TheSaint

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
TheSaint
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 18
Joined: 28 Mar 2011, 18:25

TheSaint

Post by TheSaint »

1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; TheSaint
2. Tava IP adrese (ja nezini, izmanto šo: http://whatismyip.com);78.84.102.121
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; Certain[ADT]
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja. H4x

Nezinu kas tas tāds ir, bet noprotu kad tas ir kāds čīts, protams kad es neko tādu neizmantoju un uzskatu ka bans ir nepaties!

Šim adminam kautkas aizbraucis, cik bani pēc kārtas ir nepatiesi...
Mierīgi spēlēju /enter sniper un pēkšņi izlec bans !

Gaidu unban.

Un kas man atdos naudu par maniem nopirktajiem īpašumiem ??
Ceru kad ātri vien noņems šo banu, jo vēlos uzspēlēt !

Cilvēki, vai patiešām šādi admini ir vajadzīgi?
Nespēj atpazīt čītus !
Last edited by TheSaint on 31 Mar 2011, 19:56, edited 1 time in total.
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: TheSaint

Post by Certain[ADT] »

Man lēns upload speed, tādēļ pabeigšu pierādijumus hostēt tikai rīt drošvien. Man viens no trim pierādijumiem uploadojas 1h, un tas ir īsākais no tiem. Kad iešu skatīt filmu, uzlikšu upload visus uzreizi.
User avatar
TheSaint
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 18
Joined: 28 Mar 2011, 18:25

Re: TheSaint

Post by TheSaint »

Nu žēl kad šodien vairs nesanāks uzspēlēt, bet nu ceru ka tiešām rīt jau sūdzība būs izskatīta un jau būs izteikts gala lēmums, pat nesaprotu ko tu tur tadu saskatiji ka par to bija jāliek bans.
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: TheSaint

Post by Certain[ADT] »

Pēdējos divus vai trīs fragus pavēroju bez filmēšanas. Abas reizes tieši tas pats, kas bija SOA_Z_K bana iemeslam. Video, kuru man izdevās nofilmēt, var redzēt, ka viņš tev reāli pirmais iešauj. Tu, protams, teiksi ka viņš lago, vai tas kāds gļuks.. Bet kādēļ man rāda viņa šāvienus, bet tev nē? Principā te ir viss tas pats iemesls, kāds te: viewtopic.php?p=139077#139077

Video, kurš uzņemts pēc pāris fragu vērošanas:
https://www.youtube.com/watch?v=jn3b5bgVWiw


EDIT: Btw, man nepatīk, kad mani nepatiesi aizvaino.
User avatar
TheSaint
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 18
Joined: 28 Mar 2011, 18:25

Re: TheSaint

Post by TheSaint »

Vecīt, nezinu, varbūt tev ir tas kautkāds gļuks, bet es godīgi saku, nav man bijuši nekādi čīti.

Tad sanāk ka man šis nepatiesais bans paliks?

Nav jau iepriekš bijuši kautkādi gļuki vai kas?
Tiešām patīk servers un vēlētos tajā turpmāk spēlēt.
Varbūt vaina ir manam pc, jo spēlējot samp man ik pa brīdim ielago.

Tev laikam tiešām kas gļuko sampam, jo man katru reizi iešaujot noskaitija hp.
Žēl kad samp nesaglabājas demo kā cs'am.

Video vienā brīdī var redzēt ka noskaitas hp, bet pēctam atkal parādas pilns, esmu pārliecināts kad tas ir kāds gļuks, jo noskaitas, bet tev parādas ka pieskaitas atpakaļ...
Last edited by TheSaint on 01 Apr 2011, 12:13, edited 6 times in total.
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: TheSaint

Post by Certain[ADT] »

To, vai bans paliek, vai nē, lai izlemj galvenā administrācija. Es banoju pierādījumu vadīts, jo tāds ir mans pienākums.
User avatar
TheSaint
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 18
Joined: 28 Mar 2011, 18:25

Re: TheSaint

Post by TheSaint »

rekur ir screen kurā var redzēt kad mani nošauj, tas laikam ir sniper dm gļuks, kurā vainu nenoskaita hp, vainu neparāda ka noskaita!

Image

Rekur ir bilde no SOA, bet tas pats arī attiecas uz manīm !
Image

Tikai tiešām vēlētos lai kāds ātrāk šo izskatītu, jo vēlos uzspēlēt samp, un boxg serveris ir vienīgais kurā spēlēju.

