Kreši.

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
TrollFace
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 30
Joined: 26 Jun 2011, 03:16
Location: Rīga

Kreši.

Post by TrollFace »

Sveicināti BoxG foruma tārpi!
Man ir neizpratne par tiem krešiem!
Man katru reizi kaut kas nolago un ir jārestartē sa-mp,bet figņa tāda ka man ir sapirkti baigie propi,un ja es viņus pazaudēšu būs totāls ķirsis! Tāpēc es domāju,vai nevarētu ieviest tādu fīču ka pēc (Zudis savienojums) varētu atpirkt savus propus kādā noteiktā laikā (120 secs). Tas nav normāli! Ielagoja sa-mp,un kāds lemūrs nopirka manus propus =/!
Dariet ko lietas labā! Tas nav nopietni... Sēžu kaut kādas 5 stundas lai kkas atmaksātos,te pēkšņi kkāds Trollis izmetās un izkrešo!
User avatar
Hustler_Kuzis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 598
Joined: 24 May 2008, 21:34
Location: Tavs skapis

Re: Kreši.

Post by Hustler_Kuzis »

Image
Salabo crashus un problēmu nebūs. Diez vai tāda figņa vispār ir iespējama, ja arī ir, tad neatbalstu, ir tik jautri nopirkt īpašumus, kad kādam izmetās crash. |:)

P.S
Image
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Kreši.

Post by Kichyss »

Pasaki to sa-mp izstrādātājiem un lai viņi tev kompensē te naudu... ohh, pagaidi, tas nekad nenotiks.
User avatar
Miesnieks[K]
Censoņa
Censoņa
Posts: 174
Joined: 06 Nov 2010, 12:25
Location: hz

Re: Kreši.

Post by Miesnieks[K] »

Man arī brīžiem metās visādi gļuki,nezinu,vai tur i-neta vaina,vai spēles,bet brīžiem,kad nopērku LABUS propus,man uzmetas tādi gļuki.
1.Nevar teleportēties.
2.Nav ieroču.
3.Nav nevienas mašīnas,kā arī minikartē viņas neuzrādas.
4.Nevar ieiet nevienā dms,uzrakstot piemēram, /enter m4 parādās,ka esmu iegājis,bet stāvu tur pat kur biju.
5.Par propu man uzrādas,ka esmu saņēmis naudu,bet nepieskaitas.
6.uzrakstu /team izvēlos,bet spawnojos,kā spēlētājs ar 1lvl,kaut arī man ir viens skins kurš jau 2nedēļas nav mainīts un ir 25lvl.
Šis te ir daudz trakāk par krašiem.
Post Reply