Slayer[Vendetta]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Slayer[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 293
Joined: 23 Jun 2008, 22:17
Location: Te pat, uz vietas.

Slayer[Vendetta]

Post by Slayer[Vendetta] »

1.Tavs īstais vārds. Jānis.
2.Tavs pašreizējais vecums. 1998.11.19, 14.
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Administrātors esmu bijis šajā serverī, ļoti sen kaut kādā forumā, dorši vien tāda vairs nav, šeit noņema dēļ neaktivitātes, bet tagad esmu atpakaļ ierindā un turpināšu aktīvi spēlēt.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. Tās sūdzības, kuras ir manas un ir liktas ļoti sen, to es domāju, ka tajā sadaļā vairs nav, un vispār sūdzību, kuras es veidoju ir maz, jo kā es biju administrātors, ļoti labi ar saviem pienākumiem tiku galā un visu izdarīju uzreiz serverī.
5.Kāds mums būs labums no tevis? Kā jau no visi administrātori, attīrīšu serveri no pārkāpējiem/spēles bojātājiem, kuri izmanto papildprogrammas, uzturēšu tajā kārtību.
6.Cik bieži spēlē SA-MP. 2-4 stundas dienā, kādreiz gadās arī vairāk.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. Ojj, sen, aptuveno laiku var redzēt pēc mana piereģistrēšanās datuma, bet BoxG sākumā bija cits forums, no reģistrēšanās datuma var atskaitīt +/- 1-2 mēnešus.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. NiNja, ninja2.
9.Kā uzzināji par BoxG community? Tikko kā ierakstīju sa:mp pie internet spēlēju dažādus eng serverus, tad pamanīju LV serveri - BoxG.
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Mani sauc Jānis, dzīvoju Daugavpils nov, Līksna, bieži uzturos samp, brīvajā laikā izņemot samp patīk izklaidēties, sportot, un tad kad vairs nav ko darīt eju BoxG, galu galā neesmu nekāds no-lifers. Diezgan labi pārzinu Photoshop un sava veida skills uz tā man arī ir, ar photoshop nodarbojos kaut kur 2-3 gadus, bet atzīšu diezgan ilgi uz viņa neko neesmu taisījis, paskatos uz ikonu- hmm, varbūt kaut ko uztaisīt? Nē ne tagad. :D
Pēdējā laikā vairāk izmantoju Perfect Photo Suite 6, uz tā ir vairāk gatavi efekti un citu iespēju, bet tam arī ir savi + un -, kuru nav photoshopam.
Image
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Slayer[Vendetta]

Post by W4I[Vendetta] »

mjā, šodien man bija WTF? moments par to acc noņemšanu/uzlikšanu, bet tā, ka admina pienākumus pildi un esi atsācis aktīvāk spēlēt neredzu iemeslu kāpēc nelikt rec, ja paliksi neaktīvs jau zini, kas tevi sagaida xD

REC no manis.
User avatar
[SS]eras.e
Servera admins
Servera admins
Posts: 721
Joined: 15 Aug 2009, 17:46

Re: Slayer[Vendetta]

Post by [SS]eras.e »

vecums nepārliecina,bet varētu pamēģināt.sākumā varētu piesķirt zemāku līmeni.
User avatar
[SS]wl
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 459
Joined: 19 May 2008, 13:39
Location: Rīga

Re: Slayer[Vendetta]

Post by [SS]wl »

W4I[Vendetta] wrote:mjā, šodien man bija WTF? moments par to acc noņemšanu/uzlikšanu, bet tā, ka admina pienākumus pildi un esi atsācis aktīvāk spēlēt neredzu iemeslu kāpēc nelikt rec, ja paliksi neaktīvs jau zini, kas tevi sagaida xD

REC no manis.
Maziņš rec arī no manis.
User avatar
Agenda
Servera admins
Servera admins
Posts: 1113
Joined: 22 Nov 2010, 13:48

Re: Slayer[Vendetta]

Post by Agenda »

Nu, nezinu gan.. Pēdējā laikā kad pats esmu atsācis spēlēt, Tevi serverī neesmu redzējis.
Bet nu, domāju, ka var uzticēt sākumā kādu zemāku lvl. REC
Image
Image
User avatar
Slayer[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 293
Joined: 23 Jun 2008, 22:17
Location: Te pat, uz vietas.

Re: Slayer[Vendetta]

Post by Slayer[Vendetta] »

[AoD]eras.e wrote:vecums nepārliecina,bet varētu pamēģināt.sākumā varētu piesķirt zemāku līmeni.
Atkarīgs no cilvēka, cik viņš ir saprātīgs, dēļ tā, ka es saprotu visu normālu + tajā laikā man brāļi palīdzēja, visu ieskaidroja īstajās vietās, 12 gadu vecumā kļuvu par administrātoru.

Kā tur par zemāku, bet ar 4lvl es nospēlēju kaut kur 2 gadus.
Cik atceros man sākumā jau uzlika 4lvl, jo uz manis paļāvās.
Image
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: Slayer[Vendetta]

Post by Vanaags »

lieku rec , ja būs aktivitāte,jo uzticība ir.
User avatar
[BB]StiLL[777]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 55
Joined: 12 Mar 2011, 17:46

Re: Slayer[Vendetta]

Post by [BB]StiLL[777] »

wow Nu jūs kruti dzēšat postus... YA Wārna lidos
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: Slayer[Vendetta]

Post by V[Vendetta] »

Ja jau visi rēc, tad jau pieņemts.
Image
Locked