alk.a. gandrīz pēdējo savu naudu kura spriežot pēc Ma4alk.a. viņam nebija daudz. Tālāk Ma4alk.a. ar PorgantZ[1337] turpināja savstarpēji čatot.
Pēc kāda laika pamaniju, ka Ma4alk.a. nopērk LS Airport ( nodomāju, ka čatojot ar PorgantZ[1337] viņš uzzinājis, ka nebūs restarts ) Vel Ma4alk.a. publiski sāka prasīt vai kāds nevar viņam aizdot 100K
man to skaitā, es un citi, kas bija online neko viņam neatbildējām. Tad es telportējos uz /military kur pārdevu nopirkto īpašumu un vēlāk uz /police, lai pārdotu sexshop,
tāpēc, ka serverī bija maz spēlētāji un tie, kam bija lielie īpašumi bija jau kādu laiku atpakaļ izgājuši no servera. Kad biju ticis līdz sexshop pamaniju kartē,
ka Ma4alk.a. brauc uz Kazino pusi, kur var 20k 300sec pelnīt, tad es cerībā, ka viņš nedabūs tos 100k, ātri pārdevu sexshop un arī braucu uz Kazino, tur saskrējos ar Ma4alk.a. kurš vel man prasija 100k, ka atdos rīt.
Es vienkārši piebraucu un nopirku to Kazino, nocēlu viņam, tad Ma4alk.a. sāka mani šaut un es aizmuku,vel publiskajā čatā viņš izrādija neapmierinātību, ka biju nopircis to Kazino. Tad teleportējos uz /trans2
lai pirktu LV Planning Departamment, bet Ma4alk.a. bija jau soli priekšā un uz pirkšanas zīmes uzlika liftu, lai es netiktu klāt, publiskajā čatā teica, ka tas par Kazino. Visādi meiģināju tik zem, virs lifta, lai nopirktu,
bet nesekmīgi, teicu publiskajā čatā, lai noņem liftu, viņš atteicās. Pēctam kad viņš mani sāka šaut kad meiģināju tikt pie tās pirkšanas zīmes un nosāvā, izdomāju, ka nav jēga čakarēties un teleportējos uz /airport
no kurienes braucu uz warehouse kur 10k 300sec var pelnīt, aizbraucu un nopērkot warehouse, publiskajā čatā uzrakstiju, ka man ar 30k 300sec ar pietiks, starpā vel Ma4alk.a. publiski kko pa to LVPD ņēmās.
Tad viss notika diezgan ātri, es pamaniju, ka Ma4alk.a. pārdod LS Airport vel nobrīnijos kāpēc, bet tālāk par to, ka man ir iespēja nopirkt LVPD neaizdomājos un tā uzrakstiju "/trans2" Tiklīdz, kā parādījos /trans2 un sāku braukt uz LVPD pusi
man ekrāna vidū sāka rādīties kkāds texts, kas tīnās uz leju, vel fonā pamaniju, ka tieši tad PorgantZ[1337] iziet no servera un man nocrashoja spēle.

Slēdzot ciet vel crash logu nodomāju, ka PorgantZ[1337] "pī" , jo pateicis Ma4alk.a., ka būs restarts, tāpēc Ma4alk.a. paspējis pārdot LS Airport un PorgantZ[1337] vnk restartējis serveri no, kā man crash uzradies.
Tad cik ātri vien iespējams vienojos klāt serverim, lai paspētu labākos īpašumus nopirkt, tikko, kā ielogojos pamaniju, ka Ma4alk.a. jau nopērk Kazino, bet dīvainākais bija, ka man jau priekšā bija spēlētāji, kas bija afk, un nebija izgājuši, tad sāku palikt aizdomīgs.
Un izdomāju, ka Ma4alk.a. ar PorgantZ[1337] kko sarunājis un PorgantZ[1337] kkā mani nokrashojis, lai atbrīvotos mani īpašumi, jo es vienīgais tikai pazudu no servera un ielogojos atpakaļ. Tagad vel padomājot par to Ma4alk.a. LS Airport gājienu
liekas diezgan neloģisks, kāpēc viņš viņu pārdotu, ja nebūtu restarts vai pats neietu ārā no servera, kad viņš gribēja pirkt Kazino viņam pietrūka 100K, tātad viņam tajā brīdī bija tikai kādi 100K, jo Kazino viņam nesanāca un viņš maksā 200K,
reiķinot tālāk, viņam bija bišk virs 100K un viņš vel pārdeva tikko nopirktu LS Airport par ko var 350K saņemt, tātad viņam kopā palika kkur ap 500K nauda, domāju pat ne pilni 500K LS Aiport viņam vairs nesanāca par kuru 20k var saņemt un ir viens no 3 labākajiem
servera īpašumiem un kāda jēga būtu viņam viņu pārdot un atkal nopirkt? :D Tajā brīdī vel Kazino piederēja man un LVPlanningDepartament viņam nesanāca, jo tas maksā 1kk. Man tas liekas diezgan neloģiski, kapēc pārdot to lidostu un zaudēt naudu un mans variants ir tāds, ka
Ma4alk.a. pārdeva LS Airport, jo zināja, ka Kazino atbrīvosies, tātad es kkā vairs nebūšu Kazino īpašnieks. Un tā PorgantZ[1337] iziešana no servera ar manis tūlītēju nokrashoshanu liekas diezgan aizdomīga.

