Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Coyote »

Maize[1337] wrote:
Kichyss wrote:@Marcha[T] un Maize[1337] - jūs abi esat nožēlojami! Links, šis čalis vienmēr būs krutāks par jums abiem.
Tas ir mūsu mērķis no interneta ļaundariem kļūt par reāliem ļaundariem!

Kāds var paskaidrot, kāds mērķis ir šim draņķim?
man neiet tas links. :/
Dzhadaws.[888]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 149
Joined: 29 May 2010, 13:35

Re: Beztēma #8

Post by Dzhadaws.[888] »

čaw apstities 1-4 Lapai :DD
Image
User avatar
Revok
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 815
Joined: 18 Aug 2010, 20:04

Re: Beztēma #8

Post by Revok »

kas tur ir tāds?
[AoD]Chuckie
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 505
Joined: 25 Feb 2012, 10:57
Location: tepat

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Chuckie »

Revok wrote:kas tur ir tāds?
Harlem shake maker, nothing special
nauda kuces shnabis
User avatar
Trusis_[B]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 71
Joined: 16 Feb 2013, 13:43

Re: Beztēma #8

Post by Trusis_[B] »

Marcha[T] wrote:ŠODIEN ESMU GANGSTA YO KA JUMS REPERI IET PA DZIVI?
NOKLAUSIJOS VIENU REPU TO KRUTO UN MANA DZIIVE IZMAINIJAS ESMU TADS PATS NNOPIETNAIS SKARBAIS VECIS KA LIELAKA DALJA BOXG. REPS IR MANA DZIVE YO UN RELIGIJA ARI.
Gribi izņirgāties par hip hop'u?
Nevaig daudz dirst, ja neko nezini par to. Būtu jau labi, ja tu zinātu, kapēc tas vispār ir radies. Hip hops ir radīts, lai radītu mieru pasaulē un lai nēģeri pirms pirms 50 gadiem varētu iegūt savas tiesības, lūdzu paklusē, ja tiešām neko nesaproti.
Image
User avatar
Agenda
Servera admins
Servera admins
Posts: 1113
Joined: 22 Nov 2010, 13:48

Re: Beztēma #8

Post by Agenda »

Trusis_[B] wrote:
Marcha[T] wrote:ŠODIEN ESMU GANGSTA YO KA JUMS REPERI IET PA DZIVI?
NOKLAUSIJOS VIENU REPU TO KRUTO UN MANA DZIIVE IZMAINIJAS ESMU TADS PATS NNOPIETNAIS SKARBAIS VECIS KA LIELAKA DALJA BOXG. REPS IR MANA DZIVE YO UN RELIGIJA ARI.
Gribi izņirgāties par hip hop'u?
Nevaig daudz dirst, ja neko nezini par to. Būtu jau labi, ja tu zinātu, kapēc tas vispār ir radies. Hip hops ir radīts, lai radītu mieru pasaulē un lai nēģeri pirms pirms 50 gadiem varētu iegūt savas tiesības, lūdzu paklusē, ja tiešām neko nesaproti.
Tas nebija domāts nopietni.
Image
Image
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

@Trusis_, un Martin Luther King, Jr. kopā ar Malcolm X tirgoja humpalas, pareizi? Hip Hop pavisam noteikti netika radīts tādam mērķim kā tu nosauci, tāpat arī tam nav 50 gadu, tas tika radīts 1973 gada 11 augustā (cik zināms). Un tie visi komentāri nav nopietni ņemami, tikai visu mīļotie stereotipi.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

NĀTRE, KK yo madafakaaaz. šis ir manc jawnaic biic es te wubwubyofuck tha police valdiba ir slikta wuwub dubstep jaaaaaaaaa$#$%%#@#@ gacho, aha, O.Z.O.L.S. pārdaugava
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

^ Un nepieminēji Froggy Fresh?
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Beztēma #8

