SAMP vai MTA?

Rodas jautājumi? Iegriezies šeit un uzzini atbildi.

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Crone
Censoņa
Censoņa
Posts: 247
Joined: 30 Oct 2010, 21:48
Location: Valka

SAMP vai MTA?

Post by Crone »

Sveiki! Es te rakstu saistībā ar to, ka es nezinu kā man īsti darīt. Es agrāk spēlēju SAMP un skriptoju SAMP serverus. Te man viens draugs pateica, ka MTA ir daudz labāks par SAMP un es iegāju pārliecināties. Nu ir itkā labāks tas MTA, vairāk iespēju un realistiskāks, bet es gribu izveidot savu serveri RP. Es negribu pa jaunam mācīties skriptot uz MTA. Un es gribu uzzināt vai man pamest SAMP un spēlēt MTA, vai turpināt spēlēt SAMP. Gaidu atbildes, paldies! :)
User avatar
[NF]Magnifico
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 09 Oct 2011, 03:17
Location: Cēsis

Re: SAMP vai MTA?

Post by [NF]Magnifico »

Par sliktu jau nenāks, ja iemācīsies arī kaut ko jaunu. Kā redzi, pagaidām MTA serveru latvijā nav daudz, tāpēc iespējams tev nebūtu problēmu savākt tautu. Tas atkarīgs no tā kāds tev tas Rp būtu. Teikšu vienu, ja sa-mpam pieliktu pāris fīčas klāt tad tomēr tas vēl būtu spēlējams.
Manuprāt sa-mps sāk novecot, un tā pamatīgi, pus gadu atpakaļ vēl bija redzama samērā liela aktivitāte.

Par gaumi nestrīdos tāpēc izvēle tavās rokās. Abas modifikācijas ir samērā labas, taču manuprāt uz mta nebūtu jēgas bāzēt roleplay.
User avatar
Crone
Censoņa
Censoņa
Posts: 247
Joined: 30 Oct 2010, 21:48
Location: Valka

Re: SAMP vai MTA?

Post by Crone »

Es domāju, ka SAMPs nav tik slikts, kā daudziem liekas. Daudzas fīčas, kas ir MTA uzreiz, var uzskriptot SAMPā. Tas nav nekas grūts, bet protams, ir lietas, kas ir labākas MTA. Es nevaru izlemt...
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: SAMP vai MTA?

Post by [OFF]katelmaisis »

Nuu, cik man zināma citu serveru pieredze, tad tur augstāk tika uzrakstītas drusku muļķības. Serveri ir taisīti lieli, liekas, ka ziemā tika atvērts salīdzinoši ļoti liels RP MTA serveris. Viņš noteikti bija labāks pilnīgi visā. Tur daudz komentārus nevajag, lai to saprastu...

Cilvēkus tur ir grūti noturēt un viss. Patiesībā - pat aizvilināt no samp uz mta, praktiski, nav iespējams :D.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: SAMP vai MTA?

Post by bobiksv6k[1337] »

te ķip ir kkāds ekstrasensu klubiņš? Kā mēs varam pateikt, ko tu gribi vairāk?
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Crone
Censoņa
Censoņa
Posts: 247
Joined: 30 Oct 2010, 21:48
Location: Valka

Re: SAMP vai MTA?

Post by Crone »

Laikam jāpaliek pie SAMP tad. Protams, MTA ir daudz foršu lietu, bet skriptot mācīties pa jaunam negribas.
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: SAMP vai MTA?

Post by [OFF]katelmaisis »

Kā to saprast - skriptot mācīties pa jaunu? Da fak?
Image
User avatar
[NF]Magnifico
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 09 Oct 2011, 03:17
Location: Cēsis

Re: SAMP vai MTA?

Post by [NF]Magnifico »

GG, Mta skripti atšķiras no sa-mp! Tur pavisam cita skriptu valoda ir.
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: SAMP vai MTA?

Post by [OFF]katelmaisis »

Tur ir LUA, es to zinu. Esmu viņā rakstījis. Viņa savā ziņā ir daudz labāka. Turklāt, liekas, ka pat daudz vieglāka. Tur katrai funkcijai vari taisīt savu failu. Manā galvā tas viss liekas baigi ok.

Es drīzāk domāju, ka mūsu konkrētajā gadījumā viņš pats nav ieinteresēts to serveri rakstīt, bet apakšā uzmet kādu GF, Public Enemy vai tamlīdzīgu drazu. Kā jau visi pārējie - sūdi.
Image
Post Reply