Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
SaW
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1533
Joined: 27 May 2008, 18:23

Re: Beztēma #8

Post by SaW »

Brīdinājis W4I[Vendetta] - Otrdiena Jūnijs 18, 2013 3:14. Beigsies: Otrdiena Jūlijs 02, 2013 3:14
Iemesls: *Vērtējumam jābūt objektīvam, nevis: ''Nepatīk, nav manā stilā''
*Vajadzēs paskaidrot ar vārdiem kas nepatīk - Temps, vokālais izpildījums etc.
*Starp citu, vērtējumiem jābūt objektīviem, neorientējoties pēc tava mūzikas stila, bet gan pēc savas gaumes.
Tu "nogalināji" mūzikas spēli.
Levis[T][TITS]
euro
euro
Posts: 201
Joined: 15 Jan 2011, 20:25
Location: Valmiera

Re: Beztēma #8

Post by Levis[T][TITS] »

Nogalināja gan. Es vispār neko nesaprotu no mūzikas :D
CAW
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

[MLP]SaW wrote:
Brīdinājis W4I[Vendetta] - Otrdiena Jūnijs 18, 2013 3:14. Beigsies: Otrdiena Jūlijs 02, 2013 3:14
Iemesls: *Vērtējumam jābūt objektīvam, nevis: ''Nepatīk, nav manā stilā''
*Vajadzēs paskaidrot ar vārdiem kas nepatīk - Temps, vokālais izpildījums etc.
*Starp citu, vērtējumiem jābūt objektīviem, neorientējoties pēc tava mūzikas stila, bet gan pēc savas gaumes.
Tu "nogalināji" mūzikas spēli.
Drīz neviens noteikums nebūs apejams.

W4I, noteikumi ir laba lieta, bet....Tu pārspīlē un tā nopietni. Te jau ir hrena dzīšana tīrākā.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: dead

Post by [OFF]katelmaisis »

s0nic wrote:SAMP latvijā reāli ir miris, vismaz Free Roam.Nesaprotu jēgu gibox'am uzturet serveri :/ Tie kas agrāk aktīvi spelēja un ņēmas ar visām samp lietam jau ir ap +/- 20 vecumā un ir izauguši no tā.Palikuši tikai mazie (sorry ja kādu tas aizskāra) .Žēl,ka nav vairs sakar;igu cilvēku ar ko saspēlēt tpc ari gadus 2vus vairs nespēlēju samp.Diez kas varētu būt pie vainas, vai tiešām free roam ir sevi izsmelis funkciju ziņā,ka to vairs nav intresanti spēlēt?
Jo SAMP sūkā. Gribam rakstīt MTA.
Image
User avatar
insaniTation
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 55
Joined: 07 Mar 2013, 23:04

Re: dead

Post by insaniTation »

[OFF]katelmaisis wrote:
s0nic wrote:SAMP latvijā reāli ir miris, vismaz Free Roam.Nesaprotu jēgu gibox'am uzturet serveri :/ Tie kas agrāk aktīvi spelēja un ņēmas ar visām samp lietam jau ir ap +/- 20 vecumā un ir izauguši no tā.Palikuši tikai mazie (sorry ja kādu tas aizskāra) .Žēl,ka nav vairs sakar;igu cilvēku ar ko saspēlēt tpc ari gadus 2vus vairs nespēlēju samp.Diez kas varētu būt pie vainas, vai tiešām free roam ir sevi izsmelis funkciju ziņā,ka to vairs nav intresanti spēlēt?
Jo SAMP sūkā. Gribam rakstīt MTA.
Būtu labs mta boxg. ;o MTA vairāk iespēju ir...
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Maize[1337] wrote:
[MLP]SaW wrote:
Brīdinājis W4I[Vendetta] - Otrdiena Jūnijs 18, 2013 3:14. Beigsies: Otrdiena Jūlijs 02, 2013 3:14
Iemesls: *Vērtējumam jābūt objektīvam, nevis: ''Nepatīk, nav manā stilā''
*Vajadzēs paskaidrot ar vārdiem kas nepatīk - Temps, vokālais izpildījums etc.
*Starp citu, vērtējumiem jābūt objektīviem, neorientējoties pēc tava mūzikas stila, bet gan pēc savas gaumes.
Tu "nogalināji" mūzikas spēli.
Drīz neviens noteikums nebūs apejams.

