Auto/Moto-mīļu sarunas

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Hustler_Believs »

Levis_15 wrote:
Magnifico[W] wrote:
Levis_12 wrote:Vēl kaut ko stūlbāku nevarēji ielikt. Ķipa tagad ieliki video un baigi kruts ne?
mhm un tu jau nu būtu tas "krutais" vecis, kuram būtu paši "krutākie" argumenti...
Ko? Kādi vēl argumeni? Vienkārši nevajag tādus video likt. Es drīz uztaisīšu drifta video ar audi a4 fwd. (cool)
es gaidiju neparspejamu gymkhana ar f12 :/

Starpcitu, uz stoku ar sporta puteju, 12mm karbi, malossi filtra švammi kādu dīzi lai liek ? :/
Image
GET REKT
Levis_15
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 5
Joined: 18 Jun 2012, 01:51

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Levis_15 »

Nu man ar zx der orģinālā dīze, bet vajadzētu drusciņ lielāku, bet, ja liek švammi, tad vajag vēl drusciņ lielāku.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Hustler_Believs »

Levis_15 wrote:Nu man ar zx der orģinālā dīze, bet vajadzētu drusciņ lielāku, bet, ja liek švammi, tad vajag vēl drusciņ lielāku.
paņēmu 68 dīzi, truba man ir Tecnigas banans. Iet 70nesaregulets , ar 1l 21km. Saregules un bus visi 80, celiens ar labs.
Image
GET REKT
Levis[T][TITS]
euro
euro
Posts: 201
Joined: 15 Jan 2011, 20:25
Location: Valmiera

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Levis[T][TITS] »

Nu man tagad ar stok trubu un multivaru 80 iet. ZX bija metināta un pie metinājuma vietas salūza, bet siltā laikā gāja pie 90 un cēlies arī bija ļoti labs. Kaut kad drīzumā būs jāsametina.
CAW
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Hustler_Believs »

es tecnigu ari paspeju sametinat, tiesa nebutiska vieta. :DD
Image
GET REKT
User avatar
Abrams[T]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 594
Joined: 24 Jul 2010, 22:59
Location: Tava mamma.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Abrams[T] »

hhahahah nubi , mana katana iet pie 80 ar trubu vien . Un piaggio NRG pie simta pa mierigo arī tikai truba. Abiem Leo Vince trubas vienam zx otram tt , kroče technigas smird. abi 50cc
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Hustler_Believs »

Morini sux. minarelli ftw.


Un nrg ir nesmux. Un mar4a ta aeroxa ''buuda'' tai katanai neizskatas kruti. :DD Ka ari stock nrg ar tt pie simta neiet.
Image
GET REKT
Levis[T][TITS]
euro
euro
Posts: 201
Joined: 15 Jan 2011, 20:25
Location: Valmiera

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Levis[T][TITS] »

Kas šajā rollerī ir tik nesmuks, man, piemēram, viņš vairāk patīk nekā f12
http://www.quattrotempi.com/wp-content/ ... iaggio.jpg
Tieši tāds pats motors nāk jaunajām gilerām, apriliām sr50R un vēl visādiem jauniem rolleriem. Leovinci tt ir vislabākā truba priekš stok motoriem, un tas, ka iet pie 100km/h varētu būt arī diezgan liela taisnība.
CAW
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Maize[1337] »

nrg izskats>f12 izskats
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Abrams[T]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 594
Joined: 24 Jul 2010, 22:59
Location: Tava mamma.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Abrams[T] »

Beli tu ar savu pagāšā gadsimta sūdu putekļus rītu. Un tas nrg ir jaunais ne vecais + iet viņš pie sotaka. Minarelli ir veci nodrazti sūdi. Un jā beli kad nopērk sporta trubu ar urbi vai ar kaut ko labāku vajag izņemt to sūda huijņu arā kas ir iemetināta iekšā pie gala kuru skrūvē klāt cilindram , tad viss arī iet. Un jaunās sr'kas = jaunie nrg = jaunas gileras = BEST.
Un tās aeroxa huijnas nav nekads tunnings vnk aiz gara laika sežot garažā uztaisītas un pieskrūvētas.
+ ari tiem jaunajiem nrg jau nāk diezgan liels karbis.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Hustler_Believs »

Abrams[T] wrote:Beli tu ar savu pagāšā gadsimta sūdu putekļus rītu. Un tas nrg ir jaunais ne vecais + iet viņš pie sotaka. Minarelli ir veci nodrazti sūdi. Un jā beli kad nopērk sporta trubu ar urbi vai ar kaut ko labāku vajag izņemt to sūda huijņu arā kas ir iemetināta iekšā pie gala kuru skrūvē klāt cilindram , tad viss arī iet. Un jaunās sr'kas = jaunie nrg = jaunas gileras = BEST.
Un tās aeroxa huijnas nav nekads tunnings vnk aiz gara laika sežot garažā uztaisītas un pieskrūvētas.
+ ari tiem jaunajiem nrg jau nāk diezgan liels karbis.
Nu to ka tas ir jaunais nrg, varēji piemetināt, jo
vecajā neko smuku neredzu, un dzīvē vel nesaistošāks. Protams ka jaunie hyper2 iet visus simts, ar sporta trubu. Staprictu, tas par to karbi ir nosacīta taisnība, viņš nāk 17,5mm bet no rupnicas ir ierobežots uz 12mm. ;) Hyper 2 protams ka ir zbis. Es nesaku ka f12 ir oneoneoneoneome, best ever, bet man viņš ļoti patīk, un ideali apmierina, kā arī vecais nrg tiešām ir nesmuks, manā skatijumā. Un par to vai tas sūda morini iet ''labi'' var strideties, jo katram ir sava izpratne par labu iešanu. Peace.

