Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #7

Post by Hemis[ADT] »

Hustler_BWS wrote:
Jā jā..nesāc tu arī braukt virsū.neko sliktu negribēju ;)
Bet pasaki ka nebija pamatots. Imis vispār norm čalis, tikai bik pa daudz klausās Bīberu un ģērbjas kā tāds.

Kas attiecas par tiem kas dirsīs kā es ģērbjos - Sūkā manas ģenitālijas (no homo) un klausās Rebeku! Oxrfordi, džinsas, t-krekls un žakete, New Era kepkas rullē!111!1
BWS, kas tev ir pret Rebeku ? Ā un jā, neaizdirs hostinga HDD xD
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #7

Post by Lyricist »

Nez, Hemi. Es zinu cik tu viņai esi uzticīgs un man ir tendence neiejaukties jūsu dēkās. :DDD


Edž, par mani vari neuztraukties. Es ar sevi tikšu galā, netaisos tev braukt augumā, bet čistaks - varbūt laiks, kā teici, pašam novērtēt sevi pirms te citiem virsū brauc. Galvenais jau ka tu te sāki man censties dirst virsū par joku ko adresēju Imim. Tu iesāc tupi dirsties, beigās tu saki ka es te cenšos ''mētāt kruto'', tā bija toreiz, kad brauci augumā par mūzikas izvēli, tā ir tagad.

Kāds sakars te varonībai ar sajēgu, Edž, izskaidrosi?
Image
User avatar
Miesnieks[K]
Censoņa
Censoņa
Posts: 174
Joined: 06 Nov 2010, 12:25
Location: hz

Re: Beztēma #7

Post by Miesnieks[K] »

Hustler_BWS wrote: tā bija toreiz, kad brauci augumā par mūzikas izvēli, tā ir tagad.

Kāds sakars te varonībai ar sajēgu, Edž, izskaidrosi?

Nevis par mūzikas izvēli,bet par jūsu attieksmi es skaidrojos,un kā tā mūzika ietekmē to jūsu attieksmi.
Kādā sakarā tu man liec kaut ko izskaidrot,ko es nēesmu nemaz teicis/Tev tā liekās pēc maniem tekstiem?Piedod atvaini - NEVARU LĪDZĒT.
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #7

Post by Lyricist »

Edzins. wrote:Nu es personīgi sņabi vispār nedzeru,jo vienkārši negribu.Tā vietā pasūknēju aliņu.Un jā ļoti sapisos,domāju,ka tu telo ka nedzer vispār,bet jā ir vēl trakāk.Varonis.
Tas tā, lai acīm skatāmāks. Un te vispār nav runa par to tematu, bet te ir runa par to ka tev ir tendence izmisīgi censties dirst virsū citiem, un jau tā tālu ārpus tematikas.

P.S. Es tiešām netaisos vairs atbildēt saistībā ar šo konfliktu, jo viss ko tu esi spējis izdarīt ir uzburt jauku pasaciņu par mani, izmisīgi centies uzbraukt augumā man un manai gaumei, pa vidam sapisies meistarībā.

Cerams ka vismaz TIK daudz sajēgas lai izbeigtu šo sarunu tev pietiks, smieties jau ir veselīgi, bet kas par daudz, tas par skādi.
Image
User avatar
Miesnieks[K]
Censoņa
Censoņa
Posts: 174
Joined: 06 Nov 2010, 12:25
Location: hz

Re: Beztēma #7

Post by Miesnieks[K] »

Hustler_BWS wrote:
Edzins. wrote:Nu es personīgi sņabi vispār nedzeru,jo vienkārši negribu.Tā vietā pasūknēju aliņu.Un jā ļoti sapisos,domāju,ka tu telo ka nedzer vispār,bet jā ir vēl trakāk.Varonis.
Tas tā, lai acīm skatāmāks. Un te vispār nav runa par to tematu, bet te ir runa par to ka tev ir tendence izmisīgi censties dirst virsū citiem, un jau tā tālu ārpus tematikas.