W4I, noteikumi ir laba lieta, bet....Tu pārspīlē un tā nopietni. Te jau ir hrena dzīšana tīrākā.
Ja tavuprāt šis
Levis[T][TITS] wrote:Diezgan laba dziesma. Kaķis apēda vistas olu. 8/10
dziesmas "vērtējums" ir objektīvs, tad man vairs nav ko piebilst.


Priecīgu Līgošanu visiem! Pamazām jāsāk ievadīt alus organismā ;)
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

W4I[Vendetta] wrote:
Maize[1337] wrote:
[MLP]SaW wrote:
Tu "nogalināji" mūzikas spēli.
Drīz neviens noteikums nebūs apejams.

W4I, noteikumi ir laba lieta, bet....Tu pārspīlē un tā nopietni. Te jau ir hrena dzīšana tīrākā.
Ja tavuprāt šis
Levis[T][TITS] wrote:Diezgan laba dziesma. Kaķis apēda vistas olu. 8/10
dziesmas "vērtējums" ir objektīvs, tad man vairs nav ko piebilst.


Priecīgu Līgošanu visiem! Pamazām jāsāk ievadīt alus organismā ;)
Tā ir spēle....
Tu noklausies dziesmu, viņa ir reāls draņķis, ko objektīvu vari pateikt par viņu? Bet laiks jau ir iztērēts. Tad ieraksti tos 2 teikumus, aks aprasta šo dziesmu un viss kārtībā. Objektīvs vērtējums, par mūzikas stilu, kurš nepatīk, nav reāli iespējams.



Alus gan nebūs, joprojām jābrauc.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Maize[1337] wrote:
W4I[Vendetta] wrote:
Maize[1337] wrote:
Drīz neviens noteikums nebūs apejams.

W4I, noteikumi ir laba lieta, bet....Tu pārspīlē un tā nopietni. Te jau ir hrena dzīšana tīrākā.
Ja tavuprāt šis
Levis[T][TITS] wrote:Diezgan laba dziesma. Kaķis apēda vistas olu. 8/10
dziesmas "vērtējums" ir objektīvs, tad man vairs nav ko piebilst.


Priecīgu Līgošanu visiem! Pamazām jāsāk ievadīt alus organismā ;)
Tā ir spēle....
Tu noklausies dziesmu, viņa ir reāls draņķis, ko objektīvu vari pateikt par viņu? Bet laiks jau ir iztērēts. Tad ieraksti tos 2 teikumus, aks aprasta šo dziesmu un viss kārtībā. Objektīvs vērtējums, par mūzikas stilu, kurš nepatīk, nav reāli iespējams.



Alus gan nebūs, joprojām jābrauc.
Man censties vēl ko paskaidrot, vai tam nav pilnīgi nekāda jēga? bet meiģināšu, ja nespēj konkrēto dziesmu novērtēt ar vismaz 2 sakarīgiem teikumiem un pateikt, kas tieši tev tajā dziesmā nepatīk vai patīk, tad atstāj to prieku tiem, kas to spēj. Vispārīgi, Spēles noteikumi ir rakstīti priekšā un parasti spēlējot spēles ar spēles noteikumiem iepazīstās, jo visām spēlēm ir kaut kādi noteikumi un lai spēles varētu spēlēt tev tie jāzin, pimēram: zole, duraki, šahs, dambrete utt, tur tak noteikumus izlasi, lai saprastu, kā spēlēt, ne?
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: dead

Post by [OFF]katelmaisis »

