[SE]Soap

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: [SE]Soap

Post by bobiksv6k[1337] »

Ja tevi izkicko, normāls cilvēks saprastu, ka tas, ko tu darīji IR AIZLIEGTS! Tas nozīmē, ka to vairāk NEDRĪKST darīt. Protams, atkārtota idiotisma gadījumā notiek šitā.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Soap
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 46
Joined: 01 Mar 2011, 16:02
Location: Tavā mājā

Re: [SE]Soap

Post by Soap »

V6K[BoxG] wrote:
Soap wrote:
V6K[BoxG] wrote:Pirms bana bija arī kick.
tad jau visi var darīt pēc tava principa =/ Vienreiz par kaut ko izkiko un ja vellreiz dara ban. Piemēram: esmu admins un kāds šauj visus spawna, vienreiz izkikoju un atkal tas pats dara topašu. mana rīcība likt ban? man liekas ka atkal Kick vai jaila :D Es saprotu ja es tevi neklausītu un neizvāktu =/ bet kad Tu mani gotopoji es taču aizvācu liftu :) Un Zb ka tu lieto CJ skinu :@
CJ skinu jo es nešaudos, bet vienkārši pārvietojos.

Bet visulaiku, kad tu biji spēlē tur stāvēja lifts un jēga no tā bija, tu dariji pareizi, atbildi, atbildi.
Hmmmmmmm bet lietot nevar! man ar bija cj skins virsu un biju afk ar propiem, bet mani kaut kāds admins izmeta. tapēc ka NEDRĪKST LIETOT CJ SKINU! Arrī uz adminiem ir noteikumi!
Image
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: [SE]Soap

Post by Maize[1337] »

Soap wrote:
V6K[BoxG] wrote:
Soap wrote:
tad jau visi var darīt pēc tava principa =/ Vienreiz par kaut ko izkiko un ja vellreiz dara ban. Piemēram: esmu admins un kāds šauj visus spawna, vienreiz izkikoju un atkal tas pats dara topašu. mana rīcība likt ban? man liekas ka atkal Kick vai jaila :D Es saprotu ja es tevi neklausītu un neizvāktu =/ bet kad Tu mani gotopoji es taču aizvācu liftu :) Un Zb ka tu lieto CJ skinu :@
CJ skinu jo es nešaudos, bet vienkārši pārvietojos.

Bet visulaiku, kad tu biji spēlē tur stāvēja lifts un jēga no tā bija, tu dariji pareizi, atbildi, atbildi.
Hmmmmmmm bet lietot nevar! man ar bija cj skins virsu un biju afk ar propiem, bet mani kaut kāds admins izmeta. tapēc ka NEDRĪKST LIETOT CJ SKINU! Arrī uz adminiem ir noteikumi!
Bet kāds tam ir sakars ar tavu banu?

Es zev uzliku 0 skin, ko tu nevari izdarīt, bet es nelietoju ne 75, ne 64.

Un savādāk būtu, ja es kā debīliķis teleportētos pie visiem un šautu viņus, ko darītu tāds, kā tu.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
Soap
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 46
Joined: 01 Mar 2011, 16:02
Location: Tavā mājā

Re: [SE]Soap

Post by Soap »

V6K[BoxG] wrote:CJ skinu jo es nešaudos, bet vienkārši pārvietojos.

Pārvietojies?Nēesi smagi pīpējis? CJ SKINS IR AIZLIEKTS PĒC NOTEIKUMIEM!!!!
Tu tagad domā kāpēc es tagad to saku drošvien.Tādēļ,ka visiem ir vienādi noteikumi,un man ir nospļauties,vai tu esi administrators,vai nē,bet kā jau teicu visiem noteikumi ir vienādi.Un tur jau tā lieta,ka administratori to vien cenšas darīt,kā borēt citiem,kā vajag,kā nē,un tas ir labāk,nekā censties vienkārši no sava paura izdomāt jaunus likumus,ja pats neievēro vispārējos.Un vispār šitas teksts -- >
V6K[BoxG] wrote:atbildi, atbildi.
uzreiz skaidrs,ka tēlo no sevis zazin ko.Apmēram tā, "Uz priekšu atbildi,esmu administrators,un tu parasts spēlētājs,tā kā nesprēgā bezjēgā,jo tāpat neko nepanāksi."
Nākošais ērglis.
bobiks[1337] wrote:. Protams, atkārtota idiotisma gadījumā notiek šitā.
Kur ir jūsu pašcieņa?Kāds tur idiotisms?
1.kārt. Es liftu aizvācu,tādēļ paklusē ar saviem nepamatotajiem kritērijiem.
2.kārt.Tu spēlē vispār var teikt ka neienāc tikai šiet iegriezies,kā patversmē,lai rastu sevī svēto garu kritizējot citus.
bobiks[1337] wrote:Ja tevi izkicko, normāls cilvēks saprastu, ka tas, ko tu darīji IR AIZLIEGTS! Tas nozīmē, ka to vairāk NEDRĪKST darīt.
Es liftu aizvācu,ja nēesi bijis spēlē tajā brīdī un tajā vietā,vai arī vienkārši nebiji iepriekšējā lapaspusē izburtojis visus postus,tad pastāvi klusu un ej nopļauj zāli,vai aizej uz kaut kādu trasi sapuvušā šķūni,nevis centies kā vislabāk parādīt,ka esi administrators,uz ko man pilnīgi uzspļaut.Tad ieviešat to sasodīto noteikumu tur,kur tam ir jāatrodas,nevis pēkšņi kaut ko izdomājiet,vo tā pēc maniem uzskatiem nevar un viss,tagad bans un iegriezies bana aplekāciju sadaļā kur visi admini ir kā mīlnieki,kuri viens pār otru pārstāv.(Tas neattiecas uz INDIGO)Ar Edzina palīdzību.
(finger)