P.S. Es tiešām netaisos vairs atbildēt saistībā ar šo konfliktu, jo viss ko tu esi spējis izdarīt ir uzburt jauku pasaciņu par mani, izmisīgi centies uzbraukt augumā man un manai gaumei, pa vidam sapisies meistarībā.

Cerams ka vismaz TIK daudz sajēgas lai izbeigtu šo sarunu tev pietiks, smieties jau ir veselīgi, bet kas par daudz, tas par skādi.
Ceru,ka tev pietiek prātiņa saprast to,ka tu turpini strīdu pasakot lai es to izbeidzu- atstājot tavu postu,kā punktu konfliktam?Nu nē ok labi tas ka tev avatārā ir - servera administrātors protams daudz ko izsaka,bet tas nenozīmē,ka es arī klausīšu uz vārda,ko tu teiksi.Tas nekas,ka man daži vārdi,kurus tu uzraksti skaidrā latviešu valodā ir jāaizstāj ar zvaigznītēm.Tur lūk visa tava miera ostiņa.Un internetā tavi spēki ir smieklīgi.Bet ok turu tevi pie vārda.Un vēljoprojām neizprotu,kādā sakarā Dumpers man iedeva banānu.
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #7

Post by Lyricist »

Divi vārdi - Image

P.S. Kuru daļu no ''Es vairs nespēlēju SA-MP'' tu toreiz neuzķēri? Es par šitādu sviestu nebanoju. :DD
Image
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #7

Post by Kichyss »

Edziņ, visiem jābūt taviem kloniem? Nu es takā domāju google atrast līdzīgs avatar un mainīt lietotājvārdu uz Kedzins, lai tikai būtu tik pat liels kājslauķis kā tu. Visvairāk grauj šī līnija "administrācijai vienmēr taisnība", forši ka tev nav sava viedokļa, kājslauķi.
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Beztēma #7

Post by [NWA]Dumper »

Edžiņ, kur es tev iedevu banu? Es tev uzliku tikai brīdinājumu par lamāšanos. (jo**ni)
Image
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #7

Post by Evol[1337] »

Daži labi pastrādājuši,censdamies pierādīt savu taisnību.Apsveicu,tālāk jau nekur.
Image
User avatar
Thirteen_13 [TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 59
Joined: 30 Jul 2011, 13:08
Location: Pazemes karaļvalstS

Re: Beztēma #7

Post by Thirteen_13 [TITNS] »

Hemis[ADT] wrote:
Hustler_BWS wrote:
Jā jā..nesāc tu arī braukt virsū.neko sliktu negribēju ;)
Bet pasaki ka nebija pamatots. Imis vispār norm čalis, tikai bik pa daudz klausās Bīberu un ģērbjas kā tāds.

Kas attiecas par tiem kas dirsīs kā es ģērbjos - Sūkā manas ģenitālijas (no homo) un klausās Rebeku! Oxrfordi, džinsas, t-krekls un žakete, New Era kepkas rullē!111!1
BWS, kas tev ir pret Rebeku ? Ā un jā, neaizdirs hostinga HDD xD
Lab ir,liec mieru.sāk jau besīt ka bezsakara mieru neliek(BWS)
__________Image
User avatar
Miesnieks[K]
Censoņa
Censoņa
Posts: 174
Joined: 06 Nov 2010, 12:25
Location: hz

Re: Beztēma #7

Post by Miesnieks[K] »

