Thunder.

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Thunder[1337]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 540
Joined: 27 Dec 2009, 21:55
Location: Hell.

Thunder.

Post by Thunder[1337] »

1.Tavs īstais vārds. Roberts.
2.Tavs pašreizējais vecums. 14, bet pēc mēneša 15.
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Esmu bijis admins savā serverī, Slayker serverī, Twist RP serverī un arī vienā cs lapā.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. Ir tikai veci linki, kurus būs diezgan pagrūti atrast. Pēdējā laikā izmantoju report vai arī rakstu Bobikam skaipā.
5.Kāds mums būs labums no tevis? Sodīšu noteikumu pārkāpējus.
6.Cik bieži spēlē SA-MP. Par cik, tagad atbrīvojās laiks, tad 2-5h dienā.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. Kopš 2009. gada beigām.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki.Robiic.
9.Kā uzzināji par BoxG community? Google meklēju latvijas samp serverus.
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Dzīvoju un mācos Smiltenē. Precīzāk Smiltenes Ģimnāzijā. Pirmo semestri pabeidzu ar vidējo atzīmi 6,1. Mācos arī Smiltenes Mūzikas Skolā, 5. klasē, pūtēju nodaļā. Tur spēlēju ''eifoniju''. Tiem kas nezin, varu paskaidrot kas tas ir. Tātad, tas ir tubas paveids tikai savādāks un skan citā reģistrā. Esmu piedalījies arī dažādos konkursos, kuros esmu ieguvis dažādas vietas. Pirmajā, kurā es piedalījos, saņēmu godalgoto trešo vietu. Otrajā, ieguvu godalgoto otro vietu. Trešajā, ieguvu piekto vietu, tik zemu jo bija liela konkurence, pirms konkursa biju arī slims un nepaspēju labi iemācīties. Eju arī uz mūzikas skolas pūtēju orķestri. Vēl bez tā, pa reizei eju uz trenežieru zāli un kikboksa treniņiem. Bez samp vēl spēlēju - propillki 2, nfsw, sr3, duke nukem forever, driver sf un l4d2. Pa brīvo laiku protams, arī izeju ārā.
Image
Kad asins, zeme un ugunis šķīst,
Kad ložu lietus uz cilvēkiem līst,
Kad lielākas bailes pārvarēt nākas,
Tur tikai īstā dzīve tev sākas.
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Thunder.

Post by Amish »

Par. Spēlē ilgi, galva uz pleciem ir.
Image
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: Thunder.

Post by V[Vendetta] »

No manis anti, pēdējā laikā tevi vispār neesmu redzējis. Solīt ir viens, bet reāli spēlēt ir pavisam kas cits. No sākuma pierādi, ka spēlē, tad raksti.

+ vēl smukā sūdzība.
viewtopic.php?t=11803

Tikko izbanoju par s0beitu, smuki lidinājies pie bankas, vēl adminu raksti, fui. Atteikts automātiski.
Locked