Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

Da nē, es pats no krievu tehnikas maz ko rubiju, bet 2t labot jau samēra vienkārši.. Vot ar mopēdiem ir čakarēšanas, ar močiem itkā mazāk, iespējams kļūdos. :DD No dzirdētā zinu ka nevajag ižu, patēriņš kosmisks, gribu tieši jawu!
Image
GET REKT
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Beztēma #7

Post by Unknowns »

Cik zinu, labāk ņemt veco jawu. Bet, lai nu, kā ar jawu detaļām ir problēmas dabūt. Minskai pašlaik pat sajūga diskus nevaru dabūt.
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

Nu mani vecā neinteresē, interesē tieši 638!. Bija doma uz minsku arī skatīties, bet liekas ka priekš manīm ar to kas viņai iekšā būs par īsu... Jawai tak ir veikals Rīgā, kur jaunās jawas tirgo, šķiet ka tur veco daļas uzsutit arī varēja.. :?
Image
GET REKT
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

Image
Šodien tiku pie šāda. Pagaidām nenožēloju. :)
Image
pie šāda ar. Naaiss dieniņa ar tēriņiem. :D
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Beztēma #7

Post by Unknowns »

Vēl saka, ka knapi aliņam var sagrabināt naudu xD
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

No laukiem atbraucu ar naudu, gribējās telefonu un mūzikas centru... atstāju vēl 50Ls Zvēram.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Beztēma #7

Post by Gredzens[777] »

Zvērs 4dien bija ?
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

sākas 4dien. beidzas 7dien
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: Beztēma #7

Post by Vanaags »

ārā normāls žarons, istabā ar traki +29.3 :<
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Aleksis »

Hustler_Believs wrote:Da nē, es pats no krievu tehnikas maz ko rubiju, bet 2t labot jau samēra vienkārši.. Vot ar mopēdiem ir čakarēšanas, ar močiem itkā mazāk, iespējams kļūdos. :DD No dzirdētā zinu ka nevajag ižu, patēriņš kosmisks, gribu tieši jawu!
Te nu tu tiešām kļūdies! Salīdzini deltas kārbas salikšanu ar iža/jawas. Deltai ar aizvērtām acīm visu var salikt/sašeibot. Abiem pārējiem jau bez grāmatas palīdzības neiztikt. Un ja vajag moci jāšanai, tad noteikti jau pirms tam kāds normāli kārbu būs pajājis, jo šitām kārbām kulaciņus var ātri apraut.
Patēriņi nemaz tik ļoti neatšķiras, gan ižs, gan jawa ir normāli rīmas, salīdzinājumā pret to jaudu, kas viņiem ir. Ižam, iespējams, ka vieglāk atradīsi daļas.

Bēēet, cik esmu ar 2t aparātiem ņēmies, negribu vairs tādus. 49cc 4t made in china sit pušu to pašu minsku.

Tas ir mans viedoklis, taču katrs dara kā grib.
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

[AoD]Aleksis wrote:
Hustler_Believs wrote:Da nē, es pats no krievu tehnikas maz ko rubiju, bet 2t labot jau samēra vienkārši.. Vot ar mopēdiem ir čakarēšanas, ar močiem itkā mazāk, iespējams kļūdos. :DD No dzirdētā zinu ka nevajag ižu, patēriņš kosmisks, gribu tieši jawu!
Te nu tu tiešām kļūdies! Salīdzini deltas kārbas salikšanu ar iža/jawas. Deltai ar aizvērtām acīm visu var salikt/sašeibot. Abiem pārējiem jau bez grāmatas palīdzības neiztikt. Un ja vajag moci jāšanai, tad noteikti jau pirms tam kāds normāli kārbu būs pajājis, jo šitām kārbām kulaciņus var ātri apraut.
Patēriņi nemaz tik ļoti neatšķiras, gan ižs, gan jawa ir normāli rīmas, salīdzinājumā pret to jaudu, kas viņiem ir. Ižam, iespējams, ka vieglāk atradīsi daļas.

Bēēet, cik esmu ar 2t aparātiem ņēmies, negribu vairs tādus. 49cc 4t made in china sit pušu to pašu minsku.

Tas ir mans viedoklis, taču katrs dara kā grib.
Man nevajag jāšanai, es vispār neprotu nojāt tehniku, sirdsapziņa neļauj.. Man vajag viņu lai līdz veikalam turp un atpakaļ vasarnicā aizšautu u.t.t! To cik tērē jawa aptuveni zinu, par ižu pats konkrēti nezinu, atceros tik ka kāds sabaidija ar čutņe 20l patēriņu.. 4t vispār ir kautkas cits, modernāks, bet piedod 2t es virzuli varu nomainīt 10min laikā galīgi nolocīts, 4t ir daudz sarežģītāk.. Bet nu kā jau teicu no krievu stafa maz jēdzu, būs japadomājas.. Fakts kā tāds ka viņa vairāk remontējas nekā brauc gan ir.
Image
GET REKT
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

Var jau arī gadīties normāls aparāts... Ir vienam pazīstamam 5. jupīters, ar kuru viņš tiešām arī brauc. Pie skrūvēšanas pieķerās minimāli.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[NWA]wrongwaylv
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1062
Joined: 24 Aug 2008, 12:38
Location: Valka,Rīga,Saulkrasti,Valmiera

Re: Beztēma #7

Post by [NWA]wrongwaylv »

Believ.
Hustler_Believs wrote:Meklēju 638 jawu, ejošu, līdz 150ls !. Var būt ar defektiem.
A Panoniu t-5 negribi?
http://motorbike-search-engine.co.uk/cl ... NIA_T5.jpg
Tikai visa melna,ir bijusi pārkrāsota orģinālas krāsas,bet tās jau nodilušas. nav diezko jāta,bet jā ir defektiņi,niķojas ātrum parslēgšana,līdz 4okej,tik kad iemet 4 nevari izņemt,jo tā ķepiņa vai kā to sūdu sauc,ir bišķīt saliekta.
Nothing in life is promised, except death.

Image
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: Beztēma #7

Post by Certain[ADT] »

Čau
Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Beztēma #7

Post by Gredzens[777] »

Čau
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
Locked