bobiks[1337]

Moderator: Moderatori

User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: bobiks[1337]

Post by W4I[Vendetta] »

Hustler_BWS Un sakars? Tev uzlika muti, tagad esi sašutis, gribi pačakarēt Bobiku, jo viņam neuzlika muti. Kā jau Aleksis teica, viens admins par tādām lietām liek muti, otrs neliek, kautgan tas ir sūdīgi, ka tā dara, bet tā tas notiek, čali. Samierinies ar to.
Par to mute man viss ir skaidrs, kāpēc viņam neuzlika un arī nav nekāda jēga vairs likt. Tā, ka šajā sakarā neko negribu panākt.



Labi, man jau sākt apnik, man nav nekāds apslēpts leilais mērķis panākt, ka tagad bobiku kkā soda vai tml, negribu nevienu nomelnot un to arī apzināti te nadaru, gribēju zināt bobika atbildi, lai saprastu ko viņš ar to vārdu domāja. Tā, ka jūs man te cītīgi skaidrojat, ka tas mafukaz nav uz nevienu attiecināms un vnk vārds, kas kkur iestarpināts, tad pieņemu, ka bobiks, neko aizvainojošu ar to nav domājis.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: bobiks[1337]

Post by bobiksv6k[1337] »

Baigi daudz teksta. Neesmu izlasījis pilnīgi visu, bet, spriežot pēc sākuma, varu nojaust, par ko tur ir runa.
Tātad. Lietoju pats vārdus serverī, par kuriem es neliktu muti citiem spēlētājiem (ar ļoti retiem izņēmumiem. PM un adminu čats neskaitās :D )
mafukaz - tieši tulkot no angļu valodas, tur nekas nesanāk. Jā, tas ir kkāds atvasinājums manā stilā no motherfuckers. Nelietoju, lai kādu apvainotu.
Mēdzu lietot tamlīdzīgus atvasinājumus, lai atdzīvinātu tekstu, ieliktu tur kko interesantu.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: bobiks[1337]

Post by W4I[Vendetta] »

bobiks[1337] Baigi daudz teksta. Neesmu izlasījis pilnīgi visu, bet, spriežot pēc sākuma, varu nojaust, par ko tur ir runa.
Tātad. Lietoju pats vārdus serverī, par kuriem es neliktu muti citiem spēlētājiem (ar ļoti retiem izņēmumiem. PM un adminu čats neskaitās :D )
mafukaz - tieši tulkot no angļu valodas, tur nekas nesanāk. Jā, tas ir kkāds atvasinājums manā stilā no motherfuckers. Nelietoju, lai kādu apvainotu.
Mēdzu lietot tamlīdzīgus atvasinājumus, lai atdzīvinātu tekstu, ieliktu tur kko interesantu.
skaidrs, tad mans izteiktais viedoklis, ka esi nesavaldīgs un rupjš ir nepareizs un par to prieks :) Paldies par atbildi, ja citeim nav iebildumi tad droši šo var slēgt ciet.
Locked