SOA_Z_K

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Z_K[Vendetta]
Censoņa
Censoņa
Posts: 190
Joined: 09 Sep 2010, 20:27

SOA_Z_K

Post by Z_K[Vendetta] »

1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; SOA_ZK
2. Tava IP adrese (ja nezini, izmanto šo: http://whatismyip.com);46.109.27.22
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; Certain
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja. itkā hax, bet neko neizmantoju. Vienkārši viņu divreiz nošavu sniper DM'.

P.S. kautkas ar viņu nav kārtībā...
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: SOA_Z_K

Post by Giboxlox »

Liecinieks esmu, laikam certainu shaava, apmeram 6 reizes. Un tas notika sniper dm, nesapratu ka tur var but hax.
Image
ActimeL
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 26
Joined: 05 Aug 2009, 08:54
Location: Tolete :D

Re: SOA_Z_K

Post by ActimeL »

Soory pa offtopic?

redzat vinjiem arī tas gļuks arī gadijās kā arī tiem diviem vel.
Lebron James
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: SOA_Z_K

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Šeit vispār bija bans par hp hax un skrēja kā cj!
User avatar
Z_K[Vendetta]
Censoņa
Censoņa
Posts: 190
Joined: 09 Sep 2010, 20:27

Re: SOA_Z_K

Post by Z_K[Vendetta] »

Visu vakaru spēlēju, nekādas problēmas nebija, ka ieeju Dm tad haki, kas jums ir ? Pašam certain iešavu stabili 8 reizes hp tik 2 reiz nonāca...
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: SOA_Z_K

Post by Certain[ADT] »

Man lēns upload speed, tādēļ pabeigšu pierādijumus hostēt tikai rīt drošvien. Man viens no trim pierādijumiem uploadojas 1h, un tas ir īsākais no tiem. Kad iešu skatīt filmu, uzlikšu upload visus uzreizi.
User avatar
Z_K[Vendetta]
Censoņa
Censoņa
Posts: 190
Joined: 09 Sep 2010, 20:27

Re: SOA_Z_K

Post by Z_K[Vendetta] »

Tik pat labi es varēju par tevi uzņemt video, jo trāpiju vairākus tiešus trāpijumus, bet tu nenomiri.

Diemžēl, ikdienā neizmantoju fraps tā kā admini to dara, tapēc nevarēšu neko pierādīt...
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: SOA_Z_K

Post by Certain[ADT] »

Nav nepieciešams pierādīt, jo visi fragi, kad tu mani nošauj, arī ir uzfilmēti. Par tevi saņēmu report, tādēļ sāku spekukot tevi. Paskatījos no sākuma vienu fragu, HP nenonāca ne reizi, tad sāku filmēt. Kā jau abos video varēs redzēt, ne Kekerim, ne man neizdevās tev atņemt pat vienu reizi HP. Bija momenti, ka tev pirmajam iešauj, kā to arī var redzēt video - tev HP kā ir, tā ir. Pēc TheSaint banošanas par to pašu iemeslu tevi vēroju vēl ilgāk + pats pārbaudīju.

Pēc pirmā fraga, ko es redzēju:
https://www.youtube.com/watch?v=u0B17JUSB5A

Pēc /specoff tajā pašā brīdī:
https://www.youtube.com/watch?v=5gIBAx85mpY
User avatar
Z_K[Vendetta]
Censoņa
Censoņa
Posts: 190
Joined: 09 Sep 2010, 20:27

Re: SOA_Z_K

Post by Z_K[Vendetta] »

https://www.youtube.com/watch?v=y4e8KLE_Zww šajā video kur certain specoja citu spēlētāju var redzēt kill listā, ka mani nošauj. Image Te arī var redzēt, ka mani nošauj. . te arī kill listā to var redzēt Image

Ja 5 levela admins saka ka dm mēdz būt tādi gļuki, tad kapēc tu mani nespecoji ārpus dm ?(atbildēšu pats - JO TUR VISS BIJA KĀRTĪBĀ !) Image
User avatar
eminemZ[DC]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 469
Joined: 07 Dec 2010, 22:09

Re: SOA_Z_K

Post by eminemZ[DC] »

Man arī tāpat ir bijis, vissticamāk, ka tieši sniper dm gļuko, jo daudzreiz es ari šauju citiem, bet viņi vienkārši nemirst.
Image
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: SOA_Z_K

