Vendetta

Vendetta

Moderators: Chosen[Vendetta], Moderatori

User avatar
[BB]Xzibitv6k
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 36
Joined: 16 Oct 2011, 12:41
Location: Zem tavas gūltas

Re: Vendetta

Post by [BB]Xzibitv6k »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''?
Itkā kautkāda MAFIA vai HITLERI..
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums?
Protams ka gribu.
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick )
Skype: alapuika123. STEAM:silence22022 vai Silence22022.
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi?
StereO, Wellow un vakār vel iegāju ar niku SiLencE nepiestāvēja.
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis?
Esmu bijis klanā [DTK] Jo tas neekstisē.
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt)
Sveiki. Mani vārdā sauc Alens. Esmu 13.gadu vecs/jauns, bet 27.jūnijā man būs 14.gadi.Es vēlos pastāstīt vienu interesantu gadījumu ko es izdariju klases biedram kad viņš skrēja. Tātad man bij stundas beigušās un es ar klasesbiedru gribēju sacnsties kurš pirmais līdz ģērbtuvai, un mēs sākam skriet viņš bij pirmais, bet es paņēmu savu somu no muguras un metu viņam pie kājām un viņš aizsķēra aiz manas somas un es pieskrēju pie viņā un paņēmu savu somu un aizskrēju līdz ģērbtuvam pirmais. Tātad es brīvajā laikā sēžu pie datora, eju laukā braukāties ar riteni, pa vasaru braucu peldēties un ezeriem un jūru, pa ziemu braucu snowot uz tukumu, braucu slidot uz rīgu. Es dzīvoju dobelē. Un tas būtu viss paldies par uzmanību.

EDIT: ATSAKU PIETEIKUMU.
User avatar
[NWA]Aeroz
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 149
Joined: 18 Sep 2011, 19:07
Location: Compton and Long-Beach together and you know you're in trouble.

Re: Vendetta

Post by [NWA]Aeroz »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''?
Viennozīmīgi "Vendetta" ir cēlies no filmas "V for Vendetta", kuru esmu redzējis, + tas ir grupas "Anonymous" simbols, bet protams filma "V for Vendetta" ir palaista pasaulē pirmā.

2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums?
Jā, es neesmu cilvēks kurš klanu maina tik bieži, kā zeķu pāri, es neesmu cilvēks, kurš pametīs tagadējo, ja ieraudzīs ko labāku. Es vēlos būt viens no jums, par visiem 100%.

3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick )
Skype:karlis.bergs1
Draugiem.lv:Kārlis Bergs


4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi?
Ta4hoo, Splints, Aerosmith.

5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis?
Esmu bijis klanā [XTC], pametu,jo klans nomira.
Esmu bijis klanā [SS], pametu, jo klans nomira.
Esmu bijis klanā [777], pametu, jo dators saplīsa, kļuvu neaktīvs.
Esmu bijis klanā [O], pametu, jo apnika SA:MP, bet nu esmu atpakaļ.


6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt)

Nu, mani sauc Kārlis, esmu 13 gadus vecs. Es trenējos basketbolā, man patīk sports. Es pēc 2 nedēļām pabeigšu sesto klasi bez sarežģījumiem. Brīvajā laikā satiekos ar draugiem, spēlēju datorspēles. Man patīk kartingi, un nedaudz nodarbojos ar programmēšanu, šobrīd tikai "Pascal" valodā. Es spēlēju tādas datorspēles, kā SA:MP, Tomb Raider, CS 1.6, Indiana Jones. Tas arī būtu viss!


Ar cieņu, Kārlis.


V edit: Tavs brālis zin, ka spēlē samp un piesakies šajā klanā?

Aeroz edit: Man nav brāļa.

V edit: skaidri zini? Iepriekš viņš te nespēlēja? Ar niku Sung?

Aeroz edit: Jā, skaidri zinu, ka man nav brāļa.

V edit: sazinies ar mani skypē.

