Abrams

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

Locked
[DTK]Throw
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 48
Joined: 13 Mar 2011, 18:53

Abrams

Post by [DTK]Throw »

1) Precīzs administratora niks.[NWA]Abrams
2) Visi mīnusi, kurus esiet viņā saskatijuši. Sāk ardīties
*3) Kāds neliels pierādījums ar kādu administratora pārkāpumu.Bildē ir parādīts ka viņš uzliek gagu un es lietoju nezenzētu vārdu jo vins man abesija. http://www.bildites.lv/images/5x96vfklsofq80dudpu.png
4) Kādēļ jūs tieši sūdzaties par šo administratoru. Bija tā, vins sākumā sāka braukt man virsu uzbrauca un atstāja mašīnu aizteleportejos uz air 3 aizbraucu uz sf bunkuru pēc hp, šitas speciāli man pakaļ iebrauc iekšā, un atkal uzbrauc virsu vai viņš nav deb*** zb tadi admini tapēc ari sāku lietot necenzētus adminus, ka viņš mētā kruto.
5) Ko, jūsuprāt, vajadzētu iesākt ar šo administratoru. Sodit
User avatar
Abrams[T]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 594
Joined: 24 Jul 2010, 22:59
Location: Tava mamma.

Re: Abrams

Post by Abrams[T] »

Omg, tu pasaki vārdu par kuru liek muti un man ko darīt? Nelikt? Laba sūdzība, 10 balles. Un nekur nav teikts, ka nevar braukt virsū, bet tu pārkāpi noteikumus, so.
[DTK]Throw
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 48
Joined: 13 Mar 2011, 18:53

Re: Abrams

Post by [DTK]Throw »

nedirs, tu parkāpi notiekumus, skaidri un gaiši ir rakstīts bāze nedrīkst šaut, kill, utt a tu to izdariji, tev smadzeņu tur vispār nav, tik gribi palielities ar admin tiesībam un kādu pačakarēt, tagat sākšu tevi čakarēt ja jau tev patīk Dirst.
un tev ir japeiskata servers nevis kā kaut kādam antantiņam prātu čakarēt un zinu to 100 proč, ka tu to dariji speciāli lai atņemtu pieeju vai muti uzlikt pa tavu stulbumu.
User avatar
kapteinis_aarons
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 24
Joined: 20 Jul 2010, 17:02

Re: Abrams

Post by kapteinis_aarons »

[DTK]Throw wrote:nedirs, tu parkāpi notiekumus, skaidri un gaiši ir rakstīts bāze nedrīkst šaut, kill, utt a tu to izdariji, tev smadzeņu tur vispār nav, tik gribi palielities ar admin tiesībam un kādu pačakarēt, tagat sākšu tevi čakarēt ja jau tev patīk Dirst.
un tev ir japeiskata servers nevis kā kaut kādam antantiņam prātu čakarēt un zinu to 100 proč, ka tu to dariji speciāli lai atņemtu pieeju vai muti uzlikt pa tavu stulbumu.
Image
User avatar
Abrams[T]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 594
Joined: 24 Jul 2010, 22:59
Location: Tava mamma.

Re: Abrams

Post by Abrams[T] »

Tu esi retards vai izliecies? Ja es lielītos, tad es uz katra strūra bļautu: ''EWWWWWW, ES KRUC, ES ADMIC un ES SPECIALJI CJHAKAGEA| mazā throw dzīvi.'' Es tev šāvu? Es tev uzbraucu un nobraucu, lai tev tie hp neiet tik ātri nost, ja kāds tev uzbrauc virsū jāiet suicide taisīt? Takš domā ar galvu un patiešām, ne ar ko es nelielos. Un, protams, ka tu nevarēji pateikt to normāli, tik ar vārdiem, kurus lieto zemākā kārta, bet tev to nesaprast, es esmu audzināts pie baigās latviešu valodas skolotājas, kura man māca, ka runāt kā tu to dari, ir zemiski un inteliģenti cilvēki tā nedara. Ja tev kaut kas nepatīk, ej pasaki mammai, ka retards Abrams tev brauc virsū un taucē šaudīties sampiņā. Takš man paliek labāk ap sirdi, kad man ir ''heiteri''. Speicināts šajā pulkā, gl.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Abrams

Post by Maize[1337] »

[DTK]Throw wrote:1) Precīzs administratora niks.[NWA]Abrams
2) Visi mīnusi, kurus esiet viņā saskatijuši. Sāk ardīties
*3) Kāds neliels pierādījums ar kādu administratora pārkāpumu.Bildē ir parādīts ka viņš uzliek gagu un es lietoju nezenzētu vārdu jo vins man abesija. http://www.bildites.lv/images/5x96vfklsofq80dudpu.png
4) Kādēļ jūs tieši sūdzaties par šo administratoru. Bija tā, vins sākumā sāka braukt man virsu uzbrauca un atstāja mašīnu aizteleportejos uz air 3 aizbraucu uz sf bunkuru pēc hp, šitas speciāli man pakaļ iebrauc iekšā, un atkal uzbrauc virsu vai viņš nav deb*** zb tadi admini tapēc ari sāku lietot necenzētus adminus, ka viņš mētā kruto.
5) Ko, jūsuprāt, vajadzētu iesākt ar šo administratoru. Sodit
Pastāstīšu tev ko jaunu tavam prātiņam: Par lamāšanos un apsaukāšanos liek mute, un ka tevi notrieca, visi dtk uzbrauc virsū un stāv, tad mums tagad ir jāapsaukājās un jāsaņem mute par to?
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
[DTK]Throw
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 48
Joined: 13 Mar 2011, 18:53

Re: Abrams

Post by [DTK]Throw »

Da jūsu smadzenes nesaprot, tad man vienalga varat TC.
Abram atceries, izčakarēji mani izčakarēsu tevi.
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Abrams

Post by [AoD]Aleksis »

http://www.bildites.lv/images/5x96vfklsofq80dudpu.png

Pierādījums tam, ka sūdzībai nav jēgas. Kā tad tagad būs, vainīgs pie 2. punkta pārkāpšanas būs tas, kuru nolamā necenzētos vārdos?

Protams, nē, tādēļ bezjēdzīga sūdzība. TC.
Image
Locked