Auto/Moto-mīļu sarunas

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [NWA]Dumper »

[AoD]Aleksis wrote:ar jebkuru mašīnu var uzsākt no vietas bez gāzes pedāļa piespiešanas, bet ne jau atlaižot sajūgu uzreiz tā, ka ar cirtienu uzsāk no vietas un motors noslāpst. Vienkārši jāprot izjust tas moments.
Jā, ar bendzinieku arī var, bet to vajag darīt baigi lēni, ja nejauši palaidīsi ātrāk, noslāps.
1991.gada passat b3 1.9td ir īsts dīzeļa traktors. Ieliekot pirmajā un momentāli nometot sajūgu ir tikai cirtiens un gandrīz bez rpm noraustīšanās viņš iet uz briekšu. Un piemēram no pirmā uz noņemtas gāzes ieliekot 3 viņš uzreiz strauji palielina ātrumu nevis sāk raustīties un slāpst.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by bobiksv6k[1337] »

V6K[BoxG] wrote:
bobiks[1337] wrote:Mātes opelis slāpst nost gan atpakaļgaitā, gan pirmajā, ja nedod gāzi. :P benzīns. Simt punkti tur ar labām rociņām var sačinīt, ka ir kā traktors, ka nafig nevajag nekādu gāzi spiest. ar astoto uz lauka uzsākt. hihi.
Uzsākt var, atšķirībā cik lieli apgrizieni, esmu ar sen'ču auto uzsācis ar 4 braūkt(veco mašīnu) , jo īsti neielikās atpakaļgaitā, bet uzsākt varēja nespiežot gāzi.
Tā jau ir mana neprofesionāļa pieredze.
Kas tev sencim par veco auto bija? Ar 4. uzsākt bez gāzes, manuprāt, ir biš nereāli, jo man ar 2.5tdi omegu pat ar gāzi ar 3. robu uzsākt nesanāca. + mēģināju vairākas reizes. Tagad nevajag mani uzskatīt par stulbu tikai tāpēc, ka es mēģinu speciāli uzsākt ar 3.. Tas nebija speciāli. Brālēnam tai omegai kārba bij biš pajāta (nu.. ne paša kārba, bet tas tur kloķīts) un es biju pārliecināts, ka man 1. robā ielikts.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Maize[1337] »

bobiks[1337] wrote:
V6K[BoxG] wrote:
bobiks[1337] wrote:Mātes opelis slāpst nost gan atpakaļgaitā, gan pirmajā, ja nedod gāzi. :P benzīns. Simt punkti tur ar labām rociņām var sačinīt, ka ir kā traktors, ka nafig nevajag nekādu gāzi spiest. ar astoto uz lauka uzsākt. hihi.
Uzsākt var, atšķirībā cik lieli apgrizieni, esmu ar sen'ču auto uzsācis ar 4 braūkt(veco mašīnu) , jo īsti neielikās atpakaļgaitā, bet uzsākt varēja nespiežot gāzi.
Tā jau ir mana neprofesionāļa pieredze.
Kas tev sencim par veco auto bija? Ar 4. uzsākt bez gāzes, manuprāt, ir biš nereāli, jo man ar 2.5tdi omegu pat ar gāzi ar 3. robu uzsākt nesanāca. + mēģināju vairākas reizes. Tagad nevajag mani uzskatīt par stulbu tikai tāpēc, ka es mēģinu speciāli uzsākt ar 3.. Tas nebija speciāli. Brālēnam tai omegai kārba bij biš pajāta (nu.. ne paša kārba, bet tas tur kloķīts) un es biju pārliecināts, ka man 1. robā ielikts.
Ford Mondeo 2.5 V6
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

bobiks[1337] wrote:Mātes opelis slāpst nost gan atpakaļgaitā, gan pirmajā, ja nedod gāzi. :P benzīns. Simt punkti tur ar labām rociņām var sačinīt, ka ir kā traktors, ka nafig nevajag nekādu gāzi spiest. ar astoto uz lauka uzsākt. hihi.
nestāsti, ar devīto arī no vietas var mierīgi, ja nav piekabes. Ar astoto vispār nav nekādu problēmu. :DD
esmu ar sen'ču auto uzsācis ar 4 braūkt(veco mašīnu) , jo īsti neielikās atpakaļgaitā, bet uzsākt varēja nespiežot gāzi.
Impossible, jo 4robs iet pa taisno, bez pārnesuma, tas ir pārāk liels paātrinājums, lai to varētu izdarīt.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by bobiksv6k[1337] »

