Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Zocs »

Njā, tur karstumiņš normāls deva, bet taču mums uz stadiona pa biškai lietus palija. :)
Me Gusta.
User avatar
Reminems[ADT]
Censoņa
Censoņa
Posts: 285
Joined: 15 Oct 2008, 21:59
Location: NY<456

Re: Beztēma #7

Post by Reminems[ADT] »

Es gan lietu tikai atklāšanā manīju.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

Kāpēc man vienmēr liekas, ka naktī no interneta pazūd cilvēki? Es visur sēžu.. nekas nenotiek. Davai, naktsputni, nightspam sen nav taisīts. ;P
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #7

Post by W4I[Vendetta] »

kas ir nightspam?
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

Pats vārds jau runā par to. Masveida spamošana naktī. Dažas naktis tas bija aktuāli, kad piespamoja kkādas padsmit lapaspuses no beztēmas. Viss beidzās ar to, ka beztēmu uz laiku aizslēdza un vairāki dabūja banus. .___.
Ja nemaldos, tad Aleksim viens posts bija: "Spamo viss 1337 klans un vēl daži." Aptuveni tā arī bija. Mēs ar Staileru izdomājām, ka varētu beztēmā pačatot, tad pievienojās vēl cilvēki no 1337, tad pievienojās random garāmgājēji. hah.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #7

Post by W4I[Vendetta] »

bobiks[1337] Pats vārds jau runā par to. Masveida spamošana naktī. Dažas naktis tas bija aktuāli, kad piespamoja kkādas padsmit lapaspuses no beztēmas. Viss beidzās ar to, ka beztēmu uz laiku aizslēdza un vairāki dabūja banus. .___.
Ja nemaldos, tad Aleksim viens posts bija: "Spamo viss 1337 klans un vēl daži." Aptuveni tā arī bija. Mēs ar Staileru izdomājām, ka varētu beztēmā pačatot, tad pievienojās vēl cilvēki no 1337, tad pievienojās random garāmgājēji. hah.
Skaidrs.
Man nepatīk spamot, bet ir jau šis un iepriekšējais posts :D
User avatar
Hustler_Kuzis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 598
Joined: 24 May 2008, 21:34
Location: Tavs skapis

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Kuzis »

Kri wrote:Nu vispār parasti man ikdiena ir diezgan lielā steigā, tāpēc tiem smēķētājiem es ātri paskrienu garām. Sūdīgi ir, ka man daļa draugu smēķē, nu kaut gan viņi paiet tālāk, kad to dara, lai man netraucētu. Nu tēvs arī smēķē, bet viņš to dara ārā vai uz balkona. Nu, ja gadījumā viņš izdomās istabā uzpīpēt, tad pirmajā posmā ? es viņam uzliešu ūdeni, lai nodzēstu cigareti, otrajā posmā- nolasīšu lekciju par to, ka viņam pie vienas vietas mana veselība, trešajā posmā ? nerunāšu veselu nedēļu un vēl atņemšu visas cigaretes, kas ir mājās. Nu tāpēc viņš man tagad kā paklausīgs jēriņš ārā smēķē.

Hmm, par to cilvēku, viņš pats saprata, ka rīkojās kretīniski un man nebija vajadzības atriebties. Kaut gan manā istabā, kaut kur atvilknē mētājas viena cīga, ja mani aizkaitinās mometāli iesmērēšu.
Nu jā, tad jau vēl tā, bet tajos dūmos jau kaut kur ieskriet tāpat sanāk, kaut vai pie tā paša veikala. Nu, bet tā ir brīva izvēle, smēķēt vai nē, bet vismaz labi, ka cilvēki tā dara, tb paiet tālāk, kad smēķē. Nē, ja jau pīpē ārā, tad arī pīpēs tālāk, diez vai istabā pīpētu. Grūtāk uz to ir izmācīt cilvēku, kurš pirms tam to ir darījis gadiem, jo viņam tā vienkārši ir kļuvusi par normu. Un daži labi vēl teica, ka meitenes nav atriebīgās. Vismaz zinu, ka ja kādreiz piedāvāsi cigareti, atteikšos. :D
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

Image
Vakar pamanīju, ka strazdi sāk lēnām kapāt manus ķiršus iekšā. Es šodien nolasīju, ko varēju. ;P
Vēl jau tur palika ķirši, kas nebija gatavi.
Kāds grib? ;P
btw..
Check out this guy.
Image
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Funeraleee
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 743
Joined: 01 Jan 2009, 15:00
Location: Tavs sencis

Re: Beztēma #7

Post by Funeraleee »

Gimme some kirši or you will die :D Malacis , vismaz kautko normālu māki izdarīt :D
Image
User avatar
Miesnieks[K]
Censoņa
Censoņa
Posts: 174
Joined: 06 Nov 2010, 12:25
Location: hz

Re: Beztēma #7

Post by Miesnieks[K] »

Dažs labs ieskaitot mani šitos dārgumus veikalos pērk,šim te prosta kokā aug O_o
Bboy-Rassell
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 833
Joined: 26 Jun 2008, 21:34

Re: Beztēma #7

Post by Bboy-Rassell »

tads ir pilsetnieku liktenis. HA HA :D)
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

Hustler_Scotty wrote:tads ir pilsetnieku liktenis. HA HA :D)
STFU :DD man aizejot uz privatmaju rajonu ar sitie garsigie dargumi daudz,daudz :DD tik zhel ka jaiet nakti pec viniem xD
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

Tu jau vari naktī pielasīt pāris spaiņus līdz malām un tad vnk dienā sēdi pie PC un rij līdz nelabumam. :P
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Zocs »

Jū, es šodien pārēdos ķiršus pie drauga, man te pat zem balkona aug 2 ķiršu koki. :D
Me Gusta.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

bet kad jabeg ar tiem paris spainjiem ir ka ir :DD
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
Locked