Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Locked
MusicLife
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 533
Joined: 02 Jan 2011, 10:05

Re: Beztēma #7

Post by MusicLife »

SonOfAnarchy wrote:Ja šie divi spēlētāji jums ir zināmi, skype Freddy[NGT] un Crusher_4empion , pasakat viņiem lai nāk beidzot SA:MP vēlams vakarā, lai varu atdot naudu par PS darbiņiem.

Ceru uz atsauksmi no citu puses.
Viņš serverī tikpat ka neieiet, bet taču paprasi pa PM (doh) Foruma viņi jau ieiet.
User avatar
[BB]Bonnie[O]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 553
Joined: 16 Apr 2010, 16:44
Location: Valka

Re: Beztēma #7

Post by [BB]Bonnie[O] »

Es to pašu gribēju teikt ko MusicLife, sazinies ar viņiem caur PM, gan jau sadabūsi rokās.
Image
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #7

Post by Kri »

Hmm, jautri mans skype sācis niķoties...
Vienu brīdi on, citu brīdi off. :D
User avatar
SaW
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1533
Joined: 27 May 2008, 18:23

Re: Beztēma #7

Post by SaW »

bobiks[1337] wrote:Ar touchscreen varētu būt tā, ka uzrakstīt ātrāk, jo tur tā krutā klaviatūra parādās haha. Lielais ekrāns ir pluss, sēžot internetā, skatoties bildes, video, filmas, seriālus. Bet tai visai padarīšanai ir arī viens baigais mīnuss. Bieži vien tie touchscreeni nestrādā kā vajag, jāspiež vairākas reizes, lai nostrādātu. Nezinu, kā ir ar telefoniem, kuri maksā astroniskus ciparus, bet tādai nokiai, kāda ir pusei tīņu, tā ir. Esmu dzirdējis atsauksmes, ka ziemā viņš vispār uz aukstiem pirkstiem vai cimdiem nereaģē... Tas ekrāniņš... Ja saplīst, tad remonts ir parasti dārgāk nekā parastiem telefoniem + saplēstus touchscreen pēdējā laikā redzu vairāk nekā saplēstus pogainos. (da hz... moš vieglāk to pamanu)
Dumper, ja tā godīgi, tad vēsture ir visvieglākais eksāmens.
Tu runā par divām dažādām skārienjūtīgo displeju tehnoloģijām.. Ka jāspiež vairākas reizes un neprecīzi noreaģē, tas parasti ir resistīvajiem, meanwhile ar kapacitīvajiem (īsti nezinu latviskos tulkojumus), viss strādā perfekti, pat pārāk perfekti, jo dažreiz noreaģē pat tad, kad vēl pirksts vai saskāries ar ekrānu. Nu jau man ir trešais skārienjūtīgais telefons..
1. I9+++
2. Samung S5230
3. HTC Desire HD

Pirmajiem diviem tiešām TC strādāja sūdīgi un bija jāspiež samērā stingri, bet desire hd gan ir patīkami.
Resistive VS. Capacitive = http://www.allaboutsymbian.com/features ... an_win.php

Par plīšanu.. Tas ir tikai loģiski, ka skārienjūtīgie plīst vieglāk, kā ne kā stikls, nevis metāls vai plastmas. Par remontu gan nezinu, detaļas ebay var nopirkt samērā lēti.


Manuprāt ir galīgi stulbi pārmest citiem par to, ko viņi lieto (šajā gadījumā pogas VS. skārienjūtīgais), tā ir gaumes lieta. Man personīgi labāk patīk viedtelefoni, jo esmu tehnoloģiju cilvēks un izmantoju visas piedāvātās iespējas.
MusicLife
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 533
Joined: 02 Jan 2011, 10:05

Re: Beztēma #7

Post by MusicLife »

Kri man tas pats, nez kapēc, bet internets jau ar tagat nav lēns, bet skaype of visu laiku griežās tās bultas.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #7

Post by Maize[1337] »

Kri wrote:Hmm, jautri mans skype sācis niķoties...
Vienu brīdi on, citu brīdi off. :D
Mans arī tikko sāka to darīt, bet nav jau tik traki, jo mēdz būt tā, ka pēc paroles ierakstīšanas vienkārši izkrešo.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Skype atkal sācis lagot,kā tas bija iepriekš.Man ir ķip online,bet nevienu citu kontaktu on-line nerāda.
Image
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #7

Post by Kri »

Oh, tad labi, es jau domāju, ka kaut ko nočakrēju.
MusicLife
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 533
Joined: 02 Jan 2011, 10:05

Re: Beztēma #7

Post by MusicLife »

Vai par DM flood liek sodu?

Image
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Liek.Jailo vai met ārā.
Image
User avatar
Hustler_Imis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 592
Joined: 07 Jun 2009, 20:51
Location: Rīga

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Imis »

Un vēl, vispār man ar skārienjūtīgajiem telefoniem ir daudz vieglāk, jo nevajag pat ar pirkstu pieskarties, pietiek ar nagu uzsist.
IPhoniem un samsungiem tā nevar.
Image
User avatar
[BB]Bonnie[O]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 553
Joined: 16 Apr 2010, 16:44
Location: Valka

Re: Beztēma #7

Post by [BB]Bonnie[O] »

Kri wrote:Hmm, jautri mans skype sācis niķoties...
Vienu brīdi on, citu brīdi off. :D
Man ar skype ir saglučījies, tad jau iss ticamāk, ka visim, moš kkādi tehniski probļemki vai kas tāds.
Image
User avatar
Shift
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1698
Joined: 06 Feb 2010, 19:34

Re: Beztēma #7

Post by Shift »

Labākie ir tie kuri ar elektrību strādā ,nu tie kuri ar cilvēka strāvu(pirkstu),jo tur nekas nespiežas ,tikai nodod elektrību stiklam kurš izrēķina pirksta atrašanās vietu..
Un tie kurus nospiežot patiešām nospiežas ekrāns ,tie vispār sux ,lētajos telefonos tos liek..

Image - spiežamie


Image - un šitie kas kautkā ar statisko elektrību strādā

Image
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Skype skar problēmas kas bija pirms neilga laiciņa.Visiem nestrādāja.Moš atkal izdos apdeitu,kas ļaus Skype strādāt normāli.

EDIT:Eu nu,detektīv,tu esi tā izglītojies ka mati stāvus ceļas.Bet ir vismaz 30 cilvēki,kas apgāzīs tavu teoriju par to,ka TS ir da best what we ever seen.
Image
User avatar
[BB]Bonnie[O]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 553
Joined: 16 Apr 2010, 16:44
Location: Valka

Re: Beztēma #7

Post by [BB]Bonnie[O] »

Shift wrote:Labākie ir tie kuri ar elektrību strādā ,nu tie kuri ar cilvēka strāvu(pirkstu),jo tur nekas nespiežas ,tikai nodod elektrību stiklam kurš izrēķina pirksta atrašanās vietu..
Un tie kurus nospiežot patiešām nospiežas ekrāns ,tie vispār sux ,lētajos telefonos tos liek..

Image - spiežamie


Image - un šitie kas kautkā ar statisko elektrību strādā

Image
Labs, es pat nezināju, ka uz tāda tipa viņi strādā, man persongi Touch Screen neīpaši, pārak viegli saplēst. :D

Shif tev laikam neko citu nav ko darīt kā mācīties, tāds maziņš un gudriņš. :D
Image
Locked