Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Revok
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 815
Joined: 18 Aug 2010, 20:04

Re: Beztēma #8

Post by Revok »

Labs rīts ,tikai saules nav :D
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

Disaster wrote:Nu jā, tavs maximā pirktais velosipēds ir krutāks par bmw. :)
Man ir tikai Pasaķix. Krutāks par bmw nav, bet da nu nafig, vismaz nepūst tik ļoti, ir ekonomiskāks, ērtāks, lielāks un visādi citādi pretējs 3. sērijai.

Manā uztverē bmw sākās no 5. sērijas, jo tur vismaz var rokas izstiept.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Re: Beztēma #8

Post by Disaster »

Nu kur var nolikt 3. sēriju? Tur tādi smuki zvēri kā e30 u.t.t.
Esmu braucis arī ar pasatu, nezinu gan vai tas var būt ērtāks par bmw, ja ņemam kaut ko no jaunajiem modeļiem. Nu vienīgi, ja tev ir passat CC vai vismaz B6, tad gan varētu būt, ka esi pārāks par vecāko daļu no 3. klases. Par pūšanu arī varu tevi apšaubīt. Ekonomiskāks? Nu ar 2.8 motoru + gāzes iekārtu var ar tiem pašiem 5ls nobraukt 100km, liela nozīme arī ir tajā, kā tu brauc. Neiešu jau baigi aizstāvēt bmw, bet nu tā nav slikta mašīna. (pats braucu ar audi (spam) )
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
Pi4uk$$
Censoņa
Censoņa
Posts: 196
Joined: 25 Mar 2013, 15:16

Re: Beztēma #8

Post by Pi4uk$$ »

Ir te kādam stīmā 2 eiriki valletā? Ja ir, tad pm.. varu kko piedāvāt.
Image
User avatar
Revok
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 815
Joined: 18 Aug 2010, 20:04

Re: Beztēma #8

Post by Revok »

vecaisPitons wrote:Ir te kādam stīmā 2 eiriki valletā? Ja ir, tad pm.. varu kko piedāvāt.
tu gribi mani piečakarēt?
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

maize tak ar B3 brauc.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: Beztēma #8

Post by Vanaags »

solītie atjauninājumi,statu resets joprojām laikam ir pupu mizas.. xP
rakstīts bija,ka februārī/martā,bet nekas nav iesākts pat..

btw, tak b3 ir riktīgi puvekļi., ērts viņš nav, protams, detaļas maksā spainī nu jau 5 eiro , bet ja salīdzina e30 ar b3 , protams, ka e30 labāks.. es pat teiktu ,ka e21 ir labāks nekā b3. @Maize , neapvainojies, bet tā ir .. ;)
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #8

Post by Hemis[ADT] »

Jā maize, tavs pasāts ir huiņa, iepis viņu kokā.
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Aleksis »

e30 ir mazāks puveklis par b3? Nesmīdiniet tautu.
Image
Pi4uk$$
Censoņa
Censoņa
Posts: 196
Joined: 25 Mar 2013, 15:16

Re: Beztēma #8

Post by Pi4uk$$ »

Hemis[ADT] wrote:Jā maize, tavs pasāts ir huiņa, iepis viņu kokā.
bļā, šitais labs. :D
Image
User avatar
Revok
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 815
Joined: 18 Aug 2010, 20:04

Re: Beztēma #8

Post by Revok »

Hemis[ADT] wrote:Jā maize, tavs pasāts ir huiņa, iepis viņu kokā.
un tur arī atstāj
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #8

Post by Evol[1337] »

[SS]Vanaags wrote:solītie atjauninājumi,statu resets joprojām laikam ir pupu mizas.. xP
rakstīts bija,ka februārī/martā,bet nekas nav iesākts pat..

btw, tak b3 ir riktīgi puvekļi., ērts viņš nav, protams, detaļas maksā spainī nu jau 5 eiro , bet ja salīdzina e30 ar b3 , protams, ka e30 labāks.. es pat teiktu ,ka e21 ir labāks nekā b3. @Maize , neapvainojies, bet tā ir .. ;)

Ak nē,bembists atnāca ar savu sektanta runu-bmw ir dievs,pielūdziet dievu,un jums tiks dots vislabākais,ja pievienosieties bēmuvē sektai.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #8

Post by bobiksv6k[1337] »