+ google pameklēju ir tāda kommanda "/crash [id']" un izmeiģinot viņu serverī parādījās "KLUDA: Tev nav tiesibu lietot so komandu!" Tātad ir tāda kommanda, jo ja nebūtu tad rādītu: "KLUDA: Nepareiza kommanda!"

+ mans chat log pēc crasha, kad ielogojos un čats ar Ma4alk.a.:
  • [00:53:47] {FFFFFF}SA-MP {EE5555}0.3c {FFFFFF}Started

    [00:53:50] Connecting to 85.31.96.196:7777...

    [00:53:52] Connected. Joining the game...

    [00:53:52] ============================================================

    [00:53:52] ^ Sveiks atpakal! Tavs lietotajvards ir registrets, ludzu ielogojies.

    [00:53:52] ============================================================

    [00:53:54] Connected to {EE5555}[LV] SAMP.BoxG.LV 0.3c

    [00:53:57] Ma4alk.a. nopirka ipasumu "Kazino" (ID: 89) par $200000

    [00:53:58] ^ Tu veiksmigi ielogojies!

    [00:54:16] man reportet?

    [00:54:22] kas tagad bija ko?

    [00:54:28] Pazinojums: Briva vieta jusu reklamai. Vairak info: http://samp.BoxG.lv/

    [00:54:28] :D

    [00:54:30] PrograntZ izgaaja un man uzreiz crash

    [00:54:35] ^^^ Transportejamas masinas: Infernus, Stratum, Sandking.

    [00:55:00] ielikshu forumaa, delj shitaa kadu 400k pakasu

    [00:55:03] Ma4alk.a. nopirka ipasumu "warehouses" (ID: 82) par $200000

    [00:55:07] screen ir

    [00:55:21] Screenshot Taken - sa-mp-017.png

    [00:55:30] thanks for props

    [00:55:39] Screenshot Taken - sa-mp-018.png

    [00:55:43] pm sarunaji ko?

    [00:55:46] Screenshot Taken - sa-mp-019.png

    [00:55:51] ko tad

    [00:56:03] lai nokrasho

    [00:56:05] ne

    [00:56:09] vai nezinu, kas tikko notika

    [00:56:14] ne

    [00:56:46] neraudi tikai

    [00:57:14] DevilFish nopirka ipasumu "LS Airport" (ID: 84) par $500000

    [00:57:14] Tu tagad sanemsi $20000 katras 300 sekundes!

    [00:57:54] DevilFish nopirka ipasumu "Warehouse" (ID: 149) par $33000

    [00:57:54] Tu tagad sanemsi $25100 katras 300 sekundes!

    [00:58:24] cik tev ir nauda

    [00:58:47] tagad par 1kk mazak kaa pirms crash

    [00:58:55] :d

    [00:59:00] Neaizmirsti katru Svetdien 20:00 apmeklet BoxG Turniru samp.boxg.lv:5555 serveri!

    [00:59:50] un tas ir gandriiz 2x vairaak kaa man tagad nauda

    [00:59:59] 600k tikai

    [00:59:59] un

    [01:00:02] ^^^ Transportejamas masinas: Hotknife, Quad, Hermes.

    [01:00:07] mani tas nekrata

    [01:00:15] Screenshot Taken - sa-mp-020.png

    [01:00:35] palsiishu forumos, vai adminiem ir iespeeja nokrashot kadus peletaaju ar kkadaam metodem

    [01:00:38] Screenshot Taken - sa-mp-021.png

    [01:00:49] Z iziet un es uzreiz nokrashoju

    [01:00:52] es jau neesu admins

    [01:00:58] Screenshot Taken - sa-mp-022.png

    [01:01:20] admini nevar nokrasot ja vins ir izgaji

    [01:01:22] nee, bet tu ar vinju sazinajies un kaadas 3sec pirms crash tu LS airport tieshi pardevi

    [01:01:24] es jau to izdari

    [01:01:31] taa ka zinaatu, ka vreesi kko nopirkt

    [01:01:34] Screenshot Taken - sa-mp-023.png

    [01:01:37] ko

    [01:01:39] ko

    [01:01:41] ko

    [01:01:41] ko

    [01:01:41] ko

    [01:01:42] ko

    [01:01:42] ko

    [01:01:43] kot

    [01:01:44] kot

    [01:01:46] ko

    [01:01:47] Screenshot Taken - sa-mp-024.png

    [01:02:01] Tu sanemi $25100 par savu ipasumu!

