MusicLife

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

Post Reply
Primary
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 34
Joined: 22 Apr 2011, 19:58
Location: Riga, Latvija

MusicLife

Post by Primary »

Bilde vai video! - Nav, bet bans - MusicLife[ED] 5.5.2011 21:31:8 Briesmonis[FTW] moneyhack 212.93.100.178
Neliels apraksts kas notika kur un kā. - Shodien redzeju speletaju lista (nejau ieksha spele) ka musiclife spele. VInam ir bans par moneyhack.
Vai vēl kāds to redzēja? - Domaju ka daudzi.
Vai agrāk biji manījis šim spēlētājam/adminam kaut ko līdzīgu. - Ja, vins man pa PM agrak sutija, ka hakojot un izmanto sobeitu.
Last edited by Primary on 29 May 2011, 17:00, edited 3 times in total.
MusicLife
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 533
Joined: 02 Jan 2011, 10:05

Re: MusicLife

Post by MusicLife »

džekiņ, džekiņ paldies, ka uskodi, tur nav pareizi nobanotais niks uzrakstits es jau ari macesu noņemt, vai pielikt, kaut, ko pie nika tur isteniba ir ''.'' starpa starp niku un tagu, tu labak pats uz sevīm palūri, Coke op mainītias, ja pašam savs serveris tad kruts ja.

Edit: tagat palūrēju, ka tur nav punkts. O_o biju izbrīnīts, jo vel vecajā bestēma 6# biju citejis banoto mana feike, ja atradisu bus labi.
Primary
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 34
Joined: 22 Apr 2011, 19:58
Location: Riga, Latvija

Re: MusicLife

Post by Primary »

Pacelu
Es ir BANNED!
MusicLife
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 533
Joined: 02 Jan 2011, 10:05

Re: MusicLife

Post by MusicLife »

Tev joprojām nav pielecis, ka tas bans nebija man, bet gan jau tāds ip mainītais, ka tu ienāca pahakot ar mh, un briesmonis viņu nobanoja, nesaprotu, ko tu te vel dari? Tinies uz savejo serveri, ja juties tik kruts! :)

Edit: Salīdzini ip! Mans: 213.180.110.126 Vienkārši, kā ta var nofeilot! :D
Post Reply