Pieteikšanās

[BB] bandas sarunas.

Moderators: [BB]black[777], Moderatori

Locked
User avatar
[BB]Guines
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 109
Joined: 18 Feb 2012, 00:25

Re: Pieteikšanās

Post by [BB]Guines »

Ej karties DemonG Ateikts
zazk11
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 3
Joined: 16 Dec 2012, 13:10

Re: Pieteikšanās

Post by zazk11 »

[BB]Guines wrote:Nu nez tu itka esi Svaigs pec vecuma. Kāds brālēnam nicks ja nav noslēpums.
Bonnie
User avatar
[BB]Bonnie[O]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 553
Joined: 16 Apr 2010, 16:44
Location: Valka

Re: Pieteikšanās

Post by [BB]Bonnie[O] »

Kaut esmu brālēns tev, bet liels ANTI jo uzvedību nemaini.
EDIT: Mainījies uzvedībā lai iet REC.
Last edited by [BB]Bonnie[O] on 05 Jan 2013, 14:31, edited 1 time in total.
Image
Permiits
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 1
Joined: 29 Dec 2012, 23:44

Pieteiksanas

Post by Permiits »

1.Vards Erlends
2.Vecums 19 gadi
3.Tagadējais BoxG lietotājvārds Permiits
4.Iepriekšējie BoxG lietotājvārdi. nav
5.Iepriekšējie klani /pamešanas iemesls. neesmu bijis jo tad neparak speleju samp tagad veletos pievienoties un but draudzigi.
6.Kapēc vēlies tikt BB banda? (Izņemot laba banda.) Jo tur ir īsti kruti džeki kas palīdzēs aizstāves mūs visus
7.Kāda jēga mums butu no tevis? Māku vadīt mašīnu labi un šaut arī jēga tāda ka būs populārs klans un būsim stipri
8.Skype:trigada5
9.Mīļākā mašīna un ierocis mašīna INFERNUS ierocis AK47
10.Cik daudz laiku pavadi Boxg? nu 5h apmēram
11..Pastāsti stāstiņu par sevi ,parādi sevi tā ,lai mums būtu vēlme tevi pieņemt. Nu kā jau mani sauc Erlends dzīvoju Stabulniekos latgale ir 19 gadi un es strādāju par galdnieku un esmu labs puika kā jau teicu ka esmu pieredzējis spēlētājs ņemu tik driftā ar INFERNUS :D. Paldies cerams akceptēsiet
Gribas kautko garšīgu
User avatar
[BB]Exdabase
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 49
Joined: 10 Aug 2012, 09:07
Location: Čuhņa

Re: Pieteikšanās

Post by [BB]Exdabase »

Premiits ir trekns ANTI, jo tu tikai šodien piereģistrējies :/
User avatar
Crone
Censoņa
Censoņa
Posts: 247
Joined: 30 Oct 2010, 21:48
Location: Valka

Re: Pieteikšanās

Post by Crone »

Manuprāt, tam nav īpaši lielas nozīmes, kad cilvēks ir reģistrējies, galvenais, lai sakarīgs un kaut ko arī prot. No manis TEST.
.
Image
User avatar
[BB]black[777]
Bembists
Bembists
Posts: 178
Joined: 13 Sep 2008, 01:45
Location: JELGAVA.

Re: Pieteikšanās

Post by [BB]black[777] »

Permiits--Anti, mēs iesācējus nepieņemam..
Image
Levis[T][TITS]
euro
euro
Posts: 201
Joined: 15 Jan 2011, 20:25
Location: Valmiera

Re: Pieteikšanās

Post by Levis[T][TITS] »