    [01:02:28] Screenshot Taken - sa-mp-025.png
- Mans chat log pēc crash un atkal ielogošnās izdzisa un ir tikai jaunākais :(
- Crash report nesaglabāju, jo domāju, ka restarts un nelikās tik svarīgs.
Rauls[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 808
Joined: 30 Sep 2009, 21:59
Location: Nedrīkst teikt.

Re: PorgantZ[1337]

Post by Rauls[ADT] »

Labs stāsts, bet ja pa nopietno, tad ko tu gribi iegūt no šitā visa?
Es pašlaik redzu tikai to, ka Ma4alk.a jāsoda par to, ka uzlika liftu uz īpašuma un flūdoja čatā.
+
/crash [id']
To komandu var tikai lietot 5.līmeņa administratori, bet Porgantam ir 4.līmenis.
Paskatīsimies ko Gibox par šo visu teiks, iespējams, ka viņš varētu paskatīties kas notika tajā vakarā caur logfailiem, jo ir viens veids kā PorgantZ tevi varēja izkrašot un tas būtu ar liftiem. Ja ieraudzīs, ka ~ 00:52:00 viņš ir uzrakstijis /lift get un jūs esat izkrašojusi, tad lai Gibox domā kādu sodu likt. :)
Btw. Es personīgi nedomāju, ka PorgantZ ko šādu varētu izdarīt, bet nu gaidam Giboxu tad.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: PorgantZ[1337]

Post by bobiksv6k[1337] »

PorgantZ[1337] vnk restartējis serveri
Es arī. hurrr durrr
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: PorgantZ[1337]

Post by Marcha[T] »

1.Porgantz nav galvenais admins , un viņam nav jāsaka visiem cikos rr , vai pašam jātaisa servera rr.
2.Tevi varēja izcrashot , tikai kādas garažas tuvumā..
3.Manuprāt , ja liftu uzmet uz propa , tik un tā var nopirkt..
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: PorgantZ[1337]

Post by W4I[Vendetta] »

[NWA]Marcha wrote:1.Porgantz nav galvenais admins , un viņam nav jāsaka visiem cikos rr , vai pašam jātaisa servera rr.
2.Tevi varēja izcrashot , tikai kādas garažas tuvumā..
3.Manuprāt , ja liftu uzmet uz propa , tik un tā var nopirkt..

1. Ja man jau priekšā bija spēlētāji, kas pirms crash bija AFK? hmm, neliekas, ka restarts bija.
2. /trans2 tuvumā, kad tur teleportējos un braucu uz LVPlanning Dep
3. nevar, cik meiģinaju nesanāca, rādija īpašuma datus, bet spaidot /buyproperty rādija, ka neatrodos tuvumā nevienam īpašumam. Un to /buyproperty atkārtoju vairrākārt kopā ra pārvietošanos, gar un uz lifta.
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: PorgantZ[1337]

Post by ervuha[BoxG] »

Kā jau te gudrās pirms manīm teica, Porgantz izcrashot nevarēja, to var izdarīt tikai galvenie administratori. Turklāt, pirms visiem restartiem, kas gaidāmi tiek publiski paziņots, nekas tā vienkārši no sevīm nenotiek.
Kā jau te Rauls teica, vienīgais, ko te var darīt ir sodīt Ma4alk.u par saviem izgājieniem. Un ja arī tev tie pāris simti k pazuda un tik ļoti ir nepieciešami atpakaļ, uzraksti man serverī.
▲▲▲
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: PorgantZ[1337]

Post by W4I[Vendetta] »

Kā jau te gudrās pirms manīm teica, Porgantz izcrashot nevarēja, to var izdarīt tikai galvenie administratori. Turklāt, pirms visiem restartiem, kas gaidāmi tiek publiski paziņots, nekas tā vienkārši no sevīm nenotiek.
Kā jau te Rauls teica, vienīgais, ko te var darīt ir sodīt Ma4alk.u par saviem izgājieniem. Un ja arī tev tie pāris simti k pazuda un tik ļoti ir nepieciešami atpakaļ, uzraksti man serverī.
Tad citēšu:
Rauls[ADT] ir viens veids kā PorgantZ tevi varēja izkrašot un tas būtu ar liftiem.
[NWA]Marcha 2.Tevi varēja izcrashot , tikai kādas garažas tuvumā..

