Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

@ bobiks, parcik es mistiska karta auto sadala nevaru iepostet rekur response.. :d

Nejauc, ar LV - te ir pavisam savadaka taa sisteema.. ;) Ir jamaksa reizi menesi or var uz gadu pirkt uzreiz.. tur skatas tilpumu staazhu u.c - un lv staazhu 90% gadijjumu nenem veera.. so parasti par piem bmw 318 e46 2002 sedanu, butu jamaksa 120 + - menesi.. ja karto caur pazisanos tad uz 80moska nobraukt var... te nav taka tu doma lv, par octa/kasko... xD
Image
GET REKT
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Aleksis »

Un kā vēl kļūdies, riska klasi jeb tavu minēto stāžu'(kādas avārijas ir taisījis) ņem ļoti vērā, tas iespaido apdrošināšanas summu.
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

avarijas - jaa.. bet tad pasaki kapec muusu gjimenes gadijuma, kad staazhs ir 14+ gadi un nav nevienas, avarijas bijusas sencim... Mums tur izkartoja nedaudz savadak - bet lv staazhu vini nenem vera... pirmo menesi, ir itka buutu vins un pectam, atkal uz augshu... ;) Vismaz pashiem un pazistamajiem ir taa..
Image
GET REKT
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Aleksis »

Nezinu kā tur precīzi ir, bet tā klases ik pēc noteikta laika iet uz augšu un tā līdz 17, kad ir vismazākā iespējamā apdrošināšanas summa konkrētajā gadījumā.
Image
User avatar
Panty[1337]
Censoņa
Censoņa
Posts: 203
Joined: 24 Dec 2009, 12:03

Re: Beztēma #7

Post by Panty[1337] »

[AoD]Aleksis wrote:Un kā vēl kļūdies, riska klasi jeb tavu minēto stāžu'(kādas avārijas ir taisījis) ņem ļoti vērā, tas iespaido apdrošināšanas summu.
Tieši tā, tas saucas Bonus malus, tagad man piemēram izdevīgāk ir turēt rolleri uz mātes vārda nekā uz sava, jo apdrošināšana man izmaksātu vairāk nekā viņai. te lasāmviela ja interesē http://www.ltab.lv/lv/bonus-malus-pirma ... s-apraksts
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Beztēma #7

Post by Giboxlox »

[AoD]Aleksis wrote:Nezinu kā tur precīzi ir, bet tā klases ik pēc noteikta laika iet uz augšu un tā līdz 17, kad ir vismazākā iespējamā apdrošināšanas summa konkrētajā gadījumā.
avarijas tiesham ietekme apdrosinasanas summu, bet nevis ka tu doma, tas ietekme uz labo pusi, apdrosinasana par 10% letaka, jo tu tiesam paradi ka tev apdrosinasanas vesture ir ista (man nacas prasit vestule no latvijas apdrosinasanas savu vesturi un es biju aizmirsis ka man ir avarija agrak bijusi un tad es mazliet uztraucos, bet ne, shie dod letak un man purns viss wtf)

Believablim pareizi.

Un tie 17 limeni netiek attiecinati uz cilvekiem, tie attiecas uz masinam, 5tais bembis ir 11lvl un 3 laikam butu 9lvl, bet 7 ir 14lvl.

my 2 cents of bullshit.
Image
User avatar
Thirteen_13 [TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 59
Joined: 30 Jul 2011, 13:08
Location: Pazemes karaļvalstS

Re: Beztēma #7

Post by Thirteen_13 [TITNS] »

Imis[1337] wrote:Man patīk BulleT`a signatūrs. :?
Kāpēc man tāda ideja nebija iešāvusies galvā?
Man sigs rox.

Lasot tavu tekstu apakšā tie "putni" riņķoja.Man 3 sekundes likās ka kautko ne tā sakurijos :D
__________Image
User avatar
Panty[1337]
Censoņa
Censoņa
Posts: 203
Joined: 24 Dec 2009, 12:03

Re: Beztēma #7

Post by Panty[1337] »

Un tie 17 limeni netiek attiecinati uz cilvekiem, tie attiecas uz masinam, 5tais bembis ir 11lvl un 3 laikam butu 9lvl, bet 7 ir 14lvl.

my 2 cents of bullshit.
Kā nu ne.
17 bonus-malus klases
1. līdz 5. ? malus jeb paaugstināta riska klases, kas pienākas tiem transportlīdzekļu vadītājiem, kas ir ceļu satiksmes negadījumu izraisītāji;

no 7 līdz 17. ? bonus jeb pazemināta riska klases, kas pienākas disciplinētiem autovadītājiem, kas regulāri pērk OCTA polises un nav ceļu satiksmes negadījumu izraisītāji;

6. ? sākuma bonus-malus klase bez noteikta riska, kas pienākas jebkuram transporta līdzeklim, kam OCTA polise tiek pirkta pirmo reizi.

Izcēlu tikai lai parādītu, ka attiecas tieši uz Vadītāju nevis kā tu saki uz transportlīdzekli. Un kur tu vispār to izraki , ka uz mašīnām tas tikai attiecināms :?
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

te neiet, runa par LV, panty.. UK skatas uz auto piem bmw = riska klase, noteikta grupa insurance... te to uz masinu sien.
Image
GET REKT
User avatar
Panty[1337]
Censoņa
Censoņa
Posts: 203
Joined: 24 Dec 2009, 12:03

Re: Beztēma #7

Post by Panty[1337] »

negjers nozaga manu baiku wrote:te neiet, runa par LV, panty.. UK skatas uz auto piem bmw = riska klase, noteikta grupa insurance... te to uz masinu sien.
UK arī 17 līmeņi ? Ja tā, tad interesanti :D
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Aleksis »

Veng, to es biju domājis par LV, kā jau panty parādija.


Agrāk laikam bija kkā savādāk, jo mainot mašīnu tur kaut kas bija ar to riska klasi, ka sākās no sākuma, bet neatceros precīzi. Varbūt kļūdos.

Par Īriju zinu, ka ar to mašīnu drīkst braukt tikai tie, kuri ierakstīti tajā apdrošināšanas lapā. To viens paziņa stāstīja.
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

Kuur, es kko mineju par 17 limenjiem, es teicu ka ir limenu sistema, kas darbojas savadak.. ;)
Image
GET REKT
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Beztēma #7

Post by Giboxlox »

Beli, es nokopeju 17 limenus no pantya uz UK limeniem. Precizi nezinu, nevaru atrast, bet pec 16ta lvl sakas van, jeb businu klase un tad vairs nav limenu, prosta atlauj vai neatlauj braukt.

Latvija man bija diezgan zems limenis, gribeju braukt ar dzipu, bet vajadzeja 26 gadu vecumu, tadel izlemu nepirkt neko lielu. UK skatas masinas vertibu, laikam ja masina ir 110k verta, tad ari 26 gadi vajadzigi.

Pats es nekad negribu masinu dargaku par 3k :d
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

jogij kapec, negribi ? :D ja, kads dod bonusa ko maksat par vinu, es kaut 20k nemttu.. bet ja pasam japerk, te tiktiesam nav variantu baigo.
Image
GET REKT
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: Beztēma #7

Post by Gibox »

No: pootedy
Kam: Gibox[BoxG]
Atbilde saņemta: 14 Novembris 2011 07:29 pm
Tēma: (G.D.) Bāze
file:///C:/Users/elvis%20pc/Documents/GTA%20San%20Andreas%20User%20Files/SAMP/screens/sa-mp-020.png
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
Locked