Disaster wrote:Nu kur var nolikt 3. sēriju? Tur tādi smuki zvēri kā e30 u.t.t.
Gaumes lieta.
Disaster wrote:Esmu braucis arī ar pasatu, nezinu gan vai tas var būt ērtāks par bmw, ja ņemam kaut ko no jaunajiem modeļiem. Nu vienīgi, ja tev ir passat CC vai vismaz B6, tad gan varētu būt, ka esi pārāks par vecāko daļu no 3. klases.
Ja salīdzini jaunu BMW, liec pretī jaunu pasātu! B3 pret e30 vai e36... Esmu sēdējis gan B3, gan e30, gan e36.... B3 ērtuma ziņā tāpat ir augstāk. Runājot par standarta aprīkojumu n shit. Ne jau tur izsēdēti B3 beņķi pret max ērtu salonu bembī. e30 vispār nav vietas ceļgaliem, e36 nav vietas galvai.
Disaster wrote:Par pūšanu arī varu tevi apšaubīt.
Pūst visi ~tā gada gājuma auto. Labus eksemplārus var izvilkt no Audi, kuriem jau tajā laikā nāk cinkotais kuzavs.
Disaster wrote:Ekonomiskāks? Nu ar 2.8 motoru + gāzes iekārtu var ar tiem pašiem 5ls nobraukt 100km, liela nozīme arī ir tajā, kā tu brauc.
Kursabiedra B3 ar gāzes iekārtu 4Ls/100km. Protams, tas viss ir atkarīgs no motora stāvokļa, riepu lieluma, braucēju skaita/svara.... btw, tas 5Ls patēriņš gāzei ir +/- normāls kā 2.5, tā 4.5.... Pagaidām gāzes iekārtas liekam mierā un metam 1.8 pret 1.8.... 2.0 pret 2.0.... Sit mani nost, bet es teiktu, ka tie patēriņi vērā ņemamā mērā neatšķiras. Problēma ir tur, ka BMW ir rwd, līdz ar to sport drift rally hard, kas liek hujārīt pa akseleratoru un kurināt lieko degvielu, radot bezjēdzīgu troksni un iespaidu, ka iet...

Nelieku kādam pārdomāt izvēli... ja grib to BMW, ņem un priecājies... katram tomēr savas prioritātes un gaume. ^^
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Aleksis »

Pirmkārt, e30 pret b3 salīdzināt jau ir nepareizi dēļ tā, ka tās ir dažādas klases. B3 pasāts velk vairāk uz tā laika strādnieku auto. Un ja salīdzina vienādi uzturētus (neuzturētus!) e30 pret b3, tad e30 jau ir tolmetā.
bobiksv6k[1337] wrote:.... btw, tas 5Ls patēriņš gāzei ir +/- normāls kā 2.5, tā 4.5....
Nepiekritīšu, 4.5L dzinējs nevar iekļauties 12.x litros/100km gāzes. Neiespējami, laigan jāskatās par kādu dzinēju iet runa.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #8

Post by bobiksv6k[1337] »

[AoD]Aleksis wrote:Pirmkārt, e30 pret b3 salīdzināt jau ir nepareizi dēļ tā, ka tās ir dažādas klases. B3 pasāts velk vairāk uz tā laika strādnieku auto. Un ja salīdzina vienādi uzturētus (neuzturētus!) e30 pret b3, tad e30 jau ir tolmetā.
bobiksv6k[1337] wrote:.... btw, tas 5Ls patēriņš gāzei ir +/- normāls kā 2.5, tā 4.5....
Nepiekritīšu, 4.5L dzinējs nevar iekļauties 12.x litros/100km gāzes. Neiespējami, laigan jāskatās par kādu dzinēju iet runa.
Tas ir tā laika strādnieku auto. Tagad B3 velk uz lētu auto, kas visādā ziņā ir tīri labs kā pirmais auto, ja tev nauda ieplūst ļoti reti un mazos daudzumos, bet braukt vajag. Anyway, vairāk tādos redzēsi jauniešus. Tāpat arī ar e30.
Ok, varbūt pārspīlēju ar to 4.5. Reāli dati tomēr nav pieejami. ^^ Vismaz varu droši apgalvot, ka ar 3.3 var iekļauties tajos 5 Ls un mazāk uz 100 km, ja brauc pa šoseju. Pilsētā ir pilnīgas auzas. :D Sigulda - Viļņa - Sigulda (700km+) ar nelielu apli pa Viļņas ielām un beigušos gāzi pirms LV robežas (kkādi 50km vai vairāk nogāzti ar benzīnu) kopā sanāca kkur 35-40 Ls (Gāze+benzīns)
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Post Reply