[FS]mLevels

Gatavie pawn skripti atrodas šeit!

Moderator: Moderatori

User avatar
[NF]Magnifico
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 09 Oct 2011, 03:17
Location: Cēsis

[FS]mLevels

Post by [NF]Magnifico »

Magnifico's Levels
Image

Te bija mLevels!
Last edited by [NF]Magnifico on 26 Sep 2012, 16:13, edited 1 time in total.
[AoD]Chuckie
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 505
Joined: 25 Feb 2012, 10:57
Location: tepat

Re: [FS]mLevels

Post by [AoD]Chuckie »

hehe, mans pieprasījums
nauda kuces shnabis
User avatar
makrilsv6k
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 605
Joined: 23 Jul 2009, 02:23

Re: [FS]mLevels

Post by makrilsv6k »

omg, cik jūs varat veidot tās failiskās level sistēmas bez nevienas orģinālidejas ?
Image
User avatar
[NF]Magnifico
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 09 Oct 2011, 03:17
Location: Cēsis

Re: [FS]mLevels

Post by [NF]Magnifico »

Šī levelu sistēma ir gandrīz katrā serverī, ja ir kādi orģināli ieteikumi, droši vari man tos rakstīt!
Dembelis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 30
Joined: 29 Jul 2012, 16:46

Re: [FS]mLevels

Post by Dembelis »

ši sitema ir galigigi garam vis jau butu okay ja nebutu tik daudz kludaina.
luk si izskatas no kautkuries uz atro izrauta rupji sakot no dirsas (atvainojos par izteicienu)
Ja tu liec skriptu parbaudi to vai tas vispar strada

./buylevel komanda strada tikai zel ka ari visas parejas dara to pasu funkciju.

Tev tur katra 2 rinda ir kluda!!! iesaku izlabot vai vispar iznemt ara
jo ar so tu tikai sajaucu gavlu pat tiem kas vel macas kautko
User avatar
[NF]Magnifico
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 09 Oct 2011, 03:17
Location: Cēsis

Re: [FS]mLevels

Post by [NF]Magnifico »

Neko es te nelabošu, ja gribi, tad labo! Paraugs kā taisīt levelus, nekas vairāk, un dažas cmd... Vispār, man galīgi vienalga par to visu ir! Un vēl kas...
Man galīgi neinteresē tavi posti, nākošreiz pat neatbildēšu uz tiem. Un ja tev gadīsies kādas problēmas, no manis palīdzību vari negaidīt. Man jau ir izbesījusi tava "ķipa pro" skriptošana... Visu zinot... utt... Tad kāpēc vajag meklēt palīdzību šeit? Lai nu kā, tiec galā pats, ja ir kāda problēma :)
Vai arī, ja jau esi tāds "pro" tad izlabo to skriptu!
Dembelis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 30
Joined: 29 Jul 2012, 16:46

Re: [FS]mLevels

Post by Dembelis »

challenge accepted izlabosu tavas salaistas kludas :) and ja ja es prasu palidzibu es to prasu tapec ka pats nevaru vai ari aiz parguruma neieragu kludu un ja tu uzskati ka kads jauniņais tewi nomet uz dirsas ir kautkada diršana tad sory man tu jau pats neesi vairs nekas :) redzu jau kada pret tewi ir attieksme visur kur esi un cik noprotu paša komuns ari ilgi nenoturejas virs udens :) tapec velu veiksmi palikt iedomigam.


btw nesaku ka tu neproti skriptot iespejams ka mani jau labak ari skripto vairums šaja komuna bet ar to ari nevajag lielities un borit virsu visiem kas seit atnak un kautko paludz pat tad ja tas ir sikums
User avatar
asmeniZ
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 30
Joined: 24 May 2011, 21:16

Re: [FS]mLevels

Post by asmeniZ »