ps. Jā, tavs komentārs par vecumu bija tiešām debīls, kāda starpība cik kuram vecs rolleris, +10cm ? (doh)
Un jā, sūds ir tev starp kājam, putekļi arī.
Image
GET REKT
Levis[T][TITS]
euro
euro
Posts: 201
Joined: 15 Jan 2011, 20:25
Location: Valmiera

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Levis[T][TITS] »

Ja nezināji, tad arī nevajadzēja neko teikt. Varēji tak pats iedomāties, ka, ja labi iet, tad jau jaunais piaggio. Par morini arī nepiekritīšu, jo šaubos, ka būtu tik daudz aprilia sr50 2 gen saražoti, ja morīnī būtu tādi mēsli. Stokā ganjau tāpat neslikti iet, vienkārši mazāk detaļas un sliktāk var ķīlēt. Tu visu laiku mēģini izcelties ar gudrību, bet teikšu atklāti, Tev nesanāk. Vai arī vienkārši skauž, ka morini iet labāk nekā tavs malaguti?
CAW
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Hustler_Believs »

Levis_16[T] wrote:Ja nezināji, tad arī nevajadzēja neko teikt. Varēji tak pats iedomāties, ka, ja labi iet, tad jau jaunais piaggio. Par morini arī nepiekritīšu, jo šaubos, ka būtu tik daudz aprilia sr50 2 gen saražoti, ja morīnī būtu tādi mēsli. Stokā ganjau tāpat neslikti iet, vienkārši mazāk detaļas un sliktāk var ķīlēt. Tu visu laiku mēģini izcelties ar gudrību, bet teikšu atklāti, Tev nesanāk. Vai arī vienkārši skauž, ka morini iet labāk nekā tavs malaguti?

Sītā diskusija sāk palikt pilnīgi bezjēdzīga.. Un morini stokā neiet nemaz labi, bet kā jau teicu katram ir sava izpratne par to kas iet labi. Un ar to var arī slēgt šo tēmu, vel kādas pretenzijas, komentāri par to kas man sanāk vai nesanāk, labprāt uzklausīšu pm. Staprcitu, pajautā kadam no sr502gen īpašniekiem, cik laimīgi viņi ir ar morini, un cik ''kruti'' viņš iet.
Image
GET REKT
User avatar
GUN4A_METINAATAAJS
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 113
Joined: 20 Jun 2012, 23:01

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by GUN4A_METINAATAAJS »

Iesaku palasīt krievu vai arī kādu citu ārzemnieku fāteru forumus kur nopietni džeki skrūvē rollerus , tu uzzināsi daudz ko. Scooter poweru nav jēga lasīt , tur lielākā daļa ir 16 gadīgi čaļi , kas rolleriem spoguļus lieg ar naglām un āmuru un vadus satin ar izolenēm , pēctam pardod kādam čalim no foruma rolleri , pēc meneša saplīst un izgaist no foruma. Jaunās srkas(piaggio,gileras ) var sataisit ,lai ripo visātrāk un tas ir viegli. Jā un srkas iedalās ir ar sūdīgajiem motoriem arī , tad ja tādu nopērc tad čista iegrābies bet ja ir ar tādu motoru ka man piaggio tad ir zbis. Aeroxi , minarelli - noiets etaps , pagātne un nevienam tie vecie nodrāztie sūdi neinteresē , vienīgais ja paņem jaunu malagutti no salona tad ir nais.

P.S. SCOOTER-POWERA LIELĀKĀ DAĻA KRĀSO ROLLERUS AR FLAKONIEM KO VAR NOPIRKT PA VISS LĒTĀKO NAUDU , KAS IR PATS BOMZIGAKAIS KAS VARBŪT UN TUR LIELAKA DAĻA IR SAPISTI ROLLERI KAM VIRSU IR 2 CM ŠPAKTELES KĀRTA UN STIKLAŠĶIEDRAS.
User avatar
[NWA]wrongwaylv
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1062
Joined: 24 Aug 2008, 12:38
Location: Valka,Rīga,Saulkrasti,Valmiera

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [NWA]wrongwaylv »

Sveiki! :) Kāds nevarētu pateikt kur par lētāku naudiņu var nopirkt mašīnai Audio pastiprinatāju?
Inetā meklēju un nesanāk atrast nekur normālu. :(
Nothing in life is promised, except death.

Image
Post Reply