Un te nerunāju tikai par 400k pazaudēšanu, bet par negodīgu spēli un šobrīd man pamats tā domāt, ka PorgantZ[1337] izpalīdzēja Ma4alk.a. ar Kazino atbrīvošanu. Pieņemšu, ka PorgantZ[1337] pats nav pamanijis šo diskusiju, tāpēc nav rakstījis savu komentāru, kas un kā viņaprāt notika.

Protams šis vis nav nekas vairāk par manām aizdomām, jo diemžēl pirms crash neko nesaglabāju :(
Un liekas, ka Gibox neskatīsies, kas tajā naktī īsti notika
:/
Last edited by W4I[Vendetta] on 09 Feb 2011, 19:18, edited 1 time in total.
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: PorgantZ[1337]

Post by ervuha[BoxG] »

Tad pastāsti man tā, kāpēc gan Porgant'am vajadzētu tevi crashot laukā? Viņam naudas nepietiek vai ir kādi personīgi iemesli? Cik es sapratu, tad tev konflikts radās ar tikai ar Ma4alk.u.
Btw, personīgi nedomāju, ka Porgantz ir tik, atvainojos, stulbs, lai crashotu kādu laukā, jo nevar sadalīt kādu īpašumu. Turklāt viņš zin ar ko tādā gadījumā riskētu, kā arī zin to, ka Gibox tā patās visu noskaidrotu.
Es uzskatu, ka tā vienkārši bija nejauša sakritība un viss.
▲▲▲
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: PorgantZ[1337]

Post by W4I[Vendetta] »

ervuha[BoxG] wrote:Tad pastāsti man tā, kāpēc gan Porgant'am vajadzētu tevi crashot laukā? Viņam naudas nepietiek vai ir kādi personīgi iemesli? Cik es sapratu, tad tev konflikts radās ar tikai ar Ma4alk.u.
Btw, personīgi nedomāju, ka Porgantz ir tik, atvainojos, stulbs, lai crashotu kādu laukā, jo nevar sadalīt kādu īpašumu. Turklāt viņš zin ar ko tādā gadījumā riskētu, kā arī zin to, ka Gibox tā patās visu noskaidrotu.
Es uzskatu, ka tā vienkārši bija nejauša sakritība un viss.

Es jau paspēju bišk papildināt iepriekšējo atbildi, bet kā jau savā stāstā rakstiju, ka PorgantZ[1337] aizdeva/atdeva Ma4alk.a. gandrīz visu savu naudu. Varbūt Ma4alk.a. to atpelnītu ar īpašumu un viņam pēctam dļu atdotu, nezinu.

Un par nejaušu sakritību, ši bija vispār 1.reize, ka man spēles laikā nocrasho, jo kad tikko instalēju gta sa un samp, tad man bija crashi pirms ieiešanas serverī, bet tos izlaboju un vairs nav bijuši crashi neskaitot šo "nejaušo sakritību".
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: PorgantZ[1337]

Post by W4I[Vendetta] »

Vairāk, kā 2 dienas pagājušas kopš mana iepriekšējā posta šeit, tāpēc ieliku velvienu, jo gribētu dzirdēt kādu konkrētu atbildi. Pagaidām visi ir kko pieņēmuši un uzskata, ka PrograntZ nevarētu būt vainīgs :?
Rauls[ADT]: Paskatīsimies ko Gibox par šo visu teiks, iespējams, ka viņš varētu paskatīties kas notika tajā vakarā caur logfailiem, jo ir viens veids kā PorgantZ tevi varēja izkrašot un tas būtu ar liftiem. Ja ieraudzīs, ka ~ 00:52:00 viņš ir uzrakstijis /lift get un jūs esat izkrašojusi, tad lai Gibox domā kādu sodu likt.

Gibox vispār skatīsies tos logfailus, ja vel viņi ir saglabājušies?
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: PorgantZ[1337]

Post by ervuha[BoxG] »

Laikam būs tevi vien jāapbēdina, jo nedomāju, ka šī tēma vēl ir, tā teikt, dzīva. Viss jau ir apklusis un aizmirsts, bet ja gribi te ko atdzīvināt, raksti vien Gibox'am privāti.
▲▲▲
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: PorgantZ[1337]

Post by W4I[Vendetta] »

Jā, biju uzrakstijis Gibox un no viņa atbildes saprotu, ka tie logfaili ir pazuduši, izskatās arī, ka neatradīsies. Varu palikt pie savām aizdomām un Secinājuma, ja PorgantZ[1337] mani toreiz neizkrašoja, tad Ma4alk.a. ir izcilas pareģošanas spējas vai izcili neloģiska domāšana attiecībā uz īpašumu pirkšanu un pārdošanu. Tēmu var slēgt.
Locked