Disaster pieteikums

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Disaster pieteikums

Post by Disaster »

1.Tavs īstais vārds. caw, Ernests.
2.Tavs pašreizējais vecums. 16, bet janvārī būšu liels puika - 17.
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) savos krutajos uCoz saitos. :)
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. A kas būs, ja neielikšu? Man slinkums meklēt. :(
5.Kāds mums būs labums no tevis? Būšu tāds pats kā visi krutie BoxG admini, visus nomelnošu, nemitīgi provocēšu uz strīdiem, banošu pēc saviem ieskatiem un vajadzībām. :)
6.Cik bieži spēlē SA-MP. Mēnesi dažas reizes, varbūt pat vairāk.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. No pašiem Giboxa laimes sākumiem - BoxG.sytes zelta laikiem.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. ernesto, Hawkz.
9.Kā uzzināji par BoxG community? Neatceros, tas bija tik sen. :S
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Tātad ir pagājuši 3 mēneši, gandrīz jau 4 mēneši un es varu rakstīt atkārtotu pieteikumu. Nu viss ir tā, ka gribu pievienoties krutajam adminu pulkam. Provocēt visus uz strīdiem (kā to dara vairums adminu), dalīt pa kluso unbanus (tā, kā to darīja kTs), nodirst citus mumblē - tāds ir mans mērķis, kādēļ es vēlos iegūt šīs privilēģijas. Ļoti ceru, ka mani pieņemsiet. Es garantēju, darīšu visu, lai tauta pazūd un cilvēki šajā serverī būtu tādi paši retardi kā iepriekš. Paldies. :)
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
Brand.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 2
Joined: 14 Feb 2012, 22:42

Re: Disaster pieteikums

Post by Brand. »

REC un Pieņemts par 5lvl adminu, vari iet serverī visus banot, un apvainot :D
Locked