Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
[MLP]Kikiz[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 24
Joined: 14 Feb 2012, 12:53
Location: Pagrīde

Re: Beztēma #8

Post by [MLP]Kikiz[TITNS] »

Kādam no šeit esošajiem ir zināms "STREETSHOP" atvēršanās datums Brīvības ielā? ;3
Vienmēr dzīvē tiecies pēc mēness, ja arī Tu to nesasniegsi, Tu paliksi starp zvaigznēm!
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

[LTD]archiks wrote:
Maize[1337] wrote:
wut[Vendetta] wrote:
Un tev tā egle tik ļoti traucē un kaut kādā veidā traucē spēlēt? ;OO
Kas var būt vieglāks pie visa vainot giboksu....
It īpaši, jo Gibiic to pats nemaz nedara...
Nu jā, tas pats ar naudas bugu, kurš joprojām nav salabots, un cilvēki nespēj nomainīt niku forumā.
Tev vārnu tulīt uzlikšu par to apgalvojumu; "cilvēki nespēj nomainīt niku forumā." (headbang) Ja neesi banots, forumā un vai serverī tad ar niku nomaiņu nevajadzētu būt lielām problēmām. viewtopic.php?t=12593 jau labu laiku šī iespēja pastāv un neticu, ka neesi informēts par to. + uzskatu, ka pildu savu uzdevumu attiecībā uz niku maiņu, kopš 26.03.2013 02:34 līdz 10.06.2013 15:22 esmu veicis 102 niku nomaiņas un cenšos to izdarīt pēc iespējas ātrāk.
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

@[MLP]Kikiz[TITNS], Atkal maina atrašanās vietu vai būs otrais veikals? Mājaslapa šiem arī neuzrāda nekādu informāciju ka vērtu vaļā jaunu veikalu.
User avatar
[MLP]Kikiz[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 24
Joined: 14 Feb 2012, 12:53
Location: Pagrīde

Re: Beztēma #8

Post by [MLP]Kikiz[TITNS] »

Kichyss wrote:@[MLP]Kikiz[TITNS], Atkal maina atrašanās vietu vai būs otrais veikals? Mājaslapa šiem arī neuzrāda nekādu informāciju ka vērtu vaļā jaunu veikalu.
Mājas lapā es arī neko neatradu, pats uzzināju par šo atgadījumu kad sagribējās iegriezties pakaļ kreklam. Puiši, kas stāvēja pie veikala, teica ka Brīvības ielā atvērsies 10 datumā, bet mājas lapā nekādu info neatradu, toties, plašajā internetā uzraku kaut ko ar datumu "13.06.2013". Rīt došos uz Rīgu, jācer, ka būs vaļā.
Vienmēr dzīvē tiecies pēc mēness, ja arī Tu to nesasniegsi, Tu paliksi starp zvaigznēm!
Hippo[G_Unit]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 168
Joined: 23 Nov 2010, 18:05

Re: Beztēma #8

Post by Hippo[G_Unit] »

drīz nākšu hakot mani mazie xx
User avatar
[LTD]archiks
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 646
Joined: 17 Jan 2012, 18:13

Re: Beztēma #8

Post by [LTD]archiks »

W4I[Vendetta] wrote:
[LTD]archiks wrote:
Maize[1337] wrote:
It īpaši, jo Gibiic to pats nemaz nedara...
Nu jā, tas pats ar naudas bugu, kurš joprojām nav salabots, un cilvēki nespēj nomainīt niku forumā.
Tev vārnu tulīt uzlikšu par to apgalvojumu; "cilvēki nespēj nomainīt niku forumā." (headbang) Ja neesi banots, forumā un vai serverī tad ar niku nomaiņu nevajadzētu būt lielām problēmām. viewtopic.php?t=12593 jau labu laiku šī iespēja pastāv un neticu, ka neesi informēts par to. + uzskatu, ka pildu savu uzdevumu attiecībā uz niku maiņu, kopš 26.03.2013 02:34 līdz 10.06.2013 15:22 esmu veicis 102 niku nomaiņas un cenšos to izdarīt pēc iespējas ātrāk.
Kā tu nesaproti, par to jau sen zināms. Tev un Vanagam būtu mazāk darbu, ja katrs spēlētājs varētu nomainit niku pa tiešo, kā kādreiz, bet pusgads, pat vairak ir pagājis, un naudas bugs, ka arī funkcija nomainīt nicku, ''pašu spēkiem'' vēl joprojām nav salabots un pieejams. Tad man jautājums, ko dara Gibox vai citi admini, kam pieeja servera scriptingam/failiem, neko nejēdz no scriptošanas, tapēc joprojām ir jalūdz citu personu palidzība, lai nomainītu niku. *facepalm*
Image
User avatar
[MLP]Kikiz[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 24
Joined: 14 Feb 2012, 12:53
Location: Pagrīde