[AoD]Aleksis wrote:
bobiks[1337] wrote:Mātes opelis slāpst nost gan atpakaļgaitā, gan pirmajā, ja nedod gāzi. :P benzīns. Simt punkti tur ar labām rociņām var sačinīt, ka ir kā traktors, ka nafig nevajag nekādu gāzi spiest. ar astoto uz lauka uzsākt. hihi.
nestāsti, ar devīto arī no vietas var mierīgi, ja nav piekabes. Ar astoto vispār nav nekādu problēmu. :DD
Neesmu mēģinājis, bet tomēr lielāks uzrāviens būtu no 6. iemetot 9. :D:D
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [NWA]Dumper »

[AoD]Aleksis wrote:
bobiks[1337] wrote:Mātes opelis slāpst nost gan atpakaļgaitā, gan pirmajā, ja nedod gāzi. :P benzīns. Simt punkti tur ar labām rociņām var sačinīt, ka ir kā traktors, ka nafig nevajag nekādu gāzi spiest. ar astoto uz lauka uzsākt. hihi.
nestāsti, ar devīto arī no vietas var mierīgi, ja nav piekabes. Ar astoto vispār nav nekādu problēmu. :DD
esmu ar sen'ču auto uzsācis ar 4 braūkt(veco mašīnu) , jo īsti neielikās atpakaļgaitā, bet uzsākt varēja nespiežot gāzi.
Impossible, jo 4robs iet pa taisno, bez pārnesuma, tas ir pārāk liels paātrinājums, lai to varētu izdarīt.
Pa līdzenu ceļu var, pat 5tajā, bet jautājums cik ilgi tev vajadzēs braukt uz sajūga kamēr uzņemsi ātrumu līdz ~45km/h.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

es ar kvatru A4 [2.8 V6] knap ar tresoi,bet vareju uzsakt braukt,bet nu sajugu pasvilinot,tad kur nu ar ceturto :DD
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [NWA]Dumper »

Common, kā jau teicu, ar 5kto pat var iesākt braukt, protams pasvilinot sajūgu. Ir pašam gadījies, kad sajūgs neizspiedās līdz galam un vienīgais ātrums, kurā varēja ielikt bija 5.
Image
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Giboxlox »

Hustler_Scotty wrote:Čal, tad ko tu vispār vari runāt par benzīniekiem, ja neesi braucis??
Tiesi tadel es ari jautaju, vai benzinniekiem ir lidzigi ka dizeljiem.
Image
User avatar
[AoD]enternal
Censoņa
Censoņa
Posts: 296
Joined: 22 Nov 2008, 20:49
Location: Rīga

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]enternal »

Tekutakichiku[1337] : E60,un cik sapratu no saimnieka[neskaidra stavokli vinsh bija] ka uzchipots,un shaja momenta rodas jautajums vai dizelus chipo?

E60 automats bija un taisne lidz simtinjam uzvilka labak neka 320[e36 - manuals] un treshais ir daudz reiz vieglaks neka tas piektaijs!
Manšķiet ka šeit viss ir skaidrs un tur nav ko secināt. 2.0 žurkas neiet , kur var vispār kautkādu 2.0 žurku salīdzināt ar jaunāko BMW ar dīzeļmotoru.

Nav nozīmes, bendzīns vai dīzelis, ar jebkuru var uzsākt braukt tikai ar sajūgu. Autoskolās lielāko ties tikai tā māca uzsākt, bet tā kā jums te dažiem nav tik daudz gadu vai arī daži uzskata par nevajadzīgu likt tiesības, tad varētu tā būt ka nezinat.
Image
Goliaats[SR]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 140
Joined: 07 Mar 2011, 19:59
Location: Liepāja.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Goliaats[SR] »

[AoD]enternal wrote:
Tekutakichiku[1337] : E60,un cik sapratu no saimnieka[neskaidra stavokli vinsh bija] ka uzchipots,un shaja momenta rodas jautajums vai dizelus chipo?