Akdievs... Magni uztaisi vienreiz tādu skriptu kas iet! Es tev prasīju lai uztaisi man 10lvl system a nejiet! Pats skypē teici ka māki visu uztaisīt bet redz ka nē. Uztaisi kautko labu kas iet nevis kādu krāmu.! (spam)
User avatar
[NF]Magnifico
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 09 Oct 2011, 03:17
Location: Cēsis

Re: [FS]mLevels

Post by [NF]Magnifico »

Man nav laika pie kaut kā ļoti strādāt, vismaz uz doto brīdi... Nepatīk - nekačā... Bija teikts, ka pati sistēma neiet!
Dembelis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 30
Joined: 29 Jul 2012, 16:46

Re: [FS]mLevels

Post by Dembelis »

Magnifico[TBW] wrote:Man nav laika pie kaut kā ļoti strādāt, vismaz uz doto brīdi... Nepatīk - nekačā... Bija teikts, ka pati sistēma neiet!
Vispar jau neteici ka neiet teici ka nebija pabeikta and tagat kad pabeidzi itka nesi parbaudijis.un teiksu godig tas levelu skripts iskatas sazin no kurienes izvilkts un apgraizits.un priekrs lvl tak nav vajadzigs lietot strok ja bez ta var iztikt.
Btw tiesam ja kautko liec tad kaut nedaudz pacenties.
P.s ja jau sis ir domats lai var macities tad kapec taisiji sazin cik tur tos lvl butu sataisijis vismaz 5 ar 5 komandam un ta ka vis strada vot tad butu no ka macities.
Neapvainojies iespejams proti labi skriptot bet ja kautko dari tad dari kartigi un lidz galam.pie tagadejas sistemas vel daudz jastrada cik nu uzmetu aci tapec tiem kas neko daudz no pawno nejedz neiesaku vilkt.and kadam mod izdzest so topic jo sis neder showrooma.;)
User avatar
Thunder[1337]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 540
Joined: 27 Dec 2009, 21:55
Location: Hell.

Re: [FS]mLevels

Post by Thunder[1337] »

A Tu tak teici, ka izlabošot visas kļūdas.
Image
Kad asins, zeme un ugunis šķīst,
Kad ložu lietus uz cilvēkiem līst,
Kad lielākas bailes pārvarēt nākas,
Tur tikai īstā dzīve tev sākas.
Dembelis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 30
Joined: 29 Jul 2012, 16:46

Re: [FS]mLevels

Post by Dembelis »

tad kad busu pie sava pc tad ari izlabosu bets es jau neteicu ka liksu te ;)
ka jau dazs te teica gatavus skriptus jau nedos :D

anyways tikldz busu majas tad apskatisu ko varu darit :)
User avatar
[NF]Magnifico
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 09 Oct 2011, 03:17
Location: Cēsis

Re: [FS]mLevels

Post by [NF]Magnifico »

Dembelis wrote:
Magnifico[TBW] wrote:Man nav laika pie kaut kā ļoti strādāt, vismaz uz doto brīdi... Nepatīk - nekačā... Bija teikts, ka pati sistēma neiet!
Vispar jau neteici ka neiet teici ka nebija pabeikta and tagat kad pabeidzi itka nesi parbaudijis.un teiksu godig tas levelu skripts iskatas sazin no kurienes izvilkts un apgraizits.un priekrs lvl tak nav vajadzigs lietot strok ja bez ta var iztikt.
Btw tiesam ja kautko liec tad kaut nedaudz pacenties.
P.s ja jau sis ir domats lai var macities tad kapec taisiji sazin cik tur tos lvl butu sataisijis vismaz 5 ar 5 komandam un ta ka vis strada vot tad butu no ka macities.
Neapvainojies iespejams proti labi skriptot bet ja kautko dari tad dari kartigi un lidz galam.pie tagadejas sistemas vel daudz jastrada cik nu uzmetu aci tapec tiem kas neko daudz no pawno nejedz neiesaku vilkt.and kadam mod izdzest so topic jo sis neder showrooma.;)

Bez strtok var iztikt levelos? :D Tiešām? Tu maz zini, ko ar viņu dara? Ja zini, tad uzraksti skaidri un gaiši ko tas dara, nevis "es zinu! " un tamlīdzīgi... Ja jau esi tik gudrs, parādi savas prasmes.

