Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Beztēma #8

Post by Chosen[Vendetta] »

Arturs[TITNS] wrote:Cilvēki te boxg kļūst ar vien debīlāki, pietiek uzrakstīt ''hujņa'' serverī un būs lērums ar sūdzībām. Lielākā daļa no viņiem grib ielīst dziļi adminiem pakaļā, lai paši tiktu pie statusa.. seriously, bet tādi retardi nekur tālu netiks, un šitais serveris nelīdzinās demokrātiskai valstij, tapēc visi uzvedamies kā skolas stundās, kurās te admini līdzinās skolotājiem, lol.
Piedod, bet admini tik paskaidro kāpēc ieliek muti, piemēram tu bieži dabon muti pa ātro aizvilšanos, tad tu saki, par ko man mute, pa to ka tu aizsvilies un sāc lamāties. Mēs neesam nekādi skolotāji, pa to ka mēs paskaidrojam kāpēc liekam muti un lai palasa noteikumus uzreiz kaut kādi skolotāji ? pff nepatēmu.. Pa sūdzībām, tev var gan sāk piekrist, sak jau lēnām izplatīties tās sūdzības kuram nav tik liela mute, agrāk cik zināju, pa vienu vārdu rupju, nav jau uzreiz jaliek mute. Protams daži labi solat, ka mēs nekorekti pildam savu pienākumu, bet kāpēc tad nesūdzat? Piemēram arčiks jau sen draud ka sūdzēs.
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

Lai jau priecājas cilvēki, ka kautko dara severa "labā"...
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #8

Post by Kri »

Kāpēc neatver Auto/Moto-mīļu sarunas? :/
Image
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #8

Post by Hemis[ADT] »

Kri wrote:Bet diemžēl tev neko iegribas vērtu negribas, jo tev jau viss jau ir :))

Gribu, lai kāds uzraksta man Brezenheima algoritmu. :D
RTU DITf ?
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #8

Post by bobiksv6k[1337] »

Ir kāds, kuram ir 64 bit windows7 un iet LFS?
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Believs »

bobiksv6k[1337] wrote:Ir kāds, kuram ir 64 bit windows7 un iet LFS?

Kautkur gadu atpakaļ , liekas ka pēc normāla čakara beigās palaidu.
Image
GET REKT
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #8

Post by bobiksv6k[1337] »

čomam neiet. rāda "nevar ielādēt auto"
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #8

Post by Kri »

Hemis[ADT] wrote:
Kri wrote:Bet diemžēl tev neko iegribas vērtu negribas, jo tev jau viss jau ir :))

Gribu, lai kāds uzraksta man Brezenheima algoritmu. :D
RTU DITf ?
Jā, a kas?
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Believs »

bobiksv6k[1337] wrote:čomam neiet. rāda "nevar ielādēt auto"

Vajag to unlockeri vai kautko tādu, tiešām neatceros..
Image
GET REKT
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #8

Post by Hemis[ADT] »

Kri wrote:
Hemis[ADT] wrote:
Kri wrote:Bet diemžēl tev neko iegribas vērtu negribas, jo tev jau viss jau ir :))

Gribu, lai kāds uzraksta man Brezenheima algoritmu. :D
RTU DITf ?
Jā, a kas?
Man tas pats ir, im stuck. Kkādu algoritmu taisnei es dabuju, bet viņš itkā ir jāpapildina vel pēc kaut kādiem nosacijumiem. Bet tā itkā iet. Btw kādu tieši tev viņu vajag un kādā vidē notiek visa programmēšana?
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

Kri wrote:Kāpēc neatver Auto/Moto-mīļu sarunas? :/
Ne Tevi vienigo nomoka tads jautajums :s
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #8

Post by Kri »

Hemi, visa programmēšana pagaidām notiek Delphi7 vidē. Man bija jātaisa gan primitīvo līniju (Pline), gan interaktīvo līniju(Iline) un tagad jātaisa Brezenheima līniju(Bline). Bet man ir tāda problēma, ka lekcijās pasniedzējs uz tāfeles raksta nesaprotamā rokrakstā + kaut ko uzraksta, tad nodzēš. Tādēļ algoritmi ir pierakstīti tā, ka tajos es vispār nevaru neko īsti saprast. Ja vajag varu attsūtīt Iline un Pline. MMmm, bet vai jūs darbojaties ar dinamiskajiem masīviem?

Deliite, man tas interesēja, jo sen neesmu te bijusi.
Image
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Beztēma #8

Post by [OFF]katelmaisis »

Nuu, es esmu atstrādājis ar dinamiskajiem masīviem... Tas, gan bija pirms gadiem diviem, trim, jo Pascals manā galvā ir konkrēti miris :/

Pietam, īsti nesaprotu, kur varētu būt problēma, jo dinamisks masīvs it nemaz neizklausās sarežģīti.
Image
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #8

Post by Hemis[ADT] »

Mums laikam ir nedaudz savādāk. Ir brezenhems taisnei, riņķa līnijai un elipsei, man būtībā nav neviens no viņiem. Tikai taisnei, bet jāpapildina. Jā, darobjamies arī ar masīviem, bet Lavendelis neko jēdzīgu lekcijās nepasaka, tapēc es tos laboratorijas darbus nododu tādus, kādi viņi ir, neko daudz nesaprazdams. Drīz būs jānodod darbs par divdimensiju masīviem, itkā ir izstrādāts, bet atkal nepilnīgs, būs jaiet uz kosultācijām :D
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #8

Post by Kri »

Ar tiem masīviem man mazliet radās problēmas, jo biju slima un negāju uz nodarbībām, sakrājās daži parādi, 3 darbus jānodod pirmdien, divi jau ir, bet trešo jāuztaisa. Labi vismaz, ka internetā ir pietiekami informācijas.

Hemi, man ir pavisam citi pasniedzēji, jo es studēju Daugavpils filiālē, pēc diviem gadiem tikai uz Rīgu. Tu kādā programmmā IT ? Nu mums jau arī riņķa līnija būs jātaisa,elipse, poligoni.
Image
Post Reply