Ps.BoxG.lv photoshopa forums.

Moderators: Hustler_Believs, Moderatori

Post Reply
Tvery
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 3
Joined: 18 Sep 2012, 22:18

Ps.BoxG.lv photoshopa forums.

Post by Tvery »

Sveiciens visiem. Tātad kā jau zināt jau vaļā ilgu laiku ir ps.boxg.lv . Vienu laiku man nebija laika tur neko darīt, un aktivitāte no jums arī nebija diža, kā tikai grupiņa heiteru vazājās, īpaši tam saitam uzmanību nepievērsu. Tomēr tagad jau no šī gada mēs atkal strādājam, jautājums man rodas viens: Kādēļ jūs nedodaties tur, bet liekat darbus šajā sadaļā? Gibox sponsorē tur hostu, lai kārtīgu varētu apmacīt gribošos fotošoperus, bet jūs tur neejat, kādēļ? Man jau likās visi par fotošopu ir aizmirsuši, bet skatos, ka šeit galerijās vēl daži atrādas un cīnās. Gaidīšu jūs ps.boxg.lv kā arī mums vajag administrāciju, moderātorus un citus cilvekus, kas palīdzēs tai iestādei plaukt. Man vienam grūti tik ar visu galā, jūsu aktivitāte mani tikai iedrošinās kaut ko darīt. :) Ja ir velme pievienoties administrācijas komandai, rakstiet man pm ps.boxg.lv forumā. Atrādīšu dažus eksemplārus no saviem darbiem jaunākiem, kādu līmeni jūs varat sasniegt:

Image

Image

un tas ir tikai sākums!

Es ceru foruma moderātoru atļaus šo tēmu paturēt, jo mēs jau esam vienā un tajā pašā laivā. Vēlētos dzirdēt arī jūsu jautajumus, ieteikumus un citas domas saistībā ar ps.boxg.lv un fotošopošanu. Ko vēlētos redzēt tajā forumā utt...
User avatar
Revok
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 815
Joined: 18 Aug 2010, 20:04

Re: Ps.BoxG.lv photoshopa forums.

Post by Revok »

varētu jau tur iegriezties ,bet man neiet un kāpēc to visu nevar darīt uz vietas?
Image
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Re: Ps.BoxG.lv photoshopa forums.

Post by Disaster »

lieliski darbi, lielisks krāsu spektrs un balanss! 9/10
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
Post Reply