ChooSe @ BAN ?

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

ChooSe
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 29
Joined: 06 Jul 2011, 19:33

ChooSe @ BAN ?

Post by ChooSe »

1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; ChooSe
2. Tava IP adrese (ja nezini, izmanto šo: http://whatismyip.com); 89.254.137.7
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; Fuel vai ka tur bija jo man tagad nerada no ka bans
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja. MoneyHack
Ja esi pārkāpis noteikumus tad griezies -->te<--


tatad issuma pastastishu kas notika,Tatad pirms kadam nedelam 2 biju spelet JUSU serveri,Tad aizgaju afk pec 30 min atnacu atpakal un kad braucu nevareju rakstiit un skato man banned par MH Es vnk WTf,Un ka to Moneyhack vispar var dabut,es domaju kada kluda ir ;( Domaju jus mani varetu unbanot
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: ChooSe @ BAN ?

Post by Maize[1337] »

Pagaidīsim pierādijumus no banotāja puses, jeb W4I.

Code: Select all

ChooSe	14.7.2011	14:34:6	Felp	hacks	89.254.137.7
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: ChooSe @ BAN ?

Post by W4I[Vendetta] »

V6K[BoxG] Pagaidīsim pierādijumus no banotāja puses, jeb W4I.

Code: Select all

ChooSe	14.7.2011	14:34:6	Felp	hacks	89.254.137.7
Tad te, W4I, jeb Felp ar pierādījumiem:

Šie skrīni ir uzņemti: ‎svētdiena, ‎2011‎. gada ‎10. ‎jūlijā, ‏‎20:24:53
Image
Image
Image


* pagāja laiciņš kamēr bildes arhīvos atradu

Te mazs video, uzņemts: ceturtdiena, ‎2011‎. gada ‎14. ‎jūlijā, ‏‎14:33:49



Skatījos tops.php TOP10 Deaths lietotājvārds , tavu niku nevaru un nevarēju tur atrast, cik man zināms vienīgais veids, kā samp naudu dabūt mīnusā ir nomirstot iekš samp, par 1 nāvi ir -600, tātad tu biji miris aptuveni 11187 reizes.

Ja tas būtu kāds mans vai servera lags, tad domāju pēc 4 dienām uzņemtajā video tev būtu jābūt normālai summai nevis -6712472


Ja kļūdos tad lūdzu izstāsti, kā dabuji tādu naudas summu mīnusā un ja maldos par lagiem, tad admini apskaidrojiet, kāpēc un kādos gadījumos, kas šāds notiek, ja tas ir kkāds lags.
ChooSe
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 29
Joined: 06 Jul 2011, 19:33

ss

Post by ChooSe »

Es atbildu es neko nemsu hackojis man to visp nevajag ,es pat nezinu ka dabut to money hack,es tiesam nesmu vainigs :( Es saku es biju afk un tadskato man bans , psc es nesmu vainiiigs xP xP unban plzz
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: ss

Post by W4I[Vendetta] »

ChooSe Es atbildu es neko nemsu hackojis man to visp nevajag ,es pat nezinu ka dabut to money hack,es tiesam nesmu vainigs :( Es saku es biju afk un tadskato man bans , psc es nesmu vainiiigs xP xP unban plzz

Kā tu to naudu dabuji mīnusā un tik daudz vari atbildēt? tas nebija tikai vienu dienu, bet arī pēc četrām dienām, kad pamaniju tevi serverī tev bija -6.7kk vai arī tu vispār nepievērsi naudai uzmanību, kautgan naudu rāda augšā labajā stūrī un ir grūti nepamanīt.

Tad pastāsti man par to dienu, kad vnk spēlēji serverī, runāju par 2011‎. gada ‎10. ‎jūliju, ap plkst: ‏‎20:24:50

20:24:50 tu atradies cietumā un nauda tev bija -5500
20:29:00 tu braukāji ar Hotknife un nauda tev bija -6701887

kur tu 4min10sec laikā dabuji -6696387 ?
ChooSe
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 29
Joined: 06 Jul 2011, 19:33

SS

Post by ChooSe »

Es saku man to naudu nafig nevajag ,un es nezinu es kad jau izgaju no cietuma vel biju afk tad atnacu atpakal un stav kautkas minusa,es tiesham neko nesmu darijis,un varat man izdzest to naudu jo man vina na vsp vajadziga ;)
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: ChooSe @ BAN ?