Aeroz edit: Es nezinu Tavu skype, vari lūdzu pateikt?
Image
Iepriekšējie lietotājvārdi: Ta4hoo|Splints|Summer|Aerosmith.
BoxG jau no 2009. gada!
KAUTRIGAIS
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 1
Joined: 14 Jan 2012, 22:46

Re: Vendetta

Post by KAUTRIGAIS »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''? Manu prāt tas ir nogalināt.
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums? Jā
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick ) Skype Kautrīgais
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi? Nikels6 Azarts
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis? NGT nebija aktivs TITNS aizgāju
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt) Mani sauc Niks. Man ir 13 gadi. Dzīvoju Talsos mācos talsu 2 vidusskolā. citreiz uzspēlēju samp un ietusēju ar draugiem. ;)
User avatar
SaBiC.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 8
Joined: 29 Jul 2012, 09:54
Location: rīga.

ah

Post by SaBiC. »

Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''? kkāds filmas varonis.
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums? jā protams.
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick ) kristians2011
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi? HandLing
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis? klanu pa klanam nestaigāju.
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt)Japāņi izgudrojuši pulksteni,kas,kad cilvēks nolamājas,pagrižas par 1h uz priekšu.
Viņi to uzdāvina Franču,Vācu un Krievu armijām.

Pēc gada viņi brauc skatīties,kā pulkstenis ir darbojies.

Franču pulkstenis pagājis par 2h uz priekšu,Vācu-par 4h aizbrauc pie krieviem,a šie pulkteni izmetuši.
Prasa kāpēc?Atbild:
A nahuj nam nužna etot ventilator bļeģ! :D :D :D :D :D :D :D
Sabīččččssss. ㋛
[BB]Surfers
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 4
Joined: 22 Oct 2010, 15:03

Re: Vendetta

Post by [BB]Surfers »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''? Atriebiiba
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums?Jaa
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick )epasts
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi?Nav
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis?Neesmu bijis
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt)
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Vendetta

Post by Unknowns »

EDIT : Atsaku pieteikumu , jo pašreiz klans nav aktīvs
Last edited by Unknowns on 20 May 2013, 22:41, edited 2 times in total.
Image
User avatar
[NF]DieHard
Censoņa
Censoņa
Posts: 235
Joined: 13 May 2012, 19:11
Location: Gulce/Valmiera/Bedre :D

DarkKnight

Post by [NF]DieHard »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''? Esu redzējis filmu kā arī zinu ka ir tāda teātra luga (Latvijā laikam nav) Tātad Vendetta ir Tēls kurš man patīk :)
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums? Jā esmu pilnībā pārliecināts jo šajā klanā ir diezgan draudzīgi un godīgi biedri
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] Skype nick: Dzintars098 Inbox.lv [email protected] Facebook: Dzintars Paideris draugiem.lv Dzintars Paideris U.T.T :)
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi? dzintars098 vienīgais kuru atceros
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis? Nevienā citā klanā neesu bijis gribēju tikt DC klanā bet pārdomāju
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt)
Man īsti pašlaik nau ko pastāstīt varu pateikt tikai to ka man ir 15 gadi :)
[BB]Surfers
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 4
Joined: 22 Oct 2010, 15:03

Re: Vendetta

Post by [BB]Surfers »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''? Kautkaads fantastikas filmas varonis.
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums?Jaa
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick )Ja tiksu klana tad kautko domasu.
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi?Nav
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis?[DC] domstarpibas del ar klana biedru tiku izmests.
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt)

V edit: izskatās, ka atteikts, viens cilvēks tik izteica domas par tevi, un tās nebija pozitīvas.
User avatar
Greemyz[7331]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 142
Joined: 20 May 2010, 18:15

123b

Post by Greemyz[7331] »

PIETEIKUMS Vendetta KLANAM
Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''? Revengee ! / Atriebība ...
Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums? Es esmu 100% pārliecināts.
Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick ) Skype - wober16
Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi? EditZ_WTF, EditZ[SS] pikačū
Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis? WTF,SS - Abus jo nomira ...
Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt) Mans vārds ir Kristaps , Man ir 18 Gadi un patīk spēlēt basketbolu , bieži braucu apkārt pasaulei lai īstenotu savu BMX hobiju , esmu dabūjis sponsoru pagāša ceļ
ojumā (Amerika , Florida ) Vairāk par sevi skype - wober16
Paldies , ar cieņu Greemyz[7331]

Chosen edit: Izskatās, ka atteikts.
User avatar
ExoDe
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 24
Joined: 03 Dec 2010, 19:35
Location: black majas