Re: Beztēma #8

Post by [MLP]Kikiz[TITNS] »

Vienmēr dzīvē tiecies pēc mēness, ja arī Tu to nesasniegsi, Tu paliksi starp zvaigznēm!
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

[LTD]archiks wrote:
W4I[Vendetta] wrote:
[LTD]archiks wrote: Nu jā, tas pats ar naudas bugu, kurš joprojām nav salabots, un cilvēki nespēj nomainīt niku forumā.
Tev vārnu tulīt uzlikšu par to apgalvojumu; "cilvēki nespēj nomainīt niku forumā." (headbang) Ja neesi banots, forumā un vai serverī tad ar niku nomaiņu nevajadzētu būt lielām problēmām. viewtopic.php?t=12593 jau labu laiku šī iespēja pastāv un neticu, ka neesi informēts par to. + uzskatu, ka pildu savu uzdevumu attiecībā uz niku maiņu, kopš 26.03.2013 02:34 līdz 10.06.2013 15:22 esmu veicis 102 niku nomaiņas un cenšos to izdarīt pēc iespējas ātrāk.
Kā tu nesaproti, par to jau sen zināms. Tev un Vanagam būtu mazāk darbu, ja katrs spēlētājs varētu nomainit niku pa tiešo, kā kādreiz, bet pusgads, pat vairak ir pagājis, un naudas bugs, ka arī funkcija nomainīt nicku, ''pašu spēkiem'' vēl joprojām nav salabots un pieejams. Tad man jautājums, ko dara Gibox vai citi admini, kam pieeja servera scriptingam/failiem, neko nejēdz no scriptošanas, tapēc joprojām ir jalūdz citu personu palidzība, lai nomainītu niku. *facepalm*
Ja godīgi, tad par šo es tev nevaru piekrist
Tev un Vanagam būtu mazāk darbu, ja katrs spēlētājs varētu nomainīt niku pa tiešo, kā kādreiz
, jo agrāk, kad visi varēja paši mainīt nikus, tad banotie spēlētāji nomainīja IP + niku un nāca tusēt serverī, tad tieši bija vairāk darba, jo tagad banotiem spēlētājiem ir liegta iespēja spēlēt ar nobanoto profilu nedabonot unbanu. + vēl vajadzēja atrast pierādījumus, ka tiešām ir tas pats banotais spēlētājs, jo ne vienmēr admini apskata visu nobanoto profilus un iegaumē profila ID. Ceru, ka šo ar AC palīdzību atrisinās un atkal pienāks laiki, kad spēlētāji paši varēs mainīt sev nikus, tad tiešām būs mazāk darba.

btw, atgādināšu, ka ārā ir vasara, ja kāds vēl to nav pamanījis un arī man, rūdītam noliferam, vairs nav tik daudz laika sēdēt pie PC, kā tas bija ziemas mēnešos. Runājot par Gibox, nešaubos, ka viņam brīvais laiks ir vēl mazāk. Ieteiktu nomierināties un nepūst no mušas ziloni, jo servera update ir plānots uz 01.07.2013. Sagaidīsim update un tad jau varēsim runāt tālāk.

P.S. priecē tas, ka tevi vēl uztrauc, kas ar serveri notiek, kaut pats esi banots serverī ;)
User avatar
[LTD]archiks
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 646
Joined: 17 Jan 2012, 18:13

Re: Beztēma #8

Post by [LTD]archiks »

Kas tad man, man jau nekas, varu atpirkt unbanu, Gibox vēl piedāvāja. Par tiem nikiem runājot, varu piekrist, tiem kam interneta pieslēgums ar mainīgo IP, varēja mierīgi hackot, nomainot IP, nicku, izraujot modēmu. Man vienkārši nepatīk, ka komūns stāv uz vietas, nav vairs tādā stadijā, ka tiek piedomāts pie sistēmas un attistības, bet tas tā. Vairs playeru arī nav tik daudz kā agrāk, tas nav dēļ tā, ka nespēlē sampu. Spēlē, bet vairums RP, nevienam negribās uzturēties komūnā, kurš stāv uz vietas, nezinu, kapēc šeit esmu es vēl, lai gan vecas lietas neviļ. :D
Image
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

Par to man nav baigās intereses, tikai īpatnēji ka kārtējo reizi veikals tiek pārvietots citā vietā
User avatar
[NWA]Aeroz
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 149
Joined: 18 Sep 2011, 19:07
Location: Compton and Long-Beach together and you know you're in trouble.

