[NWA]Aeroz

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
[NWA]Aeroz
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 149
Joined: 18 Sep 2011, 19:07
Location: Compton and Long-Beach together and you know you're in trouble.

[NWA]Aeroz

Post by [NWA]Aeroz »

1. Niks, ar kuru tevi nobanoja;
[NWA]Aeroz
2. Tava IP adrese (ja nezini, izmanto šo: http://whatismyip.com); 91.105.30.38
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja;
Charge[777]
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja.
hax

Lūk, video, kurā redzami mani "haki".

Mans komentārs:Man nav nekādu haku, mans HP neņēmās nost, jo brīdī, kad Kinetic bija AFK, nodūru viņu ar nazi. Kinetic man nevarēja atņemt hp, līdz brīdim, kad viņš nomira/es nomiru.
Image
Iepriekšējie lietotājvārdi: Ta4hoo|Splints|Summer|Aerosmith.
BoxG jau no 2009. gada!
User avatar
Charge[777]
Servera admins
Servera admins
Posts: 138
Joined: 31 Aug 2009, 14:12
Location: Riga

Re: [NWA]Aeroz

Post by Charge[777] »

Kāds sakars ar nazi ,ja skaidri redzams ,ka viņam iet hp nost un tev nē?
Image
User avatar
[NWA]Aeroz
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 149
Joined: 18 Sep 2011, 19:07
Location: Compton and Long-Beach together and you know you're in trouble.

Re: [NWA]Aeroz

Post by [NWA]Aeroz »

Sakars tāds, ka viņš no dūriena nenomira, jo bija AFK. Neesmu eksperts un nepratīšu tev to loģiski izskaidrot, bet pēc pieredzes saku, ka man neņem nost HP, ja esmu viņu mēģinājis nodurt, kamēr viņš bijis AFK.
Image
Iepriekšējie lietotājvārdi: Ta4hoo|Splints|Summer|Aerosmith.
BoxG jau no 2009. gada!
User avatar
Charge[777]
Servera admins
Servera admins
Posts: 138
Joined: 31 Aug 2009, 14:12
Location: Riga

Re: [NWA]Aeroz

Post by Charge[777] »

kur tieši tu viņu nodūri?
Image
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: [NWA]Aeroz

Post by W4I[Vendetta] »

[NWA]Aeroz wrote:Sakars tāds, ka viņš no dūriena nenomira, jo bija AFK. Neesmu eksperts un nepratīšu tev to loģiski izskaidrot, bet pēc pieredzes saku, ka man neņem nost HP, ja esmu viņu mēģinājis nodurt, kamēr viņš bijis AFK.
Tev ir paveicies, ka ir tāds admins, kā es, jo bieži veicu eksperimentus, ja kaut kas nav 100% skaidrs, tāpēc pārbaudīšu šo situāciju, kā saprotu, man ir jānodur kāds, kas ir afk un pēctam, tam ko meiģināju nodurt vajadzēs man uzbrukt ar snaiperi. Ja neesmu pareizis sapratis, tad izskaidro sīkāk.


Un NESLĒGT šo banu apelāciju, līdz nebūšu veicis eksperimentu.
User avatar
Charge[777]
Servera admins
Servera admins
Posts: 138
Joined: 31 Aug 2009, 14:12
Location: Riga

Re: [NWA]Aeroz

Post by Charge[777] »


Rekur viss redzams kā video .viņš izkāpa no mašīnas ,tad bugs pazūd .
Image
User avatar
[NWA]Aeroz
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 149
Joined: 18 Sep 2011, 19:07
Location: Compton and Long-Beach together and you know you're in trouble.

Re: [NWA]Aeroz

Post by [NWA]Aeroz »

Charge[777] wrote:kur tieši tu viņu nodūri?
Nodūru viņu pie tā torņa, kas atrodas /airport3, pie teleporta. Esmu pieredzējis šo situāciju ar nazi un AFK gan uz sevis, gan uz citiem tādiem pašiem spēlētājiem kā Kinetic. Ja man būtu haki, tad citi spēlētāji mani nevarētu nošaut iepriekšējās 4h, pirms šī video, un nākamās 2h pēc šī video. Unbanu, lūdzu...
Image
Iepriekšējie lietotājvārdi: Ta4hoo|Splints|Summer|Aerosmith.
BoxG jau no 2009. gada!
User avatar
[NWA]Aeroz
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 149
Joined: 18 Sep 2011, 19:07
Location: Compton and Long-Beach together and you know you're in trouble.

Re: [NWA]Aeroz

Post by [NWA]Aeroz »

Unbanu, lūdzu...
Image
Iepriekšējie lietotājvārdi: Ta4hoo|Splints|Summer|Aerosmith.
BoxG jau no 2009. gada!
Mon$tEr
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 132
Joined: 28 Nov 2012, 07:32
Location: Tukums

Re: [NWA]Aeroz

Post by Mon$tEr »

Zinu ka nēesmu admins bet...
Aeroz'a publicētajā video var redzēt ka tas nav viņš, jo tur pēc čata var redzēt ka ir savādāks niks.
Image
User avatar
[NWA]Aeroz
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 149
Joined: 18 Sep 2011, 19:07
Location: Compton and Long-Beach together and you know you're in trouble.