Re: Vendetta

Post by ExoDe »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''? - Zinu, ka ir bijusi filma Vendetta, bet ta... Laikam Atriebiba? Isti nezinu, domaju loģiski.
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums? - Kapec, gan nē?
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick ) - Privati...
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi? - FeedME, Smile.
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis? - [G] - Pametu, jo biju vienigais aktivais. [7331] - Izjuka.
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? - (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt) - Par manīm, īsumā... Mans vards ir Emīls, esmu 15 gadus vecs. Dzīvoju un mācos, Jūrmalā. Nodarbojos ar Peldēšanu un Tenisu. Brīvaja laika izklaidējos ar draugiem, kā arī patīk filmēt BMx editus, nu esmu iesācējs ta ka neesmu baigais profesionals... Pats pēdēja laikā mācos Java programēšanas valodu, kā arī bīšķiņ Ruby. Meiģinu ātrāk iemācīties programēšanu, lai jau 18 gados atrastu labu darbu! Jo izlasot pāris rakstu ziņās, tad programētāji Latvijā ir viss mazāk. Paldies, ka uzklausījat, cerams kad bus pozitīva atbilde!

Chosen edit: Laikam jau, ka atteikts.
Image
User avatar
[AoD]Supreme
Censoņa
Censoņa
Posts: 202
Joined: 06 Aug 2012, 11:08
Location: Āfrika

Re: Vendetta

Post by [AoD]Supreme »

caaw
Last edited by [AoD]Supreme on 05 Nov 2012, 19:24, edited 1 time in total.
User avatar
[NF]DieHard
Censoņa
Censoņa
Posts: 235
Joined: 13 May 2012, 19:11
Location: Gulce/Valmiera/Bedre :D

DarkKnight

Post by [NF]DieHard »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''? Esu redzējis filmu kā arī zinu ka ir tāda teātra luga (Latvijā laikam nav) Tātad Vendetta ir Tēls kurš man patīk
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums? Jā esmu pilnībā pārliecināts jo šajā klanā ir diezgan draudzīgi un godīgi biedri
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] Skype nick: Dzintars098 Inbox.lv [email protected] Facebook: Dzintars Paideris draugiem.lv Dzintars Paideris U.T.T
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi? dzintars098 vienīgais kuru atceros
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis? Nevienā citā klanā neesu bijis gribēju tikt DC klanā bet pārdomāju
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt)
Man īsti pašlaik nau ko pastāstīt varu pateikt tikai to ka man ir 15 gadi (sorry ka rakstu otru reizi vnk nesagaiduju atbildi :)

Chosen edit: Laikam, ka atteikts.
User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Re: Vendetta

Post by Gumybear[Vendetta] »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''? Vārdu ''Vendetta' izprotu kā Asins atriebību.
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums? Jā,esmu ilgi domājis un beidzot saņēmos uzrakstīt pieteikumu.
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick ) Skype krists154 un uz e-pastu [email protected]
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi? Jā ir.[BK]Gumybear , Gumybear[DC],Gumybear[777]
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis? Esmu bijis pagaidām divos klanos.
No klana [DC] izmeta pašam nezinot.
No [777] klana aizgāju labprātīgi lai varētu mēģināt pievienoties jūsu pulkam.
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt) Nedaudz pastāstīšu ko par sevi lai jums ir kāds iespaids par mani.
Mani sauc Krists,dzīvoju Ķegumā, neteikšu kad mazā pilsētiņā,pazīstama ar elektroenerģijas staciju un Motortrasi 'Zelta Zirgs' Brīvāja laikā jau vairāk par diviem gadiem nodarbojos Cīņas Sportā Taekwondo.Esmu ar savu viedokli un uzskatiem.Patīk braukāt ar riteni un brīvo laiku pavadīt ārā svaigā gaisā ar draugiem.Protams patīk spēlēt datoru un sa-mp.Pārsvarā spēlēju tikai sa-mp.Šad tad paskriptoju vai ko tādu.Esmu bez sliktiem paradumiem.Esmu pieklājīgs un man var uzticēties.
Tas īsumā būtu viss par manīm ja ir vēl kādi jautājumi droši sazinaties.
Ar cieņu Krists.

P.S 777 vairāk neesmu, tāpēc varēsiet noņemt 777 tag.


