help leveli neka sarezgita and 5 min no jusu puses :D

Ja kas neizprotams.

Moderator: Moderatori

Post Reply
Dembelis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 30
Joined: 29 Jul 2012, 16:46

help leveli neka sarezgita and 5 min no jusu puses :D

Post by Dembelis »

kr4 lieta tada man ir lvl sistema ar to vis ir okay errori noversti iznemot vienu un tas ir tads ka dari ko gribi vinam ;D

Code: Select all

E:\SA-MPS~1\Leveli.pwn(209) : error 030: compound statement not closed at the end of file (started at line 111)
Pawn compiler 3.2.3664	 	 	Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.
Pats zinu ko tas nozime un kas jadara lai noverstu bet sudi jau tadi ka naw ko noverst skriptu esmu parskatijis parak daudz reizes ;D so lvl skriptu seit nedosu jo cik redzu seit daudzi prot zagt :D |:)
User avatar
[NF]Magnifico
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 09 Oct 2011, 03:17
Location: Cēsis

Re: help leveli neka sarezgita and 5 min no jusu puses :D

Post by [NF]Magnifico »

Tātad, mēģināšu tev izskaidrot errora būtību, kļūda būs jāatrod tev pašam, jo pašlaik mēs nezinam kur tā ir.

Tātad.
aiz katra jauna if else for utt.... tos var skaidrot mūžīgi ir šāds simbols { ko es saucu par atverošo iekavu un } par aizverošo.

Tavā gadījumā, aiz kādas no daļām nav aizverošās iekavas, visticamāk beigās, ja esi skriptu no kaut kurienes ņēmis un neievērojis ka kaut ko izdzēs.
Dembelis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 30
Joined: 29 Jul 2012, 16:46

Re: help leveli neka sarezgita and 5 min no jusu puses :D

Post by Dembelis »

da labi netrolo vecit neko ne no kurienes neesu nemis skatoties visas sitas levelu problemas uzmociju pats savejo un zini kas pats noversu to problemu taisiju to skriptu pa nakti ap pus 4 un vakar vakara pec darba atradu problemu 2 min laika and to ka vinai vajadzeja but beigas zinaju jau tad kad man to meslu uzmeta.
Tagat vis ir okay varat klapet ciet gadigie moderi
User avatar
[NF]Magnifico
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 09 Oct 2011, 03:17
Location: Cēsis

Re: help leveli neka sarezgita and 5 min no jusu puses :D

Post by [NF]Magnifico »

Tā nav nekāda toļošana, centos tev palīdzēt!
Dembelis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 30
Joined: 29 Jul 2012, 16:46

Re: help leveli neka sarezgita and 5 min no jusu puses :D

Post by Dembelis »

vairak jau izskatijas pec liekas postosanas no jusu puses jo nevienu sakarigu atbildi ari neredzeju.tikai stulbi jautajumi
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: help leveli neka sarezgita and 5 min no jusu puses :D

Post by [AoD]Aleksis »

Te vairāk izskatās, ka gaidi, lai kāds ar pirkstu tev bakstītu, kas un kur jālabo. Būtu labāk priecājies, ka kāds tavā topikā vispār ieraksta un mēģina palīdzēt.
Image
Dembelis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 30
Joined: 29 Jul 2012, 16:46

Re: help leveli neka sarezgita and 5 min no jusu puses :D

Post by Dembelis »

es neko negaidu jo jau tiku gala pats anyway tapat paldies


Varat Slegt ciet
User avatar
Shetch
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 107
Joined: 25 Oct 2010, 02:09
Location: Latvija,Valka

Re: help leveli neka sarezgita and 5 min no jusu puses :D

Post by Shetch »

Dembelis wrote:da labi netrolo vecit neko ne no kurienes neesu nemis skatoties visas sitas levelu problemas uzmociju pats savejo un zini kas pats noversu to problemu taisiju to skriptu pa nakti ap pus 4 un vakar vakara pec darba atradu problemu 2 min laika and to ka vinai vajadzeja but beigas zinaju jau tad kad man to meslu uzmeta.
Tagat vis ir okay varat klapet ciet gadigie moderi
Tev mēģina palīdzēt un tu viņam kaut ko dirst virsū sāc. Magnifico tev visu izskaidroja pareizi. Nomierini uzacis un ej taisi savus bezjēdzīgos levelus.
Post Reply