Tak daudzi var pateikt ka mani ārpus dm varēja nošaut, iekš sniper dm mani tak arī ir nošāvuši.
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: TheSaint

Post by ervuha[BoxG] »

Tak gļuks, kas tur ko nesaprast. Pats vienreiz baigi filmēju čali DM'ā, kuram arī HP negāja nost, bet izejot no DM'a pāris reizes pa šo pastriļīju un viss bija čotka. Turklāt administrators varēja būt mazliet tālredzīgāks un pārbaudīt arī problēmu ārpus DM'a.
▲▲▲
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: TheSaint

Post by Certain[ADT] »

Pieņemsim, ja tas tiešām būtu čīteris: "Eu, čalīt, izej no DM, es tevi gribu nošaut, jo man liekas, ka tev ir HP hacks. :) "
Viņš, protams, izslēgs čītus. Un gaidīt līdz viņš iziet, tik pat labi, viņš var iziet ārā no servera pirms iziet no DM un paliek nesodīts, jo tad jau vairs pierādīt ir par vēlu. Un cik esmu pieredzējis līdzīgus bugus, tad parasti ir tā, ka tam, kuram nevar atņemt HP ir lagi un viņš tik precīzi un viegli nevar nošaut pretinieku, bet te tā neizskatās. Tas ir nonsense - viņš viņu tik bliež no kātiem neizlaižot nevienu lodi, bet tajā pašā laikā, viņam nevar ne reizi atņemt HP. Tad jau droši visi var iet sniper DM ar HP hakiem un teikt, ka ir superīgs profesionāls un DM lago? Bet labi, ka jau tu esi pārliecināts par to, ka viņš nav čītojis - unbano, ja tev atļauj galvenais a.k.a Gibox. Drošvien pēc unbana tādas lietas neatkārtotos.
User avatar
TheSaint
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 18
Joined: 28 Mar 2011, 18:25

Re: TheSaint

Post by TheSaint »

Visas lodes es jau netrāpiju, samps man patiešām lago, tas ir dēļ mana pc, jo ir problēma ar draiveriem, tas noteikti ir bijis gļuks, ceru kad kāds pateiks lēmumu, unban, vai atstāt banu.

Nu ko lai saka, man samps ir vienmēr lagojis, un esmu jau pieradis pie tā lagiem, ar sniper pat ar lielākajiem lagiem nav problēmu precīzi trāpīt, jo tas nav automāts un patuvinot ir gandrīz neiespējami garām trāpīt.

Kad beidzot izlems ko darīt?
Image
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: TheSaint

Post by ervuha[BoxG] »

Nav jātēlo muļķis un jāraksta "Eu, čalīt, izej no DM, es tevi gribu nošaut, jo man liekas, ka tev ir HP hacks." Var arī vienkārši pagaidīt, kad cilvēks izies no attiecīgā DM'a un tad rīkoties. Ja izies no servera, tad tev gabals nenokritīs, čīteri nāk un iet. Vismaz tā vajadzētu darīt jebkuram administratoram, bet te jau lielākā daļa sevi uzskata par nežēlīgakajiem čītu atpazinējiem. Ja godīgi, man vienalga, ja Gibox nesāks iesaistīties sūdzības, tad te arī nekas nenotiks, un, par cik es arī serverī netieku, tad darat, ko gribat. Es arī neesmu nekāds kiberrobots, kas spēj 24/7 rūpēties par to, lai spēlētāji justos labi gan forumā, gan serverī.
▲▲▲
User avatar
TheSaint
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 18
Joined: 28 Mar 2011, 18:25

Re: TheSaint

Post by TheSaint »

Nevar to banu noņemt un ja Gibox teiks ka bans tomēr ir paties, tad viņu uzikt atpakaļ?
Cik skatos Gibox te reti parādas, ja vispār pērējā laikā parādas.
Tiešām gribas uzspēlēt samp, bet boxg ir mans mīļākais serveris.

To bugu Sniper dm vajag mēģināt novērst, bet kamēr viņš ir vajag aizvērt Sniper dm ciet, savādāk būs vēl daudzi šādi bani.

Ja zinātu ka Sniper dm'ā ir šāds bugs, tad nemaz tur nebūtu līdis.
Image
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: TheSaint

Post by Gibox »

unbanned.
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
Locked