Re: [NWA]Aeroz

Post by [NWA]Aeroz »

Mon$tEr wrote:Zinu ka nēesmu admins bet...
Aeroz'a publicētajā video var redzēt ka tas nav viņš, jo tur pēc čata var redzēt ka ir savādāks niks.
Image
Image
Iepriekšējie lietotājvārdi: Ta4hoo|Splints|Summer|Aerosmith.
BoxG jau no 2009. gada!
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: [NWA]Aeroz

Post by W4I[Vendetta] »

kas attiecas uz banu, visi pierādījumi liecina, ka hakoji. Eksperimentēju ar to hp bug, bet viss beidzās tad, kad vajadzēja izkāpt no mašīnas, kā jau augstāk ieliktajā video redzams, tiklīdz izkāp no mašīnas, tā bugs pazūd.

Vai nu izskaidro precīzī, kā es varu atkārtot to bugu un tādējādi pierādot, ka neizmantoji hakus, vai samierinies ar banu. Kas attiecas par tām h, kad tevi varēja un nevarēja nošaut, tad hakiem ir funkcija, ka viņus var ieslēgt/izslēgt pēc vajadzības.
User avatar
[NWA]Aeroz
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 149
Joined: 18 Sep 2011, 19:07
Location: Compton and Long-Beach together and you know you're in trouble.

Re: [NWA]Aeroz

Post by [NWA]Aeroz »

W4I[Vendetta] wrote:kas attiecas uz banu, visi pierādījumi liecina, ka hakoji. Eksperimentēju ar to hp bug, bet viss beidzās tad, kad vajadzēja izkāpt no mašīnas, kā jau augstāk ieliktajā video redzams, tiklīdz izkāp no mašīnas, tā bugs pazūd.

Vai nu izskaidro precīzī, kā es varu atkārtot to bugu un tādējādi pierādot, ka neizmantoji hakus, vai samierinies ar banu. Kas attiecas par tām h, kad tevi varēja un nevarēja nošaut, tad hakiem ir funkcija, ka viņus var ieslēgt/izslēgt pēc vajadzības.
Ar jūsu eksperimentu jau viss tika pierādīts. Es viņu nodūru air3, tad viņš brauca, un ar moci uzleca uz tās ēkas. Es skrēju viņam pakaļ un sāku šaut, nošāvu viņu. Ko vēl vairāk vajag zināt? Un vēl - sniper ir sarežģīts ierocis, kā arī visu sync gļuku dēļ, nebrīnītos, ka bez nekāda afk buga man HP nost neņemtu. Vēl joprojām gaidu unbanu, jo esmu nevainīgs un gribu spēlēt!
Image
Iepriekšējie lietotājvārdi: Ta4hoo|Splints|Summer|Aerosmith.
BoxG jau no 2009. gada!
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: [NWA]Aeroz

Post by W4I[Vendetta] »

[NWA]Aeroz wrote:
W4I[Vendetta] wrote:kas attiecas uz banu, visi pierādījumi liecina, ka hakoji. Eksperimentēju ar to hp bug, bet viss beidzās tad, kad vajadzēja izkāpt no mašīnas, kā jau augstāk ieliktajā video redzams, tiklīdz izkāp no mašīnas, tā bugs pazūd.

Vai nu izskaidro precīzī, kā es varu atkārtot to bugu un tādējādi pierādot, ka neizmantoji hakus, vai samierinies ar banu. Kas attiecas par tām h, kad tevi varēja un nevarēja nošaut, tad hakiem ir funkcija, ka viņus var ieslēgt/izslēgt pēc vajadzības.
Ar jūsu eksperimentu jau viss tika pierādīts. Es viņu nodūru air3, tad viņš brauca, un ar moci uzleca uz tās ēkas. Es skrēju viņam pakaļ un sāku šaut, nošāvu viņu. Ko vēl vairāk vajag zināt? Un vēl - sniper ir sarežģīts ierocis, kā arī visu sync gļuku dēļ, nebrīnītos, ka bez nekāda afk buga man HP nost neņemtu. Vēl joprojām gaidu unbanu, jo esmu nevainīgs un gribu spēlēt!

Vajadzēja zināt to, vai iemesls kāpēc tevi nevarēja nošaut bija bugs vai haki, paldies par atbildi. Es šoreiz vairāk ticu pierādījumiem, nevis sync gļukam vai vēl kam, jo jūs abi stāvējāt uz vietas un neviens nepārvietojās, tātad, hp tev vajadzēja noņemties, jo abi šāvāt viens otram stāvot pretī.

Par unban sazinies ar Gibox[Vendetta] forumā vai pa Skype: gibox_gibox
* Rakstot skype, uzreiz uzdod konkrētu jautājumu.
Locked