Re: Beztēma #8

Post by [NWA]Aeroz »

Drīz varēšu būt Straight Outta Riga. Bet vispār, kas jauns ingeimā?
Image
Iepriekšējie lietotājvārdi: Ta4hoo|Splints|Summer|Aerosmith.
BoxG jau no 2009. gada!
User avatar
[MLP]Kikiz[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 24
Joined: 14 Feb 2012, 12:53
Location: Pagrīde

Re: Beztēma #8

Post by [MLP]Kikiz[TITNS] »

W4I[Vendetta] wrote:
[LTD]archiks wrote:
W4I[Vendetta] wrote:
Tev vārnu tulīt uzlikšu par to apgalvojumu; "cilvēki nespēj nomainīt niku forumā." (headbang) Ja neesi banots, forumā un vai serverī tad ar niku nomaiņu nevajadzētu būt lielām problēmām. viewtopic.php?t=12593 jau labu laiku šī iespēja pastāv un neticu, ka neesi informēts par to. + uzskatu, ka pildu savu uzdevumu attiecībā uz niku maiņu, kopš 26.03.2013 02:34 līdz 10.06.2013 15:22 esmu veicis 102 niku nomaiņas un cenšos to izdarīt pēc iespējas ātrāk.
Kā tu nesaproti, par to jau sen zināms. Tev un Vanagam būtu mazāk darbu, ja katrs spēlētājs varētu nomainit niku pa tiešo, kā kādreiz, bet pusgads, pat vairak ir pagājis, un naudas bugs, ka arī funkcija nomainīt nicku, ''pašu spēkiem'' vēl joprojām nav salabots un pieejams. Tad man jautājums, ko dara Gibox vai citi admini, kam pieeja servera scriptingam/failiem, neko nejēdz no scriptošanas, tapēc joprojām ir jalūdz citu personu palidzība, lai nomainītu niku. *facepalm*
Ja godīgi, tad par šo es tev nevaru piekrist
Tev un Vanagam būtu mazāk darbu, ja katrs spēlētājs varētu nomainīt niku pa tiešo, kā kādreiz
, jo agrāk, kad visi varēja paši mainīt nikus, tad banotie spēlētāji nomainīja IP + niku un nāca tusēt serverī, tad tieši bija vairāk darba, jo tagad banotiem spēlētājiem ir liegta iespēja spēlēt ar nobanoto profilu nedabonot unbanu. + vēl vajadzēja atrast pierādījumus, ka tiešām ir tas pats banotais spēlētājs, jo ne vienmēr admini apskata visu nobanoto profilus un iegaumē profila ID. Ceru, ka šo ar AC palīdzību atrisinās un atkal pienāks laiki, kad spēlētāji paši varēs mainīt sev nikus, tad tiešām būs mazāk darba.

btw, atgādināšu, ka ārā ir vasara, ja kāds vēl to nav pamanījis un arī man, rūdītam noliferam, vairs nav tik daudz laika sēdēt pie PC, kā tas bija ziemas mēnešos. Runājot par Gibox, nešaubos, ka viņam brīvais laiks ir vēl mazāk. Ieteiktu nomierināties un nepūst no mušas ziloni, jo servera update ir plānots uz 01.07.2013. Sagaidīsim update un tad jau varēsim runāt tālāk.

P.S. priecē tas, ka tevi vēl uztrauc, kas ar serveri notiek, kaut pats esi banots serverī ;)
Jā, cieniet šito zelli, cita tāda vairs nebūs! (man gribējās rīplejot garo postu, piedosiet man ;3? )
Vienmēr dzīvē tiecies pēc mēness, ja arī Tu to nesasniegsi, Tu paliksi starp zvaigznēm!
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

Kichyss wrote:Deliite beidz būt urla un noliec spoguļus tur, kur tie atradās un tādā pašā stāvoklī. Tāpat Agendas māte neapmierinās tavus pusaudža hormonus pēc simpātiskas sievietes uzmanības.
Dayuuuuum......Image

SEC`s tik spridzina vaļā.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
wut
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1756
Joined: 26 Mar 2009, 18:02

Re: Beztēma #8

Post by wut »

Uz publiku spēlē.. :DD
Image
User avatar
NIGGASARECOOL211
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1433
Joined: 18 Nov 2008, 12:04
Location: kreisais krasts

Re: Beztēma #8

Post by NIGGASARECOOL211 »

rīt sakas divdienieks. :D
Image

Image

Image
Post Reply