Amish[BoxG]

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Miesnieks[K]
Censoņa
Censoņa
Posts: 174
Joined: 06 Nov 2010, 12:25
Location: hz

Amish[BoxG]

Post by Miesnieks[K] »

Vēlos nedaudz pastrīdēties,ar Amish[BoxG],par sastādītajiem noteikumiem,priekš beztēmas,lielākajai daļai drošvien liekas,ka tur viss ir kartībā,tomēr man gan tā neliekas,man liekas,ka Amish[BoxG] ir "uzēdies" uz mani(pats zini,par ko runāju) un tādēļ arī sastādija noteikumus,lai tur varētu arī citēt manu bezsakarīgo postu un visi redzētu.Vairs jau jokus nesaprot un atliek ierakstīt BEZtēmā kādu joku un saka ka tas ir bezsakars tad jau varbūt izveido topic BEZSAKARS,kur varētu nedaudz pajokot?
User avatar
Grindz[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 585
Joined: 18 Jan 2009, 12:19
Location: Rīga

Re: Amish[BoxG]

Post by Grindz[Vendetta] »

Bet kāpec to nevar piem. apspriest skypā? VAI arī tajā pašā beztēmā tikai ar normāliem, sakarīgiem teikumiem, kurā Tu iekļauj to joku.
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Amish[BoxG]

Post by Amish »

Tas nav deelj teviim vien, padomaa, ja katrs rakstiitu taadu pashu bezsakaru kaa tu. tad vispaar tur nevareetu saprast. taadeelj tapa arii noteikumi.
Vienkaarshi tu biji tas, kursh iistsajaa briidii ierakstija ne to ko vajag, taadeelj arii tavu tekstu citeeju.


P.S. atvainojos, esmu pie otra PC, taadeelj man nav garumziimju, cerams sapratiisiet manu domu :DD
User avatar
Miesnieks[K]
Censoņa
Censoņa
Posts: 174
Joined: 06 Nov 2010, 12:25
Location: hz

Re: Amish[BoxG]

Post by Miesnieks[K] »

Grindz[1337] wrote:Bet kāpec to nevar piem. apspriest skypā? VAI arī tajā pašā beztēmā tikai ar normāliem, sakarīgiem teikumiem, kurā Tu iekļauj to joku.
Tad sanāk,ja es būtu pateicis to joku ar lielāku vārdu apjomu,tad tas nebūtu bezsakars?Tad jau sanāk tas pats,piemēram es iepostoju "xD xD xD" man uzdāvina banānu un pēc tam uzrakstu "smaidiņš,smaidiņš,smaidiņš" un man warn neliek.
Amish[BoxG] wrote:Tas nav deelj teviim vien, padomaa, ja katrs rakstiitu taadu pashu bezsakaru kaa tu. tad vispaar tur nevareetu saprast. taadeelj tapa arii noteikumi.
ā arī ļoti reti,kad izspļauju šādus tekstustu biji tas, kursh iistsajaa briidii ierakstija ne to ko vajag, taadeelj arii tavu tekstu citeeju.
Nepiekrītu,ka manis rakstītais bija BEZsakars,kā arī ļoti reti,kad izspļauju šādus tekstus.

A:yoyo, šodien dzēru alu,
B:Tiešām? es gan nē..
A: heh, mamma neļāva?
B: nē, tētis..

Šito protams es atbalstu,jo tas ir tīrākais dialogs,kurā netiek iesaistīti cilvēki no malas,kā arī viņus tas neinteresē.
Amish[BoxG] wrote:Tie, kas rakstīs tādu pašu bezsakaru, kā šis:
Edzins. rakstīja:
Patīk skūti aļņi?


Šis tomēr ir jautājums uz kuru var atbildēt dažādi,kā arī tā ir BEZtēma bez tēmas u mad?Tātad tur netiek apspriesta konkrēta tēma,kuru es ar šādu postu varētu izjaukt.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Amish[BoxG]

Post by bobiksv6k[1337] »

Edzins. wrote:Nepiekrītu,ka manis rakstītais bija BEZsakars,kā arī ļoti reti,kad izspļauju šādus tekstus.

