Bailes.

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Kvatrochijs
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 796
Joined: 09 Sep 2009, 19:59
Location: skapis

Re: Bailes.

Post by Kvatrochijs »

Kas ir paranoja, pa pm.
BoxG esmu no 2008. gada 23. augusta
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Bailes.

Post by ervuha[BoxG] »

Ai, jūs vienkārši nesaprotat, kā tas uzdzen aderalīnu, kad tu nesies kādam garām ar lielu ātrumu. Jo biežāk tu sēdi uz tā moča, jo vairāk tev gribas baudīt ātrumu. Citam smēķēšana dod kaifu, bet otram atkal pārgalvīga braukšana ar moci. Ja pats to nekad nav darījis, tad arī nesapratīs.
▲▲▲
Bboy-Rassell
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 833
Joined: 26 Jun 2008, 21:34

Re: Bailes.

Post by Bboy-Rassell »

Šis topiks pierāda, ka cilvēkiem ir dažādas, atšķirīgas un vienādas bailes no lietām :)
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Bailes.

Post by [AoD]Coyote »

Vienīgais no kā man ir bail - čūskas.
User avatar
Fusion[777]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 72
Joined: 06 Aug 2010, 18:42

Re: Bailes.

Post by Fusion[777] »

2 lietas no kā man ir reāli bail-1. Tumsa kad esmu viens mājās skatoties TV liekas ka kāds sēž koridorā un vēro tevi un tas pats notiek ka ej no kādas piecstāvenes augšā vai lejā nav neviena cilvēka un ir izslēgtas gaismas kuras nevar ieslēgt. 2. Bail no zirnekļiem ,no kā nekādīgi nevaru atbrīvoties.
Image
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Bailes.

Post by [AoD]Aleksis »

ervuha, uzsēdini kādu sen aizmugurē uz tā moča, nedomāju, ka viņam tas izraisīs adrenalīnu.
Man ir tā pat, pats jau varu nesties nez kā, gan ar mašīnu, gan moci, bet sēdēt blakus/aizmugurē tādam pat braucējam man vienkārši nepatīk - uzdzen bailes.
Image
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Bailes.

Post by ervuha[BoxG] »

Acīmredzot neesi vēl pietiekoši atbraukājies. Man ar draugiem nekādu problēmu nav. Nevienam desa neraustās, tā kā man ir grūti spriest, par ko tieši jūs runājat.
▲▲▲
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Bailes.

Post by [AoD]Aleksis »

ervuha, par to jau ir cits stāsts, to jau es uzskatu par pārgalvību un atkarību no adrenalīna tāpat kā no alkohola. Tev varbūt tas izraisa adrenalīnu, bet piedaloties satiksmē ar tādu pat stilu, pārējiem tu vienkārši besī ārā.
Kā jannka teica, citiem izraisa bailes tādu neprognozējamu tipu uzvedība uz ceļa, ja runa neiet par nēsāšanos pa grāvīm.
Image
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Bailes.

Post by Amish »

Ja pats ātri brauc, tu to izbaudi un zini, ko no sevis vari sagaidīt un kur ir tava robeža, bet ja tu brauc ar kādu citu, tu nezini uz ko ir spējīgs viņš un kāda ir viņa robeža. Tas par ko es iepriekš stāstiju, tas bija ar cilvēku ko es nemaz lāga nepazīstu. Ar draugiem jā, arī tu viņus labi pazīsti un zini viņu spējas un robežas, bet ar cilvēku, kuru esi redzējis pāris reizes. Ir kā ir.

P.S. Paranoja - sajūtas, ka kāds tevi vienmēr vēro, vai izseko. Parasti izpaužās tumšajā diennakts laikā, kad esi viens. Tāda sajūta, ka kāds tev seko, vai vēro. Tās nav bailes. PARANOJĀĀĀ!!!!
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Bailes.

Post by Kri »

Hmm, sāku domāt, no kā man ir bailes. Nu no ātras braukšanas auto, nav bailes, pat mazliet patīk, kaut gan atturos. Tāda riebīga sajūta ir kad braucot ar moci, mopēdu un tiem līdzīgiem monstriem lielā ātrumā paņemot pagriezienu. Eh, tā sajūta, liekas, ka tulīt apgāzīsies uz sāniem.
Tad, vēl ir bailes no augstuma, nu tādu īpašu baiļu jau nav, bet tā sajūta man nepatīk.
Image
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Bailes.

Post by [AoD]Zocs »

Nu, kad mazs biju man loti bail bija no traktoriem un motorzāģiem un citiem priekšmetiem, kas izdveš līdzīgu skaņu. Bet tagad godīgi sakot man ir bail no augstuma tas it kā būtu viss.
Me Gusta.
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Bailes.

Post by [NWA]Dumper »

Man bail no augstuma, jau uzkāpjot uz 3stāvu mājas jumta pirmajā brīdī raustos pieet pie jumta malas, ja tā ir nedroša, bet piemēram tā ir kārtīga betona mala, tad nav bail. Par ātrumu, braucot ar auto, man nav bail, bet piemēram, kad pirmo reizi braucu ar rodeli, bija bail, jo nezināju, cik stabīls tas ir. Tātad, varu secināt, ka man bailes ir no sestabilitātes.
Image
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Bailes.

Post by Lyricist »

Bailes no augstuma, bailes no dziļa, tumša ūdens, kādreiz bija bailes no tumsas, kā arī bailes no zirnēkļiem..
Image
User avatar
Quarry.
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 567
Joined: 25 May 2009, 22:42
Location: Vēl ir. ^^

Re: Bailes.

Post by Quarry. »

Man ir bail no lieliem suņiem, neieredzu suņus.. bērnībā sakoda suns.
Un bail no palieliem zirnekļiem.
Image
[AoD]Deflowv6k
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 556
Joined: 08 Jan 2009, 18:44

Re: Bailes.

Post by [AoD]Deflowv6k »

Man ir bail no lieliem suņiem, neieredzu suņus.. bērnībā sakoda suns.
Man tas pats, bet es baidos tik no nepazīstamiem suņiem. Nepatīk ari augstums tikai tad ja var redzēt ka esu augstu. Tā braucot kalnos viss ok.
Post Reply