E60 automats bija un taisne lidz simtinjam uzvilka labak neka 320[e36 - manuals] un treshais ir daudz reiz vieglaks neka tas piektaijs!
Manšķiet ka šeit viss ir skaidrs un tur nav ko secināt. 2.0 žurkas neiet , kur var vispār kautkādu 2.0 žurku salīdzināt ar jaunāko BMW ar dīzeļmotoru.

Nav nozīmes, bendzīns vai dīzelis, ar jebkuru var uzsākt braukt tikai ar sajūgu. Autoskolās lielāko ties tikai tā māca uzsākt, bet tā kā jums te dažiem nav tik daudz gadu vai arī daži uzskata par nevajadzīgu likt tiesības, tad varētu tā būt ka nezinat.
Nedaudz nepārspīlē? Vismaz ar muteres opeli,nekādā veidā nevarēju nepadodot gāzi iesākt braukt.
Protams ar jaunajām mašīnām,vai pat ne tik jaunām var iesākt,bet ne jau ar jebkuru.Ar Opel Omega (Bendzīnnieku) zinu,ka varēja bez gāzes padeves.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Maize[1337] »

[AoD]Aleksis wrote:
bobiks[1337] wrote:Mātes opelis slāpst nost gan atpakaļgaitā, gan pirmajā, ja nedod gāzi. :P benzīns. Simt punkti tur ar labām rociņām var sačinīt, ka ir kā traktors, ka nafig nevajag nekādu gāzi spiest. ar astoto uz lauka uzsākt. hihi.
nestāsti, ar devīto arī no vietas var mierīgi, ja nav piekabes. Ar astoto vispār nav nekādu problēmu. :DD
esmu ar sen'ču auto uzsācis ar 4 braūkt(veco mašīnu) , jo īsti neielikās atpakaļgaitā, bet uzsākt varēja nespiežot gāzi.
Impossible, jo 4robs iet pa taisno, bez pārnesuma, tas ir pārāk liels paātrinājums, lai to varētu izdarīt.
Nu nejau kilometriem, bet uz priekšu gāja.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

[AoD]enternal wrote:
Tekutakichiku[1337] : E60,un cik sapratu no saimnieka[neskaidra stavokli vinsh bija] ka uzchipots,un shaja momenta rodas jautajums vai dizelus chipo?

E60 automats bija un taisne lidz simtinjam uzvilka labak neka 320[e36 - manuals] un treshais ir daudz reiz vieglaks neka tas piektaijs!
Manšķiet ka šeit viss ir skaidrs un tur nav ko secināt. 2.0 žurkas neiet , kur var vispār kautkādu 2.0 žurku salīdzināt ar jaunāko BMW ar dīzeļmotoru.

Nav nozīmes, bendzīns vai dīzelis, ar jebkuru var uzsākt braukt tikai ar sajūgu. Autoskolās lielāko ties tikai tā māca uzsākt, bet tā kā jums te dažiem nav tik daudz gadu vai arī daži uzskata par nevajadzīgu likt tiesības, tad varētu tā būt ka nezinat.
tie VAI ir laikam es :DD bet nu csdd eksamenus liek,un daudzas autoskolas parasti ir dizelmotor masinas! tur ari var sakt braukt tikai ar sajugu!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
[AoD]enternal
Censoņa
Censoņa
Posts: 296
Joined: 22 Nov 2008, 20:49
Location: Rīga

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]enternal »

Edzins[KingS] :

Nedaudz nepārspīlē? Vismaz ar muteres opeli,nekādā veidā nevarēju nepadodot gāzi iesākt braukt.
Protams ar jaunajām mašīnām,vai pat ne tik jaunām var iesākt,bet ne jau ar jebkuru.Ar Opel Omega (Bendzīnnieku) zinu,ka varēja bez gāzes padeves.
Neko nepārspīlēju. Mācijos braukt ar 95. gada AUDI A3 ar 1.6 benzīnieku, ar sajūgu mierīgi varēja izkustināt auto, tas ir sajūga galvenais uzdevums. Tu gribi teikt, ka laižot lēnām sajūgu tev tā mašīna uz priekšu negāja? Ja jā, tad uztver šo jautājumu par retorisku un pieņemsim, ka vaina ir izceltajā drukā pieminētajam.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by bobiksv6k[1337] »

Un ar to tu gribēji pateikt, ka opeļi ir mēsli? :)
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Post Reply