Kurā pilsētā bāzēt RP?

Rodas jautājumi? Iegriezies šeit un uzzini atbildi.

Moderator: Moderatori

User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Kurā pilsētā bāzēt RP?

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Vel jau pastāv iespēja uztaisīt savu pilsētu :D
User avatar
lil_G
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 14
Joined: 27 Jun 2012, 21:22
Location: cpT

hey

Post by lil_G »

mēs tā vrētu sarunāt ka tu man vēlāk paliidzi manu serveri palaist un paliidzeet ar scriptoshanu lai sanaak rp serveris kur draugiem paspeeleet un tu buutu admin 4,lvl? tu piekriiti? Woo.
User avatar
lil_G
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 14
Joined: 27 Jun 2012, 21:22
Location: cpT

vel kas

Post by lil_G »

aa Woo vel kas: domaaju, ka tev rp jaabalsta uz mapi san andreas nu.... ķipa ka pa visu mapi LV buutu izklaidei LS dziivosanai SF darbam manupraat taa buutu vislabaak
User avatar
Crone
Censoņa
Censoņa
Posts: 247
Joined: 30 Oct 2010, 21:48
Location: Valka

Re: Kurā pilsētā bāzēt RP?

Post by Crone »

Čalīt...pirmkārt dubultposts! Otrkārt, lai uztaisītu labu RP pa visu San Andreas tur vajag nežēlīgi daudz laika un serveris daudz vairāk lagos, laikam. Gaidu vēl kādu atbildi!
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Kurā pilsētā bāzēt RP?

Post by [OFF]katelmaisis »

Latvijā ar RP vispār nav īpaši labas pieredzes. Vienīgie MEGA krutie par, kuriem es atceros bija tajā pašā LS. Grūti teikt vai pilsētai ir nozīme.

Iečeko, kur visi spēlē SAMP freeroam'os. Moneygrub lielākoties ir @LV, bet random aktivitāte @SF.

Grūti pat pateikt, kas tajā SF ir... Daudz mājas? LV viņu arī ir papilnam. Tur vietu, kur māja ir pie mājas netrūkst. Daudz vietu, kurus sazīmēt kā īpašumu? Noteikti, ka LV tādu ir daudz vairāk. Turklāt tā pilsēta pati par sevi izskatās stilīgāka, jo tur netrūkst māju ar baseiniem un golfa par golfa laukumiem :D.

Tev jau vēl joprojām ir variants pilsētu uztaisīt kaut kur laukus. Lieliska ideja būtu kaut kur blakus piemest savas mājas.
Image
User avatar
Crone
Censoņa
Censoņa
Posts: 247
Joined: 30 Oct 2010, 21:48
Location: Valka

Re: Kurā pilsētā bāzēt RP?

Post by Crone »

Es pats domāju taisīt LV, jo, kā jau katelmaisis teica, tā ir stilīgāka un tajā ir vairāk iespēju. Cik es uzzināju, lielākajai daļai patiktu labāk RP San Fierro, bet es īsti nesapratu kāpēc. Es personīgi domāju veidot Las Venturasā, jo man ir daudz ideju, kuras es varētu realizēt tajā pilsētā un būtu daudz iespēju cilvēkiem. Bet es nevaru veidot to, kas patīk tikai man. Tāpēc es arī prasu padomus, jo man interesē, ko domā un grib citi RP spēlētāji. Varētu tākā balsošanu izveidot. Piemēram, jāuzraksta postā pilsēta, par kuru balso un jāpieraksta iemesls.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Kurā pilsētā bāzēt RP?

Post by bobiksv6k[1337] »

Nekādas aptaujas. Izlēmi, miers. Slēdzu!
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Locked