V edit: laikam jau pieņemts, ar vienu lietu gan mani nošokēji, bet ok.
Image
User avatar
[LTD]archiks
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 646
Joined: 17 Jan 2012, 18:13

Re: Vendetta

Post by [LTD]archiks »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''?
Atriebība, itāļu ēdiens, filmas, masku karnevāls - pirmie fakti, kas asociejās ar Vendettu!
2]Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums?

99,9 procentuāli esmu pārliecināts ka jā, ir brīži, kad esmu slikts puika serverī, bet pacentīšos būt pieklājīgāks!
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick )
skype: arcis95, e-pasts: [email protected]
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi?
Ar4iks, atxfromlv, ir bijuši daudzi un daž ne dažādi niki 4 gadu laikā kopš spēlēju sampu.
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis?
DC - neatceros kāpēc pametu.
777 - dēļ neaktivitātes.
NWA - izmeta nepaskaidrojot man tiešu iemeslu!
TITNS - aiziešu, tik līdz maize vai giboks izlasīs manu vēstuli, iemesls ir pavisam vienkāršs un pašsaprotams - neaktivitāte.

6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt)
Plaši rakstīt kā dzejniekam arī nav vēlēšanās, par mani kā par cilvēku visu izrunāsim skaipā, ja būs intrese, bet te būs viens āņuks: :DD
Armijā pulkvedis sauc ierindā jauniņos:
- Alnis!
- Es!
- Pūce!
- Es!
- Zaķis!
- Es!
- Līdaka!
- AIZVER MUTI!


Chosen edit: Atteikts.
V eidt: aha, (pierakstu lai atņemtu 50% chosena prieka par to, ka to pierakstīja, jo tagad viņš nav vienīgais, kas editoja)
archiks: Kāds ir tiešais iemesls atteikumam? :)
V edit: godīgi sakot, attieksme, kas dažreiz izpaužas retardismā. Maini attieksi un uzvedību. Un palūgšu manus tekstus ārā nedzēst.
Chosen edit: Tava aizvilšanās serverī, kas bieži notiek serverī, kā arī viens biedrs izteicās par tevīm ne tajās labākajās domās.
archiks: Neko darīt, rakstīšu nākošreiz atkal pēc mēneša!
User avatar
Chow
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 6
Joined: 26 Oct 2012, 20:37
Location: Jelgava.

Re: Vendetta

Post by Chow »

1] Kā tu izproti vārdu ''Vendetta''? Atriebība.
2] Vai esi pārliecināts, ka gribi būt viens no mums? Protams.
3] Kā ar tevi var sazināties ārpus foruma? [Skype, msn, epasts utt] (šeit norādi konkrētu niku un programmu, piemēram: skype:nick )
Skype: drugys111
4] Vai tev ir bijuši kādi citi niki? Ja jā, tad kādi? Jā , ir bijis , bet pirms ilga laika , jo biju pārtraukumā, esmu atsācis spēlēt , niks bija Frosten.
5] Kādos klanos esi bijis un kāpēc tos esi pametis? Neesmu bijis.
6] Vai tev ir vēl ko pastāstīt? (nav jau obligāti tikai savu dzīves gājumu šeit jāraksta, vari pastāstīt kādu interesantu faktu, aņuku, bet protams, ja nevēlies, tad vari ar neko šeit nerakstīt)

Vecāki man ir devuši vārdu Renārs. Liekās tīri sakarīgs. Esmu 14 gadus vecs/jauns - kā nu kuram. Galva man ir uz pleciem, neesmu ar pliku roku ņemams. Dzīvoju es skaistajā pilsētā Jelgavā. Liekas tiešām skaista un daudzveidīga. Arī šeit esmu uz palikšanu - kā nekā mana dzimtā pilsēta. Esmu aptuveni ~ 169 centimetrus garš. Neesmu no tiem īsākajiem. Brīvajā laikā nodarbojos ar tādu sporta veidu kā basketbolu, taču vasarā parasti braukāju ar bmx'u pa skeitparku. Basketbolā eju nepilnus 7 gadus, taču ar riteni braucu apmēram 2 gadus. Protams, brīvajā laikā arī tusēju.

V edit: interesanti, cik man zināms, tad cilvēki ar gadiem noveco, paliek vecāki, bet tu, laikam, paliec jaunāks.
viewtopic.php?p=164466&highlight=#164466
Chosen edit: Sanāk atteikts.
Locked