Punktiish[P] wrote:
[OFF]katelmaisis wrote:
s0nic wrote:SAMP latvijā reāli ir miris, vismaz Free Roam.Nesaprotu jēgu gibox'am uzturet serveri :/ Tie kas agrāk aktīvi spelēja un ņēmas ar visām samp lietam jau ir ap +/- 20 vecumā un ir izauguši no tā.Palikuši tikai mazie (sorry ja kādu tas aizskāra) .Žēl,ka nav vairs sakar;igu cilvēku ar ko saspēlēt tpc ari gadus 2vus vairs nespēlēju samp.Diez kas varētu būt pie vainas, vai tiešām free roam ir sevi izsmelis funkciju ziņā,ka to vairs nav intresanti spēlēt?
Jo SAMP sūkā. Gribam rakstīt MTA.
Būtu labs mta boxg. ;o MTA vairāk iespēju ir...
Jāatzīst, ka @MTA cilvēki ir. Es īpaši punktus dodu Monako. Paldies viņam arī par MTA latviskošanu :). Vai tik mums nebija pirmajiem 100% tulkojums?
Image
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

W4I[Vendetta] wrote:
Man censties vēl ko paskaidrot, vai tam nav pilnīgi nekāda jēga? bet meiģināšu, ja nespēj konkrēto dziesmu novērtēt ar vismaz 2 sakarīgiem teikumiem un pateikt, kas tieši tev tajā dziesmā nepatīk vai patīk, tad atstāj to prieku tiem, kas to spēj. Vispārīgi, Spēles noteikumi ir rakstīti priekšā un parasti spēlējot spēles ar spēles noteikumiem iepazīstās, jo visām spēlēm ir kaut kādi noteikumi un lai spēles varētu spēlēt tev tie jāzin, pimēram: zole, duraki, šahs, dambrete utt, tur tak noteikumus izlasi, lai saprastu, kā spēlēt, ne?
Image

Tu esi robots. Cilvēciskais faktors ir mīnusos, vismaz šajā, konkrētajā, gadījumā.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

@Maize[1337], Cilvēcisks faktors arī nav tas ka trūkst viedokļa un pamatojuma kādēļ šis "priekšmets" patīk/nepatīk.

@[OFF]katelmaisis, MTA tik tiešām ir vel ko darīt? Vienīgais interesantais freeroam serveris bija ar kautkādu nosaukumu "Sinbad De Zeeman", bet to sen jau aizvēra.
User avatar
insaniTation
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 55
Joined: 07 Mar 2013, 23:04

Re: Beztēma #8

Post by insaniTation »

Kichyss wrote:@Maize[1337], Cilvēcisks faktors arī nav tas ka trūkst viedokļa un pamatojuma kādēļ šis "priekšmets" patīk/nepatīk.

@[OFF]katelmaisis, MTA tik tiešām ir vel ko darīt? Vienīgais interesantais freeroam serveris bija ar kautkādu nosaukumu "Sinbad De Zeeman", bet to sen jau aizvēra.
Nu @ MTA es esmu spēlējis tikai RP. Un MTA RP līmenis ir krietni augstāks nekā SAMP'am. FR ne reizi neesu spēlējis @ MTA...
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Beztēma #8

Post by [OFF]katelmaisis »

Kichyss wrote:MTA tik tiešām ir vel ko darīt?
Es drīzāk rakstītu - SAMP tiešām vēl ir ko darīt? Pārmaiņas pēc var radīt jebko citu. Vairāk jāskatās uz to, kas interesē spēlētājus, nevis tas, kas interesēja agrāk :).
Image
User avatar
SaW
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1533
Joined: 27 May 2008, 18:23

Re: Beztēma #8

Post by SaW »

Neviens jau arī nav īsti (Latvijā) izveidojis mūsdienīgu samp serveri, visi izmanto vecās samp funkcijas un neko jaunu nepiedāvā, tādēļ arī liekas, ka samp ir vecmodīgs un tajā nav nekas jauns. Paspēlējot ārzemju serveros, paveras mute vaļā, jo neticās, ka tas vispār ir panākts tīri uz samp.
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

@[OFF]katelmaisis, par sa-mp notiekošo neko nezinu, pietika ar to ka paspēlēju to uz BoxG jubileju un pēc tās reizes vairāk vispār negribu GTA:SA. Nostāja šajā jautājumā man ir vairāk tāda ka abi modi ir lielā mērā novecojuši un palikuši neinteresanti.
Post Reply