Post by Evol[1337] »

Atvainojos ka iejaucos bet.
Kad es biju zaļš un jauniņš(jā,tādi visi bijām kad sākam samp spēlēt),arī es paspēlējos ar tā saucamo naudas haku,un jā-rezultāts:nauda mīnusā.


V6K: Nākamreiz aizsūti kādam administrātoram šo info, lai viņš te iekopē, vai pašam W4I šajā gadijumā varēji sūtīt.
Image
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: ChooSe @ BAN ?

Post by W4I[Vendetta] »

ChooSe Es saku man to naudu nafig nevajag ,un es nezinu es kad jau izgaju no cietuma vel biju afk tad atnacu atpakal un stav kautkas minusa,es tiesham neko nesmu darijis,un varat man izdzest to naudu jo man vina na vsp vajadziga
Es ar tiešām nezinu, kā tu to dabuji gatavu, bet normāli spēlējot uzskatu, ka -6.7kk nav iespējams dabūt mīnusā. ( Protams nerunāju par nomiršanu spēlē 12k reizes)
Evol[O] Atvainojos ka iejaucos bet.
Kad es biju zaļš un jauniņš(jā,tādi visi bijām kad sākam samp spēlēt),arī es paspēlējos ar tā saucamo naudas haku,un jā-rezultāts:nauda mīnusā.


V6K: Nākamreiz aizsūti kādam administrātoram šo info, lai viņš te iekopē, vai pašam W4I šajā gadijumā varēji sūtīt.
hmm, nu es neesmu spēlējies ar naudas haku tāpēc nezinu vai tā informācija ir uzskatām par pareizu, bet cik no V6K piebildes var saprast, tad tā ir pareiza.

No savas puses tev unban nelikšu, jo es tiešām nezinu, kā to naudu uzbūri mīnusā un kā jau augstāk minēju normāli spēlējot to nav iespējams dabūt gatavu.
ChooSe
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 29
Joined: 06 Jul 2011, 19:33

SS

Post by ChooSe »

Es prasu unban es nezinu aks tar pa bugu varat izdzes man to naudu es tiesam nesmu neko darijis ;( :( ludzu unban es domaju kad tada buga nebus vairs ;) Es tiesam nesmu vainiigs
User avatar
Z_K[Vendetta]
Censoņa
Censoņa
Posts: 190
Joined: 09 Sep 2010, 20:27

Re: ChooSe @ BAN ?

Post by Z_K[Vendetta] »

uzbindo /buylevel. saspaidi un būs nauda mīnusā...

Edit: Zocs, tu esi debīls !
Last edited by Z_K[Vendetta] on 24 Jul 2011, 21:01, edited 1 time in total.
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: ChooSe @ BAN ?

Post by W4I[Vendetta] »

ZaljaisKefiirs uzbindo /buylevel. saspaidi un būs nauda mīnusā...

Tātad:
Spēlētājs:ChooSe
*Spēlētāja līmenis: 0 lvl
*nauda: -5500 (laika posmā 10.07.2011‎ plkst: ‏‎20:24:50 līdz 10.07.2011‎ plkst: ‏‎20:29:00)

Veicu eksperimentu:
Spēlētājs: Testeris
*Spēlētāja līmenis: 0 lvl
*nauda: -5500

(1. bilde, iebindoju /buylevel un spaidiju.)
Image
Zefiirs bija domāts: ZaljaisKefiirs :D

Spēlētājs: Testeris
*Spēlētāja līmenis: 0 lvl
*nauda: 4500

(2. bilde, iebindoju /buylevel un spaidiju.)
Image

Spēlētājs: Testeris
*Spēlētāja līmenis: 0 lvl
*nauda: 1400

(3. bilde, iebindoju /buyproperty un pirku īpašumu ID92)
Image
* īpašums nopirkās, bet - neko nedabuju.