ATBILDI,ATBILDI!! (finger) |:)
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: [SE]Soap

Post by bobiksv6k[1337] »

12.Aizliegts izmantot servera nepilnības jeb bugot [...]
(b) KICK.
(c) BAN.
Servera nepilnība: Tu vari izdarīt tā, lai citi netiek klāt tiem pickupiem, kuri ir domāti visiem. Tas ir līdzīgi kā liftu likšana uz īpašumiem.
Ceru, ka ar šo viss būs saprasts.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Soap
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 46
Joined: 01 Mar 2011, 16:02
Location: Tavā mājā

Re: [SE]Soap

Post by Soap »

Es saprotu ja es neklausītu un neizvāktu =/ bet kad mani gotopoja es taču aizvācu liftu :) Un kam tad lifti ir vajadzīgi serverī? nejau tikai prikolam :D
Image
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: [SE]Soap

Post by Maize[1337] »

Soap wrote:Es saprotu ja es neklausītu un neizvāktu =/ bet kad mani gotopoja es taču aizvācu liftu :) Un kam tad lifti ir vajadzīgi serverī? nejau tikai prikolam :D
Es tevi teleportēju pie sevīm un pateicu, lai aizvāc, lai pārliecinātos, ka tas ir tavs, nevis lai tur kautko lielītos ar CJ.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: [SE]Soap

Post by bobiksv6k[1337] »

Soap wrote:bet kad mani gotopoja es taču aizvācu liftu :)
Par lamāšanos liek muti. Nepietiks ar atvainošanos. Noteikumu tu pārkāpi, tāpēc nestrīdies.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Soap
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 46
Joined: 01 Mar 2011, 16:02
Location: Tavā mājā

Re: [SE]Soap

Post by Soap »

Ja liekās var sasisties.Noskūpsti manu olu,aizej sadzen vistas kūtī un turpini sēdēt biksēs.Attā un arī iešu uz Edzina serveri.

bobik parā noteikumu ka ES NEVARU LIKT LIFTU AP UN PIE HP UN ARMOR!


kaut kas uznāk tad uzreiz ban =/ prieks bija sadarboties. Unban man jābūt, tas ir fakts BB! gaidam kādu no galvenajiem atbildi :)
Image
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: [SE]Soap

Post by Skilled[O] »

Čalīt, diemžēl, daudz kas nav noteikumos rakstīts. Domāju, ka bans ir pelnīts. Maksā maksas unbanu. Vai arī tev vienkārši ir bail pateikt, ka bans ir pelnīts? Vai vienkārši saki mums, visādus jaunumus, par kuriem mēs pirmo reizi dzirdam, lai iegūtu savā labā kaut ko? (Par brīvu unban) Ceru, ka saprati manu domu.
Image
Soap
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 46
Joined: 01 Mar 2011, 16:02
Location: Tavā mājā

Re: [SE]Soap

Post by Soap »

Sapratu,ka tev ir dubultposts ADMIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Neteicu vaitad BB? Piekāst šo serveri, ,jo tāpat nav iespējas tikt pie unbana,jo GiboX nekad nav on+sms pakalpojumi nestrādā. (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger)
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: [SE]Soap

Post by bobiksv6k[1337] »

Soap wrote:bobik parā noteikumu ka ES NEVARU LIKT LIFTU AP UN PIE HP UN ARMOR!
bobiks[1337] wrote:
12.Aizliegts izmantot servera nepilnības jeb bugot [...]
(b) KICK.
(c) BAN.
Servera nepilnība: Tu vari izdarīt tā, lai citi netiek klāt tiem pickupiem, kuri ir domāti visiem. Tas ir līdzīgi kā liftu likšana uz īpašumiem.
Ceru, ka ar šo viss būs saprasts.
Es jau paskaidroju.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: [SE]Soap

Post by Skilled[O] »

Jā, kaut kas man ielagoja, un ierakstījās divi ieraksti pēc kārtas.

Soap, paklau, tu domā, ka Gibox ir robots, kurš pie PC sēž 24/7 un atbild uz jūsu ziņām? Viņam arī ir dzīve, tāpat kā mums visiem, viņš arī grib atpūsties, tāpat kā tu, un mēs visi pārējie.

Beidz te bļaustīties un izej ārā paelpo svaigu gaisu, domāju, ka tas tev liks nomierināties. Gaidi līdz Gibox''am būs laika, un tad arī viņš tev atbildēs.
Viņš nav suns, kuru var pasaukt jebkurā brīdi.
Image
Soap
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 46
Joined: 01 Mar 2011, 16:02
Location: Tavā mājā

Re: [SE]Soap

Post by Soap »

Edzins:

Kitchy saprotu,ka nevar jau visus bugus sakopot un salikt pa plauktiņiem,taču Soaps jau pēc veškas izteiktā brīdinājuma aizvāca liftu.Ir vienkārši pretīgi noskatīties,kā jus ar savām tehniskajām runām kaut ko skaidrojat neskatoties kā celti pamati,sāk šķist,ka gribat,lai GiboX kļūst bagāts,no šādiem "noteikuma neievērotājiem".
Last edited by Soap on 20 Jul 2011, 19:43, edited 1 time in total.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: [SE]Soap

Post by bobiksv6k[1337] »

Soap wrote:Soaps jau pēc veškas izteiktā brīdinājuma aizvāca liftu.
Nu un? Pārkāpumu tu izdarīji.
Kad tevi menti aptu par to, ka tu pārsniedz ātrumu, tu arī sabremzē.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Locked