1.Vards Elvis
2.Vecums 18
3.Tagadējais BoxG lietotājvārds Levis[T][TITS]
4.Iepriekšējie BoxG lietotājvārdi. Borats
5.Iepriekšējie klani /pamešanas iemesls. 4_empion-nomira, FTW-aizgāju, 777-aizgāju, DC-nomira, 777- aizgāju, T-paliks sirdī uz mūžu.
6.Kapēc vēlies tikt BB banda? (Izņemot laba banda.) Tāpēc, ka te reāli kruti pacani ar kuriem kruti uzspēlēt SAMP.
7.Kāda jēga mums butu no tevis? Es spēju iepriecināt, uzjautrināt, uzklausīt citu problēmas, palīdzēt materiāli un būt labs draugs.
8.Skype: Negribu šeit publiski to pateikt, jo man bail, ka pēc tam prasīs, kur dzīvoju un gribēs sadot pa muti.
9.Mīļākā mašīna un ierocis BMW M1 un M416 vai M16A3
10.Cik daudz laiku pavadi Boxg? 3h dienā, bet parasti agri no rīt vai vēlu vakarā.
11..Pastāsti stāstiņu par sevi ,parādi sevi tā ,lai mums būtu vēlme tevi pieņemt.
(Vēlams 30 vārdi minimums)
YO! Mēs ar Blacku esam čomi jau 2 gadus.
CAW
User avatar
Z_K[Vendetta]
Censoņa
Censoņa
Posts: 190
Joined: 09 Sep 2010, 20:27

Re: Pieteikšanās

Post by Z_K[Vendetta] »

Atteikts
Image
STRIKE[LV]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 4
Joined: 08 Mar 2012, 18:50

Re: Pieteikšanās

Post by STRIKE[LV] »

[quote="STRIKE[LV]"]1.Vards Kristaps
2.Vecums 15
3.Tagadējais BoxG lietotājvārds STRIKE[LV]
4.Iepriekšējie BoxG lietotājvārdi. Nesmu nekad spelejis.
5.Iepriekšējie klani /pamešanas iemesls. Nau
6.Kapēc vēlies tikt BB banda? Platans ieteica pieteiktis
7.Kāda jēga mums butu no tevis? Labs savējs no taluma,un normals drifteris.
8.Skype: kristapskajins
9.Mīļākā mašīna un ierocis M4 Uzis
10.Cik daudz laiku pavadi Boxg? Saku pirms 3 dienam.Videji 5-7h.
11..Pastāsti stāstiņu par sevi ,parādi sevi tā ,lai mums būtu vēlme tevi pieņemt.
Mani sauc Kristaps Kājiņš.Dzivoju Aizkraukle.Nodarbojos ar BMX sportu un Hokeju.Milaka krasa zila :D.Tas ari viss.Ceru ka bus rec nevis anti.
User avatar
[BB]Bonnie[O]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 553
Joined: 16 Apr 2010, 16:44
Location: Valka

Re: Pieteikšanās

Post by [BB]Bonnie[O] »

Anti. Jau nesen biji pieteicies. Tiki Atteikts. Njā, neēsi īstā rakstura cilvēks esi maziņš un neproti savaldīt jūtas. Krč tava uzvedība tevi pievīla.

ANTI!

Edit: Miks slims ar prātu vai kā?
Image
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Pieteikšanās

Post by Briesmoniz[TITNS] »

[center]Briesmoniz[TITNS] pieteikšanās BB bandai![/center][/b]
BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB

1.Vards
Mans vārds ir Laimnesis.
-----------------------------------------------------------------------
2.Vecums
Mans pašreizējais vecums ir 13 gadi, bet tulīt jau paliks 15.
-----------------------------------------------------------------------
3.Tagadējais BoxG lietotājvārds
Tagadējais BoxG lietotājvārds man ir Briesmoniz
-----------------------------------------------------------------------
4.Iepriekšējie BoxG lietotājvārdi.
Strawberry, Bumbieris u.c. kurus neatceros, bet šie visi bija ļoti sen un tagad spēlēju ar Briesmoniz jau diezgan ilgu laiku.
-----------------------------------------------------------------------
5.Iepriekšējie klani /pamešanas iemesls.
Kādēļ interesējaties par klaniem, ja ši ir banda?!?
-----------------------------------------------------------------------
6.Kapēc vēlies tikt BB banda? (Izņemot laba banda.)
Forši biedri, kopā vienmēr jautri būtu un tā.
-----------------------------------------------------------------------
7.Kāda jēga mums butu no tevis?
Kāda jēga jēgai, ja jēgai nav jēgas?
-----------------------------------------------------------------------
8.Skype:
Privāti!
-----------------------------------------------------------------------
9.Mīļākā mašīna un ierocis
Vincent un minigun.
-----------------------------------------------------------------------
10.Cik daudz laiku pavadi Boxg?
2-4 stundas dienā, manuprāt diezgan normāls ilgums, cik pavadu BoxG serverī, bet grūti jau pateikt tā cik ilgi pavadu, jo nu kā kuru dienu sanāk.
-----------------------------------------------------------------------
11..Pastāsti stāstiņu par sevi ,parādi sevi tā ,lai mums būtu vēlme tevi pieņemt.
(Vēlams 30 vārdi minimums)


