ABRAMS_4empion

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Abrams[T]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 594
Joined: 24 Jul 2010, 22:59
Location: Tava mamma.

ABRAMS_4empion

Post by Abrams[T] »

1.Tavs īstais vārds. Mani sauc Armands.
2.Tavs pašreizējais vecums. Esmu dzimis 1994. gadā. 16gadi pašreiz.
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Esmu bijis admins csdm serverī, precīzāk, boxg csdm serverītī, kopumā esmu bijis admins tikai Cs projektos.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. Visu smuki ar kodiņiem salikšu, lai vieglāk saskatīt, saprast. Protams, šis sūdzību daudzums varētu būt daudz reiz lielāks, bet tā kā daži cepās, lai netaisam sūdzības, par kurām var saņemt mazus sodus, tāpēc lieku sūdzības par bugiem, pamatīgiem flōdiem. Lai nosūdzētu čīteri parasti izmantoju /report vai ja marča ir mumblē pasaku, lai ienāk un nobano. Protams, ir skype, bet nav jau man visi admini skypā.
[1.]
[2.]
[3.]
[4.]
[5.]
5.Kāds mums būs labums no tevis? Katru dienu esmu serverī, saprotu, kuri ir hakeri. Itkā, savos 16 gados spētu domāt un palīdzēt jau tagadējai adminu komandai.
6.Cik bieži spēlē SA-MP. Katru dienu, dažreiz sanāk pat 8 stundas dienā, dažreiz mazāk, bet tas atkarīgs no garastāvokļa.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. Reģistrējies esmu 24 Jūlijā 2010 gadā, bet tad pēc +/- pāris nedēļām pametu sampu un atgriezos tikai novembrī, īsti neatcaros, jo laiks skrien ātri.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. To es atkāšu tikai privāti, daži jau zin, bet da labi. Nedomāju, ka tas ir šķērslis. Kas bija tas bija, jādzīvo tagadnē.
9.Kā uzzināji par BoxG community? Nu rukājot cs un murminot mumblē, daži teica, kapēc nespēlēju sampiņu, atbildēju, ka laikam jāpamēģina. Nu tā dienu aiz dienas, pavadītu sampiņā sapratu, ka ir tīri sakarīga spēle un tā vel joprojām te spēlēju.
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Yo, esmu 16 gadus vecs. Dzīvoju Rīgā. Mācos valsts ģimnāzijas devītajā klasē. Brīvo laiku pavadu pie kompīša spēlējot sampiņu vai battlefield bad company 2. Agrāk nodarbojos ar sportu, precīzāk basketbolu, dažu apstākļu pēc to nācās pamest. Ceļu trauma pielika lielu, resnu punktu manai karjerai. Tā kā brīvā laika ir ļoti, ļoti daudz, tad serverī esmu pietiekami aktīvs, tas nenozīmē afk, bet tieši pašā spēlē. Klausos 2pacu 24/7. Īsti pat nezinu ko jums pastāstīt. Varbūt uz šī arī pielikšu punktu, lai tomēr paliek kaut kas nepastāstīts.
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: ABRAMS_4empion

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Prāts tev ir, kā arī uzticos tev, PAR!
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: ABRAMS_4empion

Post by Amish »

Es PRET. Par svaigu liecies.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: ABRAMS_4empion

Post by bobiksv6k[1337] »

Tev es neuzticos. Anti.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: ABRAMS_4empion

Post by Skilled[O] »

PRET! Šoreiz piekritīšu bobikam un Amisham.
Image
User avatar
INDIGO
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 843
Joined: 05 Oct 2008, 22:35
Location: Talsi

Re: ABRAMS_4empion

Post by INDIGO »

Bez šaubām par. Sakarīgs esi, uzticība ir, ar aktivitāti esmu apmierināts. Neredzu nekādu šķērsli, lai tev nepiešķirtu administratora tiesības.
Image
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: ABRAMS_4empion

Post by V[Vendetta] »

Lai gan tikko nesen atsāku spēlēt, bet tomēr izteikšos izņēmumu kārtā šeit. Esmu pret, liecies nenobriedis un pārāk zaļš.
Image
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: ABRAMS_4empion

Post by Gibox »

Nevaru neielikt rec, manuprāt, būsi piemērots, jo aktivitāte ir, galva arī ir.
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: ABRAMS_4empion

Post by Marcha[T] »

REC, pa šo laiku kamēr mēs tusējam mumblē esmu sapratis , ka viņam smadzenes ir un uzticēties arī var.
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: ABRAMS_4empion

Post by Certain[ADT] »

Liecies savādāks kā citi.. Labā nozīmē. :)
Neredzu iemeslu likt Anti, jo uzskatu, ka ar attieksmi tev viss ir kārtībā.

Rec.
User avatar
Smart[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 370
Joined: 04 Jul 2008, 21:27
Location: Cambridge

Re: ABRAMS_4empion

Post by Smart[Vendetta] »

Par! Galva ir uz pleciem un aktīvs ar esi...
Image
User avatar
Stailers[BoxG]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1096
Joined: 12 Jul 2008, 17:34

Re: ABRAMS_4empion

Post by Stailers[BoxG] »

Lai jau iet REC.
Image
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: ABRAMS_4empion

Post by [NWA]Dumper »

Aktivitāte laba, bet neuzticos tev. Un no paša sākuma tu man liecies kaut kāds netāds. Pašlaik Pret.
Image
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: ABRAMS_4empion

Post by ervuha[BoxG] »

Protams, ka par. Pats biju viens no tiem cilvēkiem, kas tevi rekomendēja, kā administratoru. Nedomāju, ka te ir nepieciešami lieki komentāri.
▲▲▲
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: ABRAMS_4empion

Post by Gibox »

pieņemts. sazinies ar mani.
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
Locked