14.10.2012 Turnīra Rezultāti.

Servera iknedēļas turnīru rezultāti.

Moderators: Grindz[Vendetta], Moderatori

Locked
User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

14.10.2012 Turnīra Rezultāti.

Post by Gumybear[Vendetta] »

1) Kaljaasi[ADT] 6 kk
2) RXTS[ADT] 3 kk
3)Fusion 2 kk
4)V[Vendetta]
5)Magnifico[TBW]
6)Nepierakstiju Atsaucas Pats!!!
7)TheStyle
8)Buxis
9)Quartz
10)Nepierakstiju Atsaucas Pats!!!
11)MiksLiel4ais
12)Salmņs
13)W4I[Vendetta]
14)Aldaris.

Paldies par Piedalīšanos un Cerams Patika.
Last edited by Gumybear[Vendetta] on 15 Oct 2012, 14:58, edited 3 times in total.
Image
User avatar
[fate.lv]RXTS
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1895
Joined: 01 Mar 2008, 11:42
Location: Ādusā!

Re: 14.10.2012 Turnīra Rezultāti.

Post by [fate.lv]RXTS »

Tik grūti nikus pareizi norakstīt ? ;ss

Par turnīru - prieks, ka pa ilgiem laikiem atkal tāds tika izveidots, beeet pats turnīrs man diemžēl nepatika šādu iemeslu dēļ: sākums samērā šaurs - līdz ar to spawnā tur riktīgas orģijas bija, kamēr tika ārā; diezgan daudz šauru vietu (kaut vai izbraukšana no area69 - viens nočakarējās un visiem uzreiz ballīte sapista, ar laivu braukšana aiz tilta vispār konča, uuun ar monstriem starp kokiem arī labs); nopietni? - turnīrā dot Hunteru, Tanku un Hydru, ar kuriem vēl pie tam var šaut ? ;dd - priecājos, ka netika doti sākumā, vismaz...; čekpointu izvietojums tāds/tāds... uuun par čekpointu izmēriem vispār nerunāsim.

Tā kā kopumā, kā jau teicu - nepatikāās, bēet respekts par uzņemšanos un taisīšanu. Ja taisīsi vēl vienu turnīru uun ņemsi vērā šīs lietas, ko minēju - domāju, ka varētu būt pat samērā braucams tas pasākums.

P.S. - nu cmooon, rezultātus gan varēji uzmanīgāk čekot, nevis kā tagad 'piesakās brīvprātīgie uz vietām'...
  • Image
Rauls[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 808
Joined: 30 Sep 2009, 21:59
Location: Nedrīkst teikt.

Re: 14.10.2012 Turnīra Rezultāti.

Post by Rauls[ADT] »

Kaljaaasi[ADT]*
Pašu sākumu sanāca vairākas minūtes nokavēt un rezultātā sāku skriet pēc pirmā transportlīdzekļa tikai tad, ka pārējie jau bija tos 6 CP savākuši.
Kopumā turnīrs neīpaši patika, jo nu kur prāts iekļaut turnīra braucamrīkos Tanku, Hunteru un Hydru? Kā arī sacīkšu tipa turnīros, manuprāt, galīgi neiederas tie CP, kuri nenorāda, kur atrodas nākamais CP(cik es atceros, tad braucot ar tanku bija tie mistiskie CP, kur vajadzēja apstāties un domāt uz kuru pusi griezties).
Ieteiktu nākamreiz nedaudz piedomāt pie tā kā tu pasniedz turnīra rezultātus, jo pašlaik izskatās graujoši.
Paldies par šo turnīru.
Image
User avatar
[LTD]archiks
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 646
Joined: 17 Jan 2012, 18:13

Re: 14.10.2012 Turnīra Rezultāti.

Post by [LTD]archiks »

Vienozīmīgi nepatika tanks un hunter, ar hydru bija ciešami lidot. Protams, liels + gumybear tev par uzdrīkstēšanos taisīt turnīru, bija tīri intresanti braukt un skatīties kas notiks tālāk. Kritika ir viens, uzklausīšana otrs, ''nākamais'' tavs organizētais turnīrs būs intresantāks un vairāk apdomāts, es tā ceru! Ar pārējiem braucajamiem, čekpointu izvietojums bija ok, nevar sūdzēties.

Būtu finišējis tieši aiz Magnifico, ja viens čalis mani hydras spawnā nebūtu mocījis.. :D)
User avatar
Quartz
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 29
Joined: 01 Feb 2009, 16:33
Location: Latvija

Re: 14.10.2012 Turnīra Rezultāti.

Post by Quartz »

es biju 9
Image
User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Re: 14.10.2012 Turnīra Rezultāti.

Post by Gumybear[Vendetta] »

Paldies par Padomiem un Kritiku.
Nākošreiz ņemšu vērā to ko jūs sacijāt.
Image
User avatar
[NF]Magnifico
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 09 Oct 2011, 03:17
Location: Cēsis

Re: 14.10.2012 Turnīra Rezultāti.

Post by [NF]Magnifico »

Tā, kā ienācu 10 minūtes par vēlu un necerēju uz augstiem rezultātiem, esmu apmierināts ar 5. vietu.

Kā redzu, šis ir tavs pirmais turnīrs, ko esi veidojis.Malacis, esi vareni pacenties, tā turpini.
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: 14.10.2012 Turnīra Rezultāti.

Post by Skilled[O] »

Kā jau parasti, ADT'īeši ieņem pirmās vietas. ;D

btw, tos turnīrus ir grūti veidot, kaut kas baigi ir jāmāk tajā 'pawno'˙?
Image
Locked