Raivis[1337]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
Raivito
Censoņa
Censoņa
Posts: 310
Joined: 24 Jan 2008, 10:37

Raivis[1337]

Post by Raivito »

1. Tavs īstais vārds. Mans vārds kā jau jūs visi zināt ir Raivis.

2. Tavs pašreizējais vecums. Man ir 14 un drīz būs 15 gadi.

3. Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Esmu bijis admins tikai BoxG serverī un, laikam, kopš februāra un webā arī esmu moderators, pienākumus pildu.

4. Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. Sūdzības es neesmu veidojis jo neesmu nekāds dižais stukačs.

5. Kāds mums būs labums no tevis? Es protu apieties ar administratora tiesībām un kā jau teicu, es pildu pienākumus.

6. Cik bieži spēlē SA-MP. SA-MP es spēlēju kad esmu mājās. Tas ir, ja līst lietus tad gandrīz visu dienu, ja nelīst, tad no kādiem 19:00 uz augšu.

7. Cik sen jau spēlē BoxG serverī. BoxG serverī es spēlēju ja nemaldos kopš janvāra vidus.

8. Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. Es vienmēr esmu bijis Raivis un tā arī paliks tikai klantagi ir bijuši dažādi ([aoh], [AoD], _AmP, un pašlaik [1337] (tā ir tāda kā banda nevis klans).

9. Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Nu tā, mani ļoti piesaista BMX braukšana pa trasi (laikam tas ir viss ko es daru)


Tas arī īsumā būtu viss.
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Raivis[1337]

Post by [NWA]Dumper »

REC
Image
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Raivis[1337]

Post by Amish »

REC.
Image
nismo_AmP
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 907
Joined: 26 Jan 2008, 19:48
Location: Rīga < Ventspils

Re: Raivis[1337]

Post by nismo_AmP »

REC.
_

Re: Raivis[1337]

Post by _ »

REC.

Acc piešķirts O_o
Locked