Post by Marcha[T] »

Trusis_[B] wrote:
Marcha[T] wrote:ŠODIEN ESMU GANGSTA YO KA JUMS REPERI IET PA DZIVI?
NOKLAUSIJOS VIENU REPU TO KRUTO UN MANA DZIIVE IZMAINIJAS ESMU TADS PATS NNOPIETNAIS SKARBAIS VECIS KA LIELAKA DALJA BOXG. REPS IR MANA DZIVE YO UN RELIGIJA ARI.
Gribi izņirgāties par hip hop'u?
Nevaig daudz dirst, ja neko nezini par to. Būtu jau labi, ja tu zinātu, kapēc tas vispār ir radies. Hip hops ir radīts, lai radītu mieru pasaulē un lai nēģeri pirms pirms 50 gadiem varētu iegūt savas tiesības, lūdzu paklusē, ja tiešām neko nesaproti.
ES VARU SADERĒT UZ 1000 LS KA TU KLAUSIES FAKTU GRAFOMANU UN NOTTARU UN TU DOMA KA TAS IR TAS ISTAKAIS HIP HOPS.UN DZIVE ESI TADS PATS REPERIS KA TIE BIIBERA FANI. Aizej uzvelc rozā maiku un lateksa biksiņas pidar. KĀ ES IENISTU ŠITOS PIDARASUS, UN ES ZINU TIKAI VIENU CILVĒKU KAS TE IR HIP-HOPA ENCIKLOPEDIJA UN SAJEDZ KAUT KO NO TĀM LIETĀM, TAKĀ CHILL BRO. UN JA TU BUTU REPERIS TEV SIGA NEBUTU KAUT KADS HUJANS UN AVATARA CHIKSA. P.S MANA DZIVE IR REPS. MAN GALVA HIP-HOPS UN ES ESMU SAVAS DZIVES BOSS UN VĒL VĒL ES NESU MIERU NĒĢERIEM.



Un runājot par to izņirgāšanos var redzēt ka esi viens no tiem wannabe pediņiem.

THIS IS HOW WE TROLL
User avatar
Trusis_[B]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 71
Joined: 16 Feb 2013, 13:43

Re: Beztēma #8

Post by Trusis_[B] »

Marcha[T] wrote:
Trusis_[B] wrote:
Marcha[T] wrote:ŠODIEN ESMU GANGSTA YO KA JUMS REPERI IET PA DZIVI?
NOKLAUSIJOS VIENU REPU TO KRUTO UN MANA DZIIVE IZMAINIJAS ESMU TADS PATS NNOPIETNAIS SKARBAIS VECIS KA LIELAKA DALJA BOXG. REPS IR MANA DZIVE YO UN RELIGIJA ARI.
Gribi izņirgāties par hip hop'u?
Nevaig daudz dirst, ja neko nezini par to. Būtu jau labi, ja tu zinātu, kapēc tas vispār ir radies. Hip hops ir radīts, lai radītu mieru pasaulē un lai nēģeri pirms pirms 50 gadiem varētu iegūt savas tiesības, lūdzu paklusē, ja tiešām neko nesaproti.
ES VARU SADERĒT UZ 1000 LS KA TU KLAUSIES FAKTU GRAFOMANU UN NOTTARU UN TU DOMA KA TAS IR TAS ISTAKAIS HIP HOPS.UN DZIVE ESI TADS PATS REPERIS KA TIE BIIBERA FANI. Aizej uzvelc rozā maiku un lateksa biksiņas pidar. KĀ ES IENISTU ŠITOS PIDARASUS, UN ES ZINU TIKAI VIENU CILVĒKU KAS TE IR HIP-HOPA ENCIKLOPEDIJA UN SAJEDZ KAUT KO NO TĀM LIETĀM, TAKĀ CHILL BRO. UN JA TU BUTU REPERIS TEV SIGA NEBUTU KAUT KADS HUJANS UN AVATARA CHIKSA. P.S MANA DZIVE IR REPS. MAN GALVA HIP-HOPS UN ES ESMU SAVAS DZIVES BOSS UN VĒL VĒL ES NESU MIERU NĒĢERIEM.