Spēlētājs: Testeris
*Spēlētāja līmenis: 0 lvl
*nauda: -250

(4. bilde, iebindoju /buyproperty un pirku īpašumu ar ID92)
Image

Spēlētājs: Testeris
*Spēlētāja līmenis: 0 lvl
*nauda: 1400

(5. bilde, iebindoju /buyproperty un pirku īpašumu ar ID61)
Image

Secinājums nevienā no augstākredzamajiem variantiem nevar naudu sabugot mīnusos

btw ChooSe tak rakstija, ka viņš bija afk un nezin, kā nauda mīnusos uzradās, ja viņš būtu bugojis tad tak atzītos, ne? un vel kas, ja nezini tad nemuldi, lai man nav jātērē laiks, lai parādītu tev un citiem, ka ar tavu minēto variantu naudu nav iespējams dabūt mīnusā.

Domāju ChooSe vari vērsties pie Gibox un runāt par unbun, otreiz saku, ka es pret unban.
ChooSe
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 29
Joined: 06 Jul 2011, 19:33

Re: ChooSe @ BAN ?

Post by ChooSe »

:( Nu bet ko es nesmu vainiigs O_o O_o O_o Es prasu unban es zveru es nemeloju :( ludzu es tai debilai nauda nesmu saistiits klaat ,gribat izdzesat to naudu nevajg man vinu.!!!!!
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: ChooSe @ BAN ?

Post by [AoD]Aleksis »

W4I, ja tu zinātu par komandu uzbūvi un kā darbojas anti-moneyhack, tad saprastu, ka tavi eksperimenti ir pilnīgi veltīgi un bezjēdzīgi. Vienīgais, kas tavu naudu uzmestu mīnusos no pieminētā, būtu buylevel, ja nauda pietiktu vairākiem līmeņiem.

Ja viņš bija afk, tad tādas lietas ir iespējamas, tāpat kā ar jail bugu, kad laiks kāpj. Jebkurā gadījumā, lai lemj Gibox, negribu nevienu ne aizstāvēt, ne nolikt.
Image
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: ChooSe @ BAN ?

Post by W4I[Vendetta] »

[AoD]Aleksis W4I, ja tu zinātu par komandu uzbūvi un kā darbojas anti-moneyhack, tad saprastu, ka tavi eksperimenti ir pilnīgi veltīgi un bezjēdzīgi. Vienīgais, kas tavu naudu uzmestu mīnusos no pieminētā, būtu buylevel, ja nauda pietiktu vairākiem līmeņiem.

Ja viņš bija afk, tad tādas lietas ir iespējamas, tāpat kā ar jail bugu, kad laiks kāpj. Jebkurā gadījumā, lai lemj Gibox, negribu nevienu ne aizstāvēt, ne nolikt.
Paldies, ka te iemet savu aci un iekomentē tikai tad, kad esmu salicis screen utt, žēl, ka ātrāk te neviens no administrātoriem neielūkojas, lai padalītos ar informāciju. btw neuzskatu tos par bezjēdzīgiem, jo pats pārliecinājos, ka augstāk redzamajos screen un tur izmantotajos gadījumos nevar naudu mīnusā dabūt, to arī ZaljaisKefiirs pierādiju.
Paldies, ka informē mani un citus, kā var dabūt naudu mīnusā pērkot lvl, bet ChooSe to nekādīgi nevarēja izmantot, jo viņam ir 0lvl un ja būtu pircis vairākus lvl tad tie, kas būtu sanākuši tie būtu nopirkušies un tad nauda būtu mīnusā. Tā pēc savas loģikas spriežu, vai arī šo man izmeiģināt praksē?


par to jail laika kāpšanu man apskaidroja, ka tā notiek gadījumā kuru tu zini, kad spēlētāju iemet jail :D

Laipni lūgts uzrakstīt man PM kādi ir vel iespējamie varianti naudu dabūt mīnusā, neizmantojot hakus, neesmu veidojis samp serverus tāpēc nezinu un arī veidoju šādus eksperimentus, lai pārliecinātos un zinātu.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: ChooSe @ BAN ?

Post by bobiksv6k[1337] »

Padalīšos pieredzē.
Spēlēju ar vienu citu accountu. Redzēju, ka sanāk nauda līmenim, nopirku līmeni... It kā nekas īpašs. Joka pēc ierakstīju vēlreiz /buylevel, nauda iegāja mīnusos. Bija aptuveni 770k mīnusā. Vēl spēlēju kādu laiku un sēdēju uz īpašumiem, tad atguvos līdz aptuveni 400k mīnusā.
Kārtējais gļuks... nākamajā reizē, kad iegāju serverī ar to accountu, nauda bija kkādi 400k plusā.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Post Reply