[dtk]throw

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

[DTK]Throw
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 48
Joined: 13 Mar 2011, 18:53

[dtk]throw

Post by [DTK]Throw »

1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; [DTK]Throw
2. Tava IP adrese (ja nezini, izmanto šo: http://whatismyip.com); 84.237.227.129
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; Certain[ADT]
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja. spēlēju m4 dmu, nosāvu 3 cilvēkus, šāvu 4 un nosāvo to 4 cilveku un izlec h4x, emmm? pasaki kas tas pa haku, jeb adminam nebija ko darit un nobanoja ko vien grib. mosh, arī kkads ģļuks bija bet lai certain izkaidro. bet drizāk admins wnk banoja ko grib, cik skatos daudz nepatiesi bani viņam.
gaidu unbannu pa nepatiesu banu, kā ari domāju šo adminu vajadzētu atstādināt, kurš nemāk atpazīt h4x, vai citas lietas.

Bana Bilde: http://www.bildites.lv/images/pfvcjtais21h33nip3x9.png
Last edited by [DTK]Throw on 31 Mar 2011, 20:02, edited 2 times in total.
Ananaass
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 23
Joined: 27 Jan 2011, 10:41
Location: Latvija

Re: [dtk]throw

Post by Ananaass »

Tak nevaig muldēt tev bija haki , airport3 tu notupies sēdi šauj ar m4 pa kko , es pieskrienu klat shauju ar sawnoff kadas 5-6 lodes iemociju tev , hp nost neiet tu mierigi piecelies un nereali atri sac skraidit ..
Doma pats :(| :(|
[DTK]Throw
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 48
Joined: 13 Mar 2011, 18:53

Re: [dtk]throw

Post by [DTK]Throw »

N1oD[RvG] wrote:Tak nevaig muldēt tev bija haki , airport3 tu notupies sēdi šauj ar m4 pa kko , es pieskrienu klat shauju ar sawnoff kadas 5-6 lodes iemociju tev , hp nost neiet tu mierigi piecelies un nereali atri sac skraidit ..
Doma pats :(| :(|
'
ko tu tur izdoma? vai tev patīk melot? nav mana vaina, ja tu neredzi, ka hp iet nost, tad kad tu man šāvi tu izsāvi 3 lodes un tāpiji, kā ari noēdi armor, un kas tev tā pa skriešanu ja es tele prom ?
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: [dtk]throw

Post by Certain[ADT] »

Man lēns upload speed, tādēļ pabeigšu pierādijumus hostēt tikai rīt drošvien. Man viens no trim pierādijumiem uploadojas 1h, un tas ir īsākais no tiem. Kad iešu skatīt filmu, uzlikšu upload visus uzreizi.
User avatar
Phonoman
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 1
Joined: 20 Nov 2009, 15:19
Location: Wolmār

Re: [dtk]throw

Post by Phonoman »

Nemuldi, pats centos tevi pus mūžu nošaut iekš dm.
Izteikts hp-haks, bez dajebkādiem komentāriem.
Ko tu vispār centies panākt? O_o
Hustler_Kekers[T]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 30
Joined: 27 Sep 2008, 08:46
Location: Valmiera

Re: [dtk]throw

Post by Hustler_Kekers[T] »

Throw, nevajag, ja? Es Tevi DM šāvu, bet Tev hp nenāca nost un nejau tikai 1reiz. Sākumā jau domāju, ka gadās gļūki, bet pēc 10 reizes tā vairs nešķita. :?
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: [dtk]throw

Post by Certain[ADT] »

Saņēmu kādus 4 reportus par HP hakiem, jau pēc pirmā sāku spekukot. Uzmanīgi vērojot pamanīju, ka ir lieta, ko pamanītu ikviens normāls admins ar kaut mazāko pieredzi - cj running speed. s0beitam ir tāda lietiņa, ka citiem animācija rādās parastā cilvēka, bet pašam rādās, ka skrien kā CJ, neatkarīgi no skina, kas ir krietni ātrāk par parasto ātrumu. Kad es iegāju DM, HP hakus tu izslēdzi, ja tev tādi bija, bet CJ runningu var izslēgt tikai izejot no spēles. :)

https://www.youtube.com/watch?v=y4e8KLE_Zww
[DTK]Throw
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 48
Joined: 13 Mar 2011, 18:53

Re: [dtk]throw

Post by [DTK]Throw »

kāds vel cj running a ko tu vel izdomā skrēju kā parasti ar space, nav mana vaina ja nemākat turēt space!, kāds sobeits un kāds hp hax, nevaig lieki muldet.
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: [dtk]throw

Post by Certain[ADT] »

Neviens jau neapstrīd, ka tu neskrēji ar space. Man FPS ir pietiekami augsts, lai pamanītu, ka tev bija CJ running speed. Ja pat ar /skin nedrīkst lietot ātros skinus, kur nu vēl ar s0beitu.
Labi, es savu esmu pateicis.
[DTK]Throw
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 48
Joined: 13 Mar 2011, 18:53

Re: [dtk]throw

Post by [DTK]Throw »

man fps ir 60, un es normali skrienu, kā citi, un man tāds sobeit nemaz nav, varbūt tavs pc ir lēnāks par manējo.
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: [dtk]throw

Post by Certain[ADT] »

Man fps ir 100. :) Nav man nekas lēnāks. Esmu pārliecināts, ka tev bija s0beit.
Labi, nu gan es vairs neko šeit nepostošu.. Strīds tāpat nepiekā laba nenovedīs. Es galvoju, ka viņam bija haki un tāds ir mans galavārds.
[DTK]Throw
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 48
Joined: 13 Mar 2011, 18:53

Re: [dtk]throw

Post by [DTK]Throw »

FPS 100 ? ko tu te lej, gta max fps ir 60! u FAIld

jā tu tik maki pateikt, ka ir haki, bet man bus jāsaka tu smagi maldies.

ja gribi pārbaudīt fps nokačā MTA un ieej kāda serveri, kur rādis fps, un man neliekas ka tev tad bus 60.
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: [dtk]throw

Post by [AoD]Coyote »

Throw,pašam tev fail. FPS max 60 ir tikai tad,kad ieslēgts sobeits,takā nelej. :D
[DTK]Throw
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 48
Joined: 13 Mar 2011, 18:53

Re: [dtk]throw

Post by [DTK]Throw »

[SS]ThaPsycho wrote:Throw,pašam tev fail. FPS max 60 ir tikai tad,kad ieslēgts sobeits,takā nelej. :D
TU lasīt māki gēnij ? iemācies izlasit MTA un tad runa, U FAILD AGAIN !
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: [dtk]throw

Post by ervuha[BoxG] »

Bans paliek, izteikti čīti. Slēdzam ciet, kamēr mazajam pavisam nav aizvēries širminieks.
▲▲▲
Locked