Kichyss wrote:Edziņ, visiem jābūt taviem kloniem?
Gribi būt mans klons?Vai vienkārši centies izpaust savas slimās fantāzijas? No manas puses viens vārds- POHUJ!Pie vienas vietas man tavas domas uzskati un izteicieni vari iet 18. reizes ieskriet sienā,atsisties un darīt atkal to pašu sadist.
Kichyss wrote:Nu es takā domāju google atrast līdzīgs avatar un mainīt lietotājvārdu uz Kedzins
Tad ej un dari man uz to uzpļaut,kā arī maz ticams,ka tāds augsti cienījams cilvēku pārzinis kā tu to darīs.
Kichyss wrote:lai tikai būtu tik pat liels kājslauķis kā tu.
Tu sevi iztēlojies kā kājslaiķi?Proti-es nēesmu nekāds kājslauķis un nebūšu man ir turīga/izglītota ģimene tākā paklusē mazais ar saviem pusaprautajiem tekstiem,kurus izdomāji skatoties atspulgā.
Kichyss wrote:Visvairāk grauj šī līnija "administrācijai vienmēr taisnība", forši ka tev nav sava viedokļa, kājslauķi.
Un kā tev govjuslaucēj liekas,kādēļ pēdējā laikā visi sāk retardoties?Tādēļ,KA šeit ir tādi keksi,kā jūs,kas pie beztēmas ir tā pieraduš,ka runā visu,kas ienāk prātā un meklē cilvēkos,kaut mazāko trūkumu,pie kā piepisties.Es personīgi piekasos tiem cilvēkiem kuri man nepatīk,nevis tiem,kuri ir uzsākuši kaut kādu kašķi ar KĀDU.Tulīt nāks teksts ?Es nevis piekasos bet izsaku savu viedokli/uzskatu.Tad tev ir prāts par īsu ja nejēdz,ka tavi uzskati man nerūp,bet gan tā ar kuru strīdos.Just Go nahuj,man uzpļaut vienkārši uz to ko tu te muldi,kā arī man tas viss nav vajadzīgs,man ir daudz citu daudz lielāku problēmu/mērķu pie kuriem pievērsties ar daudz lielāku apņēmību.BB.
Just ban me ok?
User avatar
Hustler_Imis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 592
Joined: 07 Jun 2009, 20:51
Location: Rīga

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Imis »

BWS, es neklausos Bīberu, yo. (finger)
Un, edzin, Varbūt tava ģīmene, t.i, vecāki ir izglītoti, bet neizskatās, ka tu tāds būtu.

p.s, tikai tagad pamanīju, ka viņam ir bans.
Image
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #7

Post by Lyricist »

Bah, unikāls čalis.

A man Bībers patīk kā modinātājs. Nevarēju brāli piecelt, ierubu Wi-fi telefonam, youtube un uzlikt Bieber - Baby, pēc 15 sec brālis bija no gultas laukā metas virsū ar tekstu: ''Tulīt Dabūsi sejā!'' Smieklīgi, jo tā ir pirmā reize kad viņš vispār ceties kādam sist. :DD
Image
User avatar
Thirteen_13 [TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 59
Joined: 30 Jul 2011, 13:08
Location: Pazemes karaļvalstS

Re: Beztēma #7

Post by Thirteen_13 [TITNS] »

Hustler_BWS wrote:Bah, unikāls čalis.

A man Bībers patīk kā modinātājs. Nevarēju brāli piecelt, ierubu Wi-fi telefonam, youtube un uzlikt Bieber - Baby, pēc 15 sec brālis bija no gultas laukā metas virsū ar tekstu: ''Tulīt Dabūsi sejā!'' Smieklīgi, jo tā ir pirmā reize kad viņš vispār ceties kādam sist. :DD
Starp citu ir tāda dziesma Cris Brown ft. JUSTIN BIEBER- next 2 you...ja tajā dziesmā nedziedātu bībers tad dziesma būtu laba (doh) :D
__________Image
Soap
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 46
Joined: 01 Mar 2011, 16:02
Location: Tavā mājā

Re: Beztēma #7

Post by Soap »

Daudzi saprot un zin, ka boxg grimst :)
Lai jau serveri ieņem 12 gadīgie |:)
Varētu pat mainīt servera nosaukumu.
Nevis boxg, bet bērnudārzs. :)
Reģistrācija tikkai līdz 15 gadu vecumam :D kuriem ir vairāk kā 15 gadi tad lai lasās uz citu serveri.
:D
Image
Locked