Bailes.

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Bboy-Rassell
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 833
Joined: 26 Jun 2008, 21:34

Bailes.

Post by Bboy-Rassell »

Intereses pēc.
No kādām situācijām/vietām/cilvēkiem u.c. jums ir bail?
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Bailes.

Post by heisyournewgod »

man bail no tevis izveidotā topika.
patiesa atbilde.
Bboy-Rassell
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 833
Joined: 26 Jun 2008, 21:34

Re: Bailes.

Post by Bboy-Rassell »

ehh, domāju, ka vismaz būs normālas atbildes. Laikam šis forums ir deģenerēts, ka tie, kas šeit sēž nav gatavi normālām tēmām...


Varat slēgt, eh.
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Bailes.

Post by ervuha[BoxG] »

Ja nopietni, tad man tiešām ir bail no mūsu matemātikas stundām skolā. Es nezinu kāpēc, iespējams, jo praktiski vienmēr neesmu sagatavojies vai vienkārši skolotāja prot labi iebiedēt ar saviem tekstiņiem.

Btw, nedomāju, ka jannkas teikto var ņemt par pilnu.
▲▲▲
Bboy-Rassell
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 833
Joined: 26 Jun 2008, 21:34

Re: Bailes.

Post by Bboy-Rassell »

Man personīgi, vēl pirms kāda gada bija Achluophobia, jeb bailes no tumsas un vienmēr atrodoties ārpus mājām, mani vienmēr pārņēma dīvaina sajūta, itkā mani kāds novērotu. Otrā fobija noteikti ir bailes no čūskām, ciest nevaru tos rāpuļus... Ehh, tad man vel bija bailes no augstuma, bet no tām pavisam viegli tiku vaļā šādi:
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Bailes.

Post by heisyournewgod »

vienīgā lieta, no kā man ir bail, ir zaļi, khem, debīli jefiņi uz ceļa, kuri nemāk braukt ar auto/moticiklu, bet brauc lielos ātrumos izraisot avārijas, jo jūtas nenormāli pieredzējuši, tā ir :)

ne reizi vien esmu pret tādiem purniem uz šosejām sastapies, kuri apdzen tur kur to galīgi nevajadzētu.
Last edited by heisyournewgod on 28 Mar 2011, 01:03, edited 1 time in total.
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Bailes.

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Man ir tieši tas pats par tumsu, škiet, ka vislaik kāds novēro, gribās atrāk skriet, jebkur, ka tik pazustu tā sajūta.
User avatar
[AoD]edzha
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1910
Joined: 23 Sep 2008, 16:53
Location: jūrā

Re: Bailes.

Post by [AoD]edzha »

vēljoprojām caur ķermeni vadās traka sajūta, kad ieraugu kautkur man tuvumā lielu zirnekli, raiti rāpojam, tad es vados pēc iznīcināšanas instinkta.
Klaustorfobija ar ir normāls šķērslis daudzviet, 4~ gadu vecumā iestrēgu liftā uz kādu stundu, viens, bez gaismas, un tā vairākus gadus vienkārši nespēju braukt liftos, kuri ir vecās 9stāvenēs, no 1 - 8 stāvam gāju vairākus gadus ar kājām, šauras vietas ar uzdzen bailes trakas, ja mani sasietu un ieliktu tumšā vietā, kur ir fakin šaurs, es iespējams nojūgtos neatgriezeniski.
Image
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Re: Bailes.

Post by Disaster »

Man ir bail no skolas sporta zāles, vienreiz naktī, tumsā, viens pats biju tur... Sajūtas vienkārši briesmīgas. :D Vairs mani neviens nepiespiedīs tur vienam tumsā ieiet. :/ Klīda runas, ka skolā un sporta zālē spokojas. Nu un man obligāti vajadzēja iet pakaļ atslēgām, caur sporta zāli, uz skolu. Gaisma sporta zālē ieslēdzas tikai no skolas, ieejot sporta zālē es to nekā nevarēju ieslēgt. Nu labi, gāju, no sākuma biju saņēmies, centos nedomāt par tiem pekstiņiem, ko citi ir par skolu stāstījuši. Tad, kad biju ticis jau līdz skolas durvīm, pēkšņi nočīkstēja citas durvis (kkur skolā) un riktīgi papūta caurvējš (varēju sajust). Nu tas bija tik ļoti nepatīkami, ka sāku skriet, paķēru atslēgas, skrēju ārā no sporta zāles cik vien ātri varēju... :D Un tiešām bija sajūta, itkā man kāds skrietu pakaļ. Kad tiku ārā, biju diezgan laimīgs un nobijies. :D
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Bailes.

Post by Amish »

@ Jannka. - Ir arī jautri, tad, kad tev jābrauc kopā ar kādu no tiem idiotiem.
Ja tu tādu sastop prost uz ceļa, tad tu vienkārši nodomā "kurš tam idiotam vispār tiesības deva", bet kad tev ar tādu jābrauc un vēl pie tam palielāks ceļa gabals, tu sāc apdomāt arī daudz citu lietu. :DD

Tas arī iespējams varētu būt manējais.
Bailes no idiotiem.
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Bailes.

Post by Giboxlox »

kuri apdzen tur kur to galīgi nevajadzētu.
Esi jebkad braucis ar kadu kuram ir 20 gadu stazu (un vins vada, nevis tu) 7taja bembi? Tad tu tiesam redzi, ka nekadas morales normas apdzenot nav ieverotas un cilveki tiek biedeti lidz navei (tas ta, burtiski). Par sevi un savu masinu nezinu, varbut azarts dazreiz tik loti panem mani ka nejutu.

Zalie man ari kaitina, bet nejau ta ka tev, redzi siviku vai golfu, 3 vai 4to, ar normaliem diskiem, bet mauc uz kadiem 40 visu laiku. Labi, tas vairs nav bailes.

Par manam bailem - baidos atkal pazaudet kompiti :o
Image
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Bailes.

Post by Amish »

A esi braucis ar cilvēku, kuram stāžs nav pat gads, un viņš pārsniedz ātrumu par 100km/h ?

Šitā bija, kur atļauts uz 30km/h braukt, pacans uz 120km/h brauc.

Ceļš ļoti līkumains un šaurs. Mašīnu plūsma nav diezko bieža, bet ik pa brīdim kāda uzrodās. Sūdīgi gan ir tas, ka dēļ līkumiem citas mašīnas, kas brauc pretī redzēt nevar un braucot uz 120km/h domāju noreaģēt arī baigi nevar.
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Bailes.

Post by Giboxlox »

Nea, ja neskaita sevi. Neiedomajos par sauriem meza celiem kur tas tiesam ir riskanti, biju domajis par sosejam. Brr, sermuli parskreja pari.
Image
User avatar
Kvatrochijs
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 796
Joined: 09 Sep 2009, 19:59
Location: skapis

Re: Bailes.

Post by Kvatrochijs »

Man ir bail no tumsas,eju ļoti vēli Piektdienās no treniņa mājas un skatos aiz muguras,bet neviena tur nav.Eju tālāk,bet liekas itkā tur kaut kas man seko.Vēl iespējams man ir bail no riska,bet to nemaku tā izstāstīt.
BoxG esmu no 2008. gada 23. augusta
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Bailes.

Post by Amish »

Manējais, tās jau vairs nav bailes, bet gan Paranoja.
Post Reply