[BB]Fblade[TITNS]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
[BB]Fblade[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 107
Joined: 30 Sep 2011, 19:24
Location: United Kingdom

[BB]Fblade[TITNS]

Post by [BB]Fblade[TITNS] »

1.Tavs īstais vārds. - Francisks;

2.Tavs pašreizējais vecums. - 16 gadi;

3.Tava pieredze "adminešanā". - Kādu laiku saņēmu Administratora pieejas "-" serverī ,bet beidzās ar to ,ka man tās noņēma bez iemesla ,tad vēl esmu Administrējis citu valstu serveros ,jo uz to laiku patika STUNT utt. (Precīzus serveru nosaukumus nevarēšu pieminēt ,krietns laiks ir pagājis!);

4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. - viewtopic.php?t=12925
viewtopic.php?t=12927
viewtopic.php?t=12924
viewtopic.php?t=12959
viewtopic.php?t=11412

5.Kāds mums bus labums no Tevis? - Tātad sāksim ar to ,ka serverī tiks uzraudzīta kārtiba (Neesmu viens no tiem kuri saka tukšus solījumus), visiem kuriem patiks lietot papildprogrammas tiks apgrieztas pieejas serverim, par flood un flame saņems sodus, forumā/serverī garantēta liela aktivitāte ,kā tas jau ir līdz šim un tiks rīkoti šādi, tādi pasākumi!;

6.Cik bieži spēlē SA-MP. - Parasti varu nospēlēt visu dienu ,bet ja skatāmies uz to visu nopietni ,tad tikai četras līdz septiņas stundas!;

7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. - Veselu gadu un vēl dažas dienas;

8.Kadi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. - (Tā ,kā mana galva ir veca ,nosaukšu tos "nikus" kurus es atceros) Dren, Dren[FTW] un Dren[TITNS] ,par nožēlu vairāk nevienu neatceros!;

9.Kā uzzināji par BoxG community? - Pienāca tāds bridis ,ka visos ārzemju serveros apnika spēlet un pietrūka latviešu spēlētaju un serveru smarža ,tāpēc nolēmu paprasīt draugam "Briesmoniz" ,kāda serveri viņš spēlē un ieteica man šo!;

10.Pastāsti par sevi! (Stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). - Tātad mani sauc Francisks, esmu 16 gadus vecs jaunietis (Vismaz es tā uzskatu) ,kuram patīk spēlēt dažādas spēles kurās ir iespēja spēlēt tā saucamo "Multi - Player" ,izrādās ,ka viena no tādām ir SA:MP! Dzivē pašam ir ļoti paveicies ar to ,ka man ir pozitīvs skats uz visu (Nedomājiet ,ka man nav sava viedokļa) ,ja ir vajadzība varu būt arī bargs! Bieži patīk pavadīt laiku ar draugiem ,jo kas gan būtu dzīve bez tiem? Man arī ir maza aizraušanās ar datoru salikšanu un izjaukšanu ,tāpēc ,ja ir vajadzīga kāda palīdzība ar kādām no datora komponentem ,droši prasiet! Patīk arī sportot ,pārsvarā nodarbojos ar riteņbraukšanu ,bet ir doma saistīt savu dzīvi tieši ar BMX veida riteņiem un apgūt daudzus/dažādus trikus! Pats esmu ļoti draudzīgs un komunikabls ,tāpāc nebūšu tāds kurš visu laiku sēdēs sava stūrītī un neko neteiks! Ja ir vēlme ko vēl uzzināt par mani ,tad droši varat prasīt caur PM/Skype/E-Pastu u.c saziņas veidiem ,kuri mūsdienās ir pieejami!
Image
Iznākums vienmēr ir atkarīgs no Tevis un tā vienmēr ir bijis /Fblade./
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by [AoD]Coyote »

anti , neuzticos.
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by Vanaags »

tagad esi palicis mierīgāks, bet pirmstam tu biji nesavaldāms ,kur nu Tev vēl dot acc.
pret.
User avatar
Agenda
Servera admins
Servera admins
Posts: 1113
Joined: 22 Nov 2010, 13:48

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by Agenda »

Tev ir 6lvl, online nav pat 100h, tas par nekādu dižo aktivitāti neliecina. Ne tā? Un laikam ka tomēr neuzticos. šoreiz NEBŪS >pret<
Image
Image
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by Chosen[Vendetta] »

Par, diezgan aktīvs, saprotoš spēlētājs esi. Varētu sakt 2 lvl adminstrātoru.
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
Muhtars
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 150
Joined: 07 Jul 2011, 14:17

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by Muhtars »

Pret, man mamma neļauj svešiem adminu dot
User avatar
[SS]wl
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 459
Joined: 19 May 2008, 13:39
Location: Rīga

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by [SS]wl »

[AoD]Coyote wrote:anti , neuzticos.
Manas domas.
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by [NWA]Dumper »

Neuzticos, lai dabūtu adminu, sevi ir jāpierāda. Nevis pašam jādomā, ka viss ir kruta un cerams, ka citi arī tā domās.
Anti
Image
User avatar
Smart[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 370
Joined: 04 Jul 2008, 21:27
Location: Cambridge

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by Smart[Vendetta] »

Pret, nav uzticība!
Image
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: [BB]Fblade[TITNS]

Post by Vanaags »

atteikts.
Locked