1337 hunting

Ja vēlies serverī noorganizēt kādu pasākumu, tad vari to pieteikt šeit, un mēs palīdzēsim Tev to noorganizēt.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

1337 hunting

Post by Gibox »

Pasākums norisināsies uzreiz pēc 0.3x versijas palaišanas(par to lasiet jaunumos). Pasākums varētu sākties ap 00:15, bet to precizēšu serverī. Pasākuma ilgumu ir grūti paredzēt, viss atkarīgs no dalībniekiem, bet, manuprāt, ilgāk par 30 min nevilksies.
Pasākums sāksies SF lidostā (/airport3) un pasākuma mērķis būs nošaut mani. Ir atļauts lietot pilnīgi visu, ko serveris piedāvā (teleportus, visus transportlīdzekļus, kas jums pieejami, visus ieročus, kas jums pieejami u.c.). Es, kā bēglis, varēšu izmantot tikai visus publiski pieejamos transportus, /repair, nos, sākuma izvelnē pieejamos ieročus un vienu reizi 10 minūtēs atjaunot savas dzīvības, un bruņas.
Piedalīties drīkst visi, bet galveno balvu, 1337 līmeni, saņemt varēs tikai tie dalībnieki, kuriem ir vismaz 36. līmenis. Tie, kuri mani nogalinās, bet viņiem nebūs vismaz 36. līmenis, balvā saņems 1kk un vairāk nedrīkstēs piedalīties(tiks ielikti cietumā līdz pasākuma beigām).
Par pasākuma uzvarētāju tiks uzskatīts tas, kurš uzrādīsies nogalināto sarakstā.
Ja rodas jautājumi, tad uzdodiet tos šajā tēma.
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: 1337 hunting

Post by Maize[1337] »

Jautājums. Ja man kādreiz bija 36. līmenis, kurš pečtam bija 1337. līmenis, bet tad tu paprasiji wg, lai man uzliek 0. līmeni, kurš nu jau pikačū ir 7. līmenis, es esmu tiesīgs iegūt 1337. līmeni?
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Re: 1337 hunting

Post by Gumybear[Vendetta] »

Vai ir atļauti saucamie 'pok3' ieroči? Tanks,Seasparow no /helju1gates un Rustler,rpg?
Image
User avatar
Kvatrochijs
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 796
Joined: 09 Sep 2009, 19:59
Location: skapis

Re: 1337 hunting

Post by Kvatrochijs »

Gumybear[Vendetta] wrote:Vai ir atļauti saucamie 'pok3' ieroči? Tanks,Seasparow no /helju1gates un Rustler,rpg?

Code: Select all

Ir atļauts lietot pilnīgi visu, ko serveris piedāvā (teleportus, visus transportlīdzekļus, kas jums pieejami, visus ieročus, kas jums pieejami u.c.).
BoxG esmu no 2008. gada 23. augusta
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: 1337 hunting

Post by Gibox »

Maize[1337] wrote:Jautājums. Ja man kādreiz bija 36. līmenis, kurš pečtam bija 1337. līmenis, bet tad tu paprasiji wg, lai man uzliek 0. līmeni, kurš nu jau pikačū ir 7. līmenis, es esmu tiesīgs iegūt 1337. līmeni?
jā/nē/nezinu/varbūt atbilde ir atkarīga no mana garastāvokļa
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
Locked