Post by Certain[ADT] »

Kaut kādi veci ekrānšāviņi, kur var redzēt tevi mirstam, tevi neattaisnotu, bet nu:
Pieņemsim, ja tas tiešām būtu čīteris: "Eu, čalīt, izej no DM, es tevi gribu nošaut, jo man liekas, ka tev ir HP hacks. :) "
Viņš, protams, izslēgs čītus. Un gaidīt līdz viņš iziet, tik pat labi, viņš var iziet ārā no servera pirms iziet no DM un paliek nesodīts, jo tad jau vairs pierādīt ir par vēlu. Un cik esmu pieredzējis līdzīgus bugus, tad parasti ir tā, ka tam, kuram nevar atņemt HP ir lagi un viņš tik precīzi un viegli nevar nošaut pretinieku, bet te tā neizskatās. Tas ir nonsense - viņš viņu tik bliež no kātiem neizlaižot nevienu lodi, bet tajā pašā laikā, viņam nevar ne reizi atņemt HP. Tad jau droši visi var iet sniper DM ar HP hakiem un teikt, ka ir superīgs profesionāls un DM lago? Bet labi, ka jau tu esi pārliecināts par to, ka viņš nav čītojis - unbano, ja tev atļauj galvenais a.k.a Gibox. Drošvien pēc unbana tādas lietas neatkārtotos.
+ Piebildīšu, ka spēlētāji tādos momentos arī var droši maldināt administrātorus un arī parastos spēlētājus, vienkārši izmantojot hakus tikai uz to brīdi, kad pat uzfilmēts video nebūs pārliecinošs pierādījums.

Just sayin'..

P.S Un ka reiz sniper DM ir tik bugains, vienkāršāk būtu to pagaidām izņemt, līdz bugi tiek novērsti. Snaiperu var dabūt arī gun listē, ja nemaldos.
User avatar
Z_K[Vendetta]
Censoņa
Censoņa
Posts: 190
Joined: 09 Sep 2010, 20:27

Re: SOA_Z_K

Post by Z_K[Vendetta] »

Certain[ADT] wrote:Kaut kādi veci ekrānšāviņi, kur var redzēt tevi mirstam, tevi neattaisnotu, bet nu:
Pieņemsim, ja tas tiešām būtu čīteris: "Eu, čalīt, izej no DM, es tevi gribu nošaut, jo man liekas, ka tev ir HP hacks. :) "
Viņš, protams, izslēgs čītus. Un gaidīt līdz viņš iziet, tik pat labi, viņš var iziet ārā no servera pirms iziet no DM un paliek nesodīts, jo tad jau vairs pierādīt ir par vēlu. Un cik esmu pieredzējis līdzīgus bugus, tad parasti ir tā, ka tam, kuram nevar atņemt HP ir lagi un viņš tik precīzi un viegli nevar nošaut pretinieku, bet te tā neizskatās. Tas ir nonsense - viņš viņu tik bliež no kātiem neizlaižot nevienu lodi, bet tajā pašā laikā, viņam nevar ne reizi atņemt HP. Tad jau droši visi var iet sniper DM ar HP hakiem un teikt, ka ir superīgs profesionāls un DM lago? Bet labi, ka jau tu esi pārliecināts par to, ka viņš nav čītojis - unbano, ja tev atļauj galvenais a.k.a Gibox. Drošvien pēc unbana tādas lietas neatkārtotos.
+ Piebildīšu, ka spēlētāji tādos momentos arī var droši maldināt administrātorus un arī parastos spēlētājus, vienkārši izmantojot hakus tikai uz to brīdi, kad pat uzfilmēts video nebūs pārliecinošs pierādījums.

Just sayin'..

P.S Un ka reiz sniper DM ir tik bugains, vienkāršāk būtu to pagaidām izņemt, līdz bugi tiek novērsti. Snaiperu var dabūt arī gun listē, ja nemaldos.
Labi, bet es tev šāvu kādas 8 reizes, bet tev parādījas, ka trāpu tikai trīs reizes trāpiju un hp nonāca tikai divreiz. Domāju ka parasti lagi tapēc video neuzņēmu.

P.S. Esmu patstāvīgs un godīgs spēlētājs . Kapēc lai es tā riskētu, ja stundām ilgi krāju naudu eksportējot mašīnas ?
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: SOA_Z_K

Post by Gibox »

unbanned.
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
Locked