Bieži vien man patik spēlēt vakaros, jo tad ir visi dūži sanākuši BoxG serveri, ir jautri un tādos brīžos ir interesanti ar visiem kopa pavadīt labi laiku, sarakstīties, braukāt viskaut kur. Esmu ļoti aktivs lietotājs un tāpēc savus bandas biedrus vienmēr aizstāvēšu ar tanku u.c. iespējām kā vien varēšu, ja mani pieņemsiet. plzzzzzz pieņemiet mani
Vispār man ļoti patīk, ka manā bāzē ir fotoaparāts, es parasti ar viņu visus fotogrāfēju un tad ir tik jautri, vienkārši visi esam pārsmējušies, jo tad mēs visi kopā ar daudziem spēlētājiem braucam uz visādiem klubiem, taisam fotosesijas un viskaut ko interesantu daram.. Man vel ļoti patīk spēlēt spēles kur jāgriež dildo uz riņķi un tad piemēram, ja uz kādu uzgriežas, tad mēs izdomājam, ka viņam jaieslēdz sobis un jaizvelk visas mašinas arā no kādas bāzes, bet tas ir tikai tad, ja izvēlās risku, es domāju, ka jūs jau zinat šo spēli, man personīgi viņa ļoti patīk, nezinu kā citiem, bet vispār iesaku pameiģināt. Man ļoti garšo sampa ēdiens vai arī tur, kur tajos aparātos var nopirkt dzeramos, tur parasti ir tik nežēligi garšīgi dzeramie, ka manam cilvēciņam pat atjauninās dzīvibas, vot tādu dzērienu es novērēju pa visiem simts, tas ir kaut kas.. Man bieži patik kopā ar kādu skuķeni aizbraukt uz panorāmas ratu vakaros, ļoti skaists skats un tad, kad ilgāk es neko nedaru, tad pēkšņi sāk kratīties mašina, es tikai nesaprotu kapēc, varbut kaut kāds gļuks, bet pēctam viņa izkāpj un aiziet mani, psc šitā pamest mani, kauna vispār viņai nav. Vispār esmu baigi foršais puisis iesaku mani pieņemt, jo vienmēr jums kopā bus jautri ar mani. Vispār kādu dienu es spēlēju un ienāca kāds puisis un viņš prasija man, lai iesaku viņam kādu labu propu, es viņu aizvedu nopirkt Tilts propu, laikam, ka tā viņu sauca, viņš nopirka un tam propam bija 2$ ienākumi un viņam tas props ļoti patika un viņš man bija ļoti pateicigs, ka ieteicu tādu labu propu, tagad es jūtos lepns, par savu padarīto darbiņu. Tāpēc varu teikt arī, ka esmu ļoti uzticams un izpalīdzīgs. Vispār es puikas domāju, ka jūs visu šito penteri nelasīsiet, bet vispār es jums varu pateikt, ka man ļoti negaršo roltoni un ātrās ēdināšanas resturānu pārtika, viņa ir ļoti kaitīga, tādu es ēdu tikai un vienīgi sampā, nekur citur, jo ja es tādu ēdišu mana mamma ļoti rāsies uz mani. Man ļoti patīk barot savu jauko sunīti ar šokolādi, es viņam parasti ļoti daudz dodu un viņš izskatās ļoti laimigs, tikai pēctam viņš tāds jocīgs paliek un izskatās taka nomiris, es nesaprotu kpc, laikam jau, ka dodu pa daudz viņam to šokolādi. Vispār man nepatik spēlēt spēles citas izņemot GTA, jo man mamma bērniba mācija spēles nespēlēt, viņa teica, ka es izaugšu par nezolīdu puisi, ka vislaik šitā spēles spēlēju. Black ir mans elks, es gribētu kļut tāds, ka viņš. Viņš vienmēr no visiem saņem tik lielu uzmanību, kaut man tā būtu, viņš man varētu to iemācit. Brīvajā laikā es ļoti daudz lietoju cikladola tabletes, man viņas ieteica viens draugs, man viņas ļoti patīk, jo no viņām ir baaaaigi labais efekts, es iesaku arī visiem pārejiem BB bandas spēlētājiem viņas pameiģināt, viņas ir vienkārši superigi duperigi apburošas, arī mušmires nav sliktas, bet cikladols ir vislabākais, ko es savā dzīvē esmu lietojis.. Bieži ari es mēdzu piedzerties un tad es dodos uz ielām virināt savu mēteliti, vienreiz mani paņema policija, uz vienu nakti lika sēdēt cietumā, bet tad palaida mājās.. Vel mēs ar Hemi brīvajā laika laižam kremu vēna, krems arī ir apburoši brīnišķīgs, man viņš ļoti patīk, bet vienreiz Hemis pārdozeja viņu un tad, kā iedūra šļirci vēna, ta uzreiz krems nāca arā, tpc es pārtraucu laist kremu vēna, jo palika bail, ka ar mani nenotiek tas pats. Man vel ļoti patik BMW e30 automašinites tas, kas pārdodās rotaļlietu veikalos, tās ari ir brīnišķīgas. Vel parasti vasarās es palaizu rozetes, diezgan kaifiga sajuuta. Man mājās ir arī mīļš kaķītis, bet to es parasti nebaroju ar šokolādi, jo viņš viņu aplaiza un aiziet prom, es nesaprotu kādēļ viņš tā dara, kas viņam negaršo paša saimnieka dotā šokolādes, viņš ir galīgi izlepis. Man ļoti bieži sāp vēders, es nezinu arī kpc, būs jāiet pie ārsta kādu dienu. Mans dators ir ļoti skaļš, tāpēc, kad eju gulēt es viņu izmetu pa logu arā, bet no rita aizeju pakaļ un atkal saslēdzu visu atpakaļ. Man ļoti garšo pīrādziņi, bet negaršo piens. Tas baltais piens gan ir viens nelāgs ieradums. Tas arī tā isuma viss, paldies.
-----------------------------------------------------------------------

Ar cieņu Briesmoniz!
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Pieteikšanās

Post by Hemis[ADT] »

[center]Hemis[ADT] pieteikšanās BB bandai![/center][/b]
BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB BB

OPTIMUS PRIME !

Ar cieņu Hemis!
Last edited by Hemis[ADT] on 29 May 2013, 15:49, edited 3 times in total.
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Pieteikšanās

Post by [AoD]Coyote »

Domāju, ka pieņemti ar izaugsmes iespējām!
User avatar
[BB]Bonnie[O]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 553
Joined: 16 Apr 2010, 16:44
Location: Valka

Re: Pieteikšanās

Post by [BB]Bonnie[O] »

Rec abiem. :D Šie prikola pieteikumi ir tik labi vienkārši.
Image
Locked