Runājot par to labošanu un likšanu... Vismaz daži te nav skopi atšķirībā no kaut kādiem Dembeļiem un visiem pārējiem, kas domā, ka uzreiz ieliekot skriptu, to paņems citi un ieliks savos gm... Iemesls, kāpēc es palīdzu citiem, vismaz kaut kādā veidā palīdzu saistībā ar sa-mp, ir tāds, ka šie spēlētāji, kas lūdz palīdzību man, lūdz jau to, kas ir gandrīz visos serveros, un kādēļ gan man viņiem nesnegt šo palīdzību, ja tas nekādā veidā nevarētu ietekmēt manu serveri? Runājot par paša serveri, nejautā man par to, un spēlēt tur nemaz netaisies, tevi tur negaidīs!!! Pārgudrais skripteris atradies... Gribētu redzēt, jebkādu tavu orģināldarbu, kā arī kā jau augstāk jautāju, pasaki kur lieto strtok, un kā tieši, visu visos sīkumos...

Man kaut kā neticās, ka tu, kurš nesen ir atsācis kaut ko darīt, un sāk dirsties uz manis, kamēr es jau 3 gadu ņemos ar dažādu serveru skriptošanu, ne tikai sa-mp, esi advancētāks skriptošanā par mani xD. Nē nu tā jau varētu būt, bet tad pastāsti par to strtok, ar nepacietību gaidu, šo tavu paskaidrojumu. Ja ir atrunas, tad saprotu, ka nezini, un skriptus no kaut kurienes kačā, un izliecies par "kruto"!
User avatar
Shetch
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 107
Joined: 25 Oct 2010, 02:09
Location: Latvija,Valka

Re: [FS]mLevels

Post by Shetch »

Dembelis wrote:
Magnifico[TBW] wrote:Man nav laika pie kaut kā ļoti strādāt, vismaz uz doto brīdi... Nepatīk - nekačā... Bija teikts, ka pati sistēma neiet!
Vispar jau neteici ka neiet teici ka nebija pabeikta and tagat kad pabeidzi itka nesi parbaudijis.un teiksu godig tas levelu skripts iskatas sazin no kurienes izvilkts un apgraizits.un priekrs lvl tak nav vajadzigs lietot strok ja bez ta var iztikt.
Btw tiesam ja kautko liec tad kaut nedaudz pacenties.
P.s ja jau sis ir domats lai var macities tad kapec taisiji sazin cik tur tos lvl butu sataisijis vismaz 5 ar 5 komandam un ta ka vis strada vot tad butu no ka macities.
Neapvainojies iespejams proti labi skriptot bet ja kautko dari tad dari kartigi un lidz galam.pie tagadejas sistemas vel daudz jastrada cik nu uzmetu aci tapec tiem kas neko daudz no pawno nejedz neiesaku vilkt.and kadam mod izdzest so topic jo sis neder showrooma.;)
Tač aizver muti!
Nopirtni, apnīk jau skatītes kā jūs abi te pišaties un fleimjat viens otru.
Dembelis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 30
Joined: 29 Jul 2012, 16:46

Re: [FS]mLevels

Post by Dembelis »

strtok izmanto lai tas mekletu virknes bet attrastu mainigos :)
ka ari atpazitu atstarpes starp komandam and tu jau pārējo pats zini jo esi tak pro vissu tu māki visu esi taisijis u.t.t

Un jaa levelu sistema bez strtok var iztikt un vari man neteikt ka nevar j esmu to pārbaudijis ka var !!!!

and da labi man jau ar tewi apnika strideties man liekas ka esi kautkads 13 gadigs izlutinats sikais
so nebusu tava limeni un atkapsos un vnk ignoresu tewi
bye ;*
Post Reply