bobiks[1337]

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

Post Reply
User avatar
Agenda
Servera admins
Servera admins
Posts: 1113
Joined: 22 Nov 2010, 13:48

bobiks[1337]

Post by Agenda »

1) Precīzs administratora niks. bobiks[1337]

2) Visi mīnusi, kurus esiet viņā saskatijuši. Nekārtīgi pilda savus admina pienākumus.

*3) Kāds neliels pierādījums ar kādu administratora pārkāpumu.
Image
Image

4) Kādēļ jūs tieši sūdzaties par šo administratoru. Jo tieši šodien, notika kaut kāds pasākums, un mani ielika cietumā uz 500sec, jo it kā kaut ko biju traucējis, bet neko tādu neatceros. Kad jautāju šim adminam, par ko man ir cietums, atbildēja, lai jautāju pasākuma organizētājam, tātad, secinu kad esmu saņēmis sodu neparko. Ja ir kādi pierādījumi, tad lūdzu vēlētos tos apskatīt.

5) Ko, jūsuprāt, vajadzētu iesākt ar šo administratoru. Tas jau jālemj pašam Gibox'am.
Image
Image
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: bobiks[1337]

Post by ervuha[BoxG] »

Nekā tur tāda nav. Arī bobiks neko sliktu/nepareizu nepateica. Ja pasākums bija officiāls, tad administratoram bija tiesības tevi likt cietumā. Ja pasākuma rīkotājs deva šādu pavēli bobikam, tad viņam tā bija jāpilda. Par to vai bobiks tevi specoja, vai kā savādāk uzraudzīja (jo nevar jau zināt, vai pasākuma rīkotājs vienkārši nedeva ziņu tevi iemest cietumā) šeit nekas nav teikts, tāpēc gaidīsim viņu pašu.
▲▲▲
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: bobiks[1337]

Post by bobiksv6k[1337] »

Man deva ziņu, ka tu traucē. Tas, kā tu traucēji būtu jāprasa pašam Ananāsam. Ja normāla skaidrojuma no viņa puses nebūs, tad, manuprāt, viņam pašam būtu jācieš kāds sods.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: bobiks[1337]

Post by Lyricist »

Ja pareizi noprotu, tad tas ir pasākums: Race and -, kas norisinājās vakar, ja tā, tad nekādu skaidrojumu nevajag, jo viss bija oficiāli izklāstīts forumā, tātad šajā gadījumā ari cietumsods bija pamatots.
Image
User avatar
Agenda
Servera admins
Servera admins
Posts: 1113
Joined: 22 Nov 2010, 13:48

Re: bobiks[1337]

Post by Agenda »

Bet BWS, lai gan pasākums bija officiāls, vienkārši aizbraucot apskatīties tā norisi, tā saucas traucēšana ? Un, bobik, piemēram, es tūlīt ielikšu forumā informāciju par pasākumu, ieradīsies kāds kurš man nepatiks, uzrakstīšu Tev report'u, un arī bez specošanas viņu jailosi? Jebkurā gadījumā pieprasu pierādījumus!
Image
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: bobiks[1337]

Post by bobiksv6k[1337] »

Tas, kā tu traucēji būtu jāprasa pašam Ananāsam. Ja normāla skaidrojuma no viņa puses nebūs, tad, manuprāt, viņam pašam būtu jācieš kāds sods.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Post Reply