Un runājot par to izņirgāšanos var redzēt ka esi viens no tiem wannabe pediņiem.

THIS IS HOW WE TROLL
Ok, tu tiko zaudēji derības. Neklausies nevienu no tiem ākstiem, Grafomans un Fakts no repa vispār neko nesaprot, nemaz nerunājot par Nottāru.
Reperis? Pirmkārt, hip hop's iedalās 5 daļās Breakdance, Dj'ings, Mc Reps, Beatbox un Graffiti.
Tavā uztverē reperis ir tas cilvēks kurš savā dziesmā pasaka ''Mauka, Kuce'' vai dzied par to kā pīpe zalīti, lieto narkotas, dzer alkaholu, tas netiek uzskatīts par Hip hop'u.
Īsts reperis ir tas, kurš var nodziedāt dziesmu, bez lamašnas un neizmantojot iepriekšejos punktus.
Runājot par manu sigu un avataru? Gribēji uzrakstīt bezsakaru? sanāca. (doh)
Latvijā vienīgais klausāmais Reps ir no Satin Pasauli.
Kichyss wrote:@Trusis_, un Martin Luther King, Jr. kopā ar Malcolm X tirgoja humpalas, pareizi? Hip Hop pavisam noteikti netika radīts tādam mērķim kā tu nosauci, tāpat arī tam nav 50 gadu, tas tika radīts 1973 gada 11 augustā (cik zināms). Un tie visi komentāri nav nopietni ņemami, tikai visu mīļotie stereotipi.


Var teikt, ka HIP-HOPAM ir ļoti daudz krustēvi, pats esmu izstudējis tikai par Bronksu.
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Believs »

you must be smile!!!


Un visi zin par ko es runāju, tam arī kkads vans bija sigā.



Runājot par hh, lielākā daļa mūsdienu izpildītāju ir kkadi triperi.
Image
GET REKT
User avatar
Agenda
Servera admins
Servera admins
Posts: 1113
Joined: 22 Nov 2010, 13:48

Re: Beztēma #8

Post by Agenda »

Image
Image
User avatar
Trusis_[B]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 71
Joined: 16 Feb 2013, 13:43

Re: Beztēma #8

Post by Trusis_[B] »

hustler_RickRoss wrote:you must be smile!!!


Un visi zin par ko es runāju, tam arī kkads vans bija sigā.



Runājot par hh, lielākā daļa mūsdienu izpildītāju ir kkadi triperi.
Kas jums ir ar tiem sigiem?
Teica cilvēks ar Rebeca Black avataru.

Mūsdienas tik pat kā nav normālu reperu.
Image
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Beztēma #8

Post by Marcha[T] »

Tavā uztverē reperis ir tas cilvēks kurš savā dziesmā pasaka ''Mauka, Kuce'' vai dzied par to kā pīpe zalīti, lieto narkotas, dzer alkaholu, tas netiek uzskatīts par Hip hop'u.
Īsts reperis ir tas, kurš var nodziedāt dziesmu, bez lamašnas un neizmantojot iepriekšejos punktus.
Runājot par manu sigu un avataru? Gribēji uzrakstīt bezsakaru? sanāca.
Latvijā vienīgais klausāmais Reps ir no Satin Pasauli.
Mūsdienās jau reperiem nav ko teikt tāpēc ir jadzied par kucēm un spinneriem. Un tā jau notiek pēdējos 10 gadus un hip hops vispar tgd ir tikai tāda tukša runāšana, jo ar to jau vairs neko nevar panākt nav nekādas ietekmes u.t.t Bet ja es klausos, tad tikai oldschool chaljus.
Post Reply