A:yoyo, šodien dzēru alu,
B:Tiešām? es gan nē..
A: heh, mamma neļāva?
B: nē, tētis..
TAD PAR KO TU TE STRĪDIES?
Tu teici, ka viņš ir uz tevi uzēdis. Tagad tieši pierādīji pretējo.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Miesnieks[K]
Censoņa
Censoņa
Posts: 174
Joined: 06 Nov 2010, 12:25
Location: hz

Re: Amish[BoxG]

Post by Miesnieks[K] »

bobiks[1337] wrote:TAD PAR KO TU TE STRĪDIES?
Par sastādītajiem noteikumiem. Neredzi?
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Amish[BoxG]

Post by bobiksv6k[1337] »

Edzins. wrote:man liekas,ka Amish[BoxG] ir "uzēdies" uz mani(pats zini,par ko runāju) un tādēļ arī sastādija noteikumus,lai tur varētu arī citēt manu bezsakarīgo postu un visi redzētu.
Speciāli priekš tevis parādīju, ka tu gribi pierādīt šo te, bet ar savu to postu pierādīji, ka tā nav.
Ja tu tos noteikumus atbalsti, tad kāda jēga strīdēties?
ok.. tu gribi panākt to, lai varētu beztēmā uz šādu postu
Hustler_Top wrote:Nu jopt ja es vell saprastu kādu huiņu jūs tur runājat būtu labi bet pa cik nesaprotu tad runājam par ko citu :D:D:D:D:D
atbildēt ar kkādu tizlu jautājumu.
Man ir taisnība?
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Miesnieks[K]
Censoņa
Censoņa
Posts: 174
Joined: 06 Nov 2010, 12:25
Location: hz

Re: Amish[BoxG]

Post by Miesnieks[K] »

bobiks[1337] wrote:Ja tu tos noteikumus atbalsti, tad kāda jēga strīdēties
Es neatbalstu tikai šo
Turpmāk, tie, kas veidos BEZJĒDZĪGAS sarakstes, saņems brīdinājumu
Piem:

A:yoyo, šodien dzēru alu, yea
B:Tiešām? es gan nē..
A: heh, mamma neļāva?
B: nē, tētis..


Tie, kas rakstīs tādu pašu bezsakaru, kā šis:

Edzins. rakstīja:
Patīk skūti aļņi?


Lūk,ko es neatbalstu,ne tāpēc,ka tur pieminēts mans niks.Katrs cilvēks uz to skatās savādāk,citam tas ir bezsakars,citam stulbums citam vienk;ar;s uz sitiena izdomāts joks.
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Amish[BoxG]

Post by Amish »

Da jobt, tie tavi joki nevienam nav vajadzīgi, tu lieki ar tiem piesārņo forumu, dēļ tādiem jokiem ir sarežģītāk pārlūkot tēmu.
Un tas pat nav joks, bet gan debīls jautājums, BEZSAKARS.

Lai sarakstītos ar čomiem izmanto skype, jo lielākoties nevienam neinteresē sarakstes, kas norisinās starp diviem citiem lietotājiem. Vieglāk tiem diviem ir ieiet skaipā.


Un uz nevienu es nēesmu uzēdies.


Skaties, piemēram.

Tu uzdod kādu jautājumu, pietiekami nopietnu uz kuru tu gaidi atbildi.
Tad ierodos, piemēram, es ar bobiku un dumperu, un sākam saraksti beztēmā. Visu dienu Dzenam stulbus jokus utt. Beigu beigās esam pierakstījuši veselas 13 lapaspuses. Tad dienas beigās atnāc tu un domā apskatīties, vai kāds nav atbildējis uz tavu jautājumu. Un tad tu ej cauri visām 13 lapaspusēm un besies ārā, ka tie stulbie spameri visu piespamojuši, un tu nekā nevari atrast.
User avatar
Miesnieks[K]
Censoņa
Censoņa
Posts: 174
Joined: 06 Nov 2010, 12:25
Location: hz

Re: Amish[BoxG]

Post by Miesnieks[K] »

lock
Locked