Airport3 gates...

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
TheSaint
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 18
Joined: 28 Mar 2011, 18:25

Airport3 gates...

Post by TheSaint »

Sveiki, tiko spēlēju, biju iebraucis airport3 gates pēc dzīvības un tur pat bija Z_K[DC] kurš speciāli līda priekšā mašīnai un es nejauši viņu nobraucu, tādēļ man automatiski atņēma atslēgas.
Vai varētu lūdzu atgriest manas airport3 gates atslēgas, apsolu kad tādas nejaušibas vairs negadīsies.

screen1
screen2

EDIT: Atvainojos Z_K, viņš teica ka esot teleportejies un bijis kautkāds gļuks, kura rezultātā parādijās ka viņi nobraucu un pazaudēju airport3 gates atslēgu.
Image
User avatar
Z_K[Vendetta]
Censoņa
Censoņa
Posts: 190
Joined: 09 Sep 2010, 20:27

Re: Airport3 gates...

Post by Z_K[Vendetta] »

Es nelīdu priekšā tavai mašīnai, es vienkārši stāvēju aiz viņas un tu man virsū beztolkā uzbrauci.

Teleportējos un nezkapēc nomiru

Domāju, ka vienkārši vajadzētu atdot viņam acc,
User avatar
TheSaint
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 18
Joined: 28 Mar 2011, 18:25

Re: Airport3 gates...

Post by TheSaint »

Nu, vai kāds var atlikt man atpakaļ airport3 gates atslēgu?
Image
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Airport3 gates...

Post by Chosen[Vendetta] »

Tev nedos atpakaļ, pats vien esi vainīgs, vaino vien sevi.Ja gribi atpakaļ pie saviem ''RPG'' un ''TANKIEM'' tad sūti šeit spied.
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
User avatar
ExBeast[NGT]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 22
Joined: 06 Apr 2011, 21:20

Re: Airport3 gates...

Post by ExBeast[NGT] »

Piekrītu chosenam, pats tu par savām nejaušībām atbildi.Man arī nepatīk, ka ja klāt kāds ir tuvu bunkuram tad nošaujot viņu vai kaukā tā saņem De-Access. Jo ir gadījumi, ka speciāli kāds caur šķirbu bliež un neapzināti nošauj viņu un de-access. Laiku atpakaļ es te pasūtīju 3x to bunkuru ar sms, jo arī bija visādi atgadījumi(visi bija pat tie, ka tuvu bunkuram nošauj un vsjo :D) un saņēmu de-access un man neviens to neatdeva.
Image
Post Reply