Drive-by!

Ja vēlies serverī noorganizēt kādu pasākumu, tad vari to pieteikt šeit, un mēs palīdzēsim Tev to noorganizēt.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Drive-by!

Post by Deliite[1337] »

Cik shodien paskatijos daudziem patik drive by,pat tad kad kads vnk skrien kaut kur,zinu ka tie lielie drive-by'isti nelasis shito,jo kals planus ka kadu labak nokilot!
bet ja kads drive-by'ists lasis shito,es izdomaju ja jums ta ljoti patik ta braukat un vakt kadu nost ar savu lielo braukshanas skilu,tad varetu rit vai parit-31.10.08/1.11.08 ap pulksten 16:00 varetu jus visi savakties /airport2 kur nevienam netraucesiet un taisit dueljus,braukt viens otram virsu un shaut utt jus pashi zinat ka labak,domaju ka administratoru palidziba nebus vajadziga!
pats ari ieradoshos ja bus pietiekami daudz tautas,ja nebus vnk ieshu meginat stuntot un sisities nost.
Var ierasties ari normaliem speletaji kam patik regular killing,lai izmeginatu savu skillu...
domaju ka izmantojama tehnika-NRG-500
uz mocha var ari braukt 2vata,lielaka iespeja kadu novakt!
Paldies Par Uzmanibu!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Anus[G_Unit1337L33t][T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1592
Joined: 04 Mar 2008, 14:39

Re: Drive-by!

Post by Anus[G_Unit1337L33t][T] »

eu a ja es atnākšu es varēšu Vortex izmantot (maha) :? xD
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Drive-by!

Post by Deliite[1337] »

ja jebko no ka var braucot shaut!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
[AoD]Kaspars
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1625
Joined: 07 Feb 2008, 16:20

Re: Drive-by!

Post by [AoD]Kaspars »

Tad es nākšu ar BMX vai MB. (MountainBike)
User avatar
Anus[G_Unit1337L33t][T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1592
Joined: 04 Mar 2008, 14:39

Re: Drive-by!

Post by Anus[G_Unit1337L33t][T] »

tad kad tu paleksies jau sen no sava riteņa būsi nokritis jo man ir mans slepenais pikačū Shooter 2007 Muhahahahaha
User avatar
emons[ODC]
Censoņa
Censoņa
Posts: 260
Joined: 25 Aug 2008, 11:19

Re: Drive-by!

Post by emons[ODC] »

ja jebko no ka var braucot shaut!
Uz to mirkli būs jānorganizē tanks.
ODC, tieši tā...
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Drive-by!

Post by Kichyss »

[ODC]_emons wrote:
ja jebko no ka var braucot shaut!
Uz to mirkli būs jānorganizē tanks.
sen jau beidzies pasākums xD
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Drive-by!

Post by Deliite[1337] »

es biju,paskatijos itka neviena nav aibraucu tur pat sisties nost ar lidmashinu varetu velreiz atkartot...
tikai jasavac normali tauta!
varetu vnk rakstit kada laika visiem butu pats labais bridis kad uzvesties ka 9 gadigie!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Drive-by!

Post by Kichyss »

Dzin4egs[TITNS] wrote:es biju,paskatijos itka neviena nav aibraucu tur pat sisties nost ar lidmashinu varetu velreiz atkartot...
tikai jasavac normali tauta!
varetu vnk rakstit kada laika visiem butu pats labais bridis kad uzvesties ka 9 gadigie!
Nedomāju ka arī kāds nāks kāds izcelties ar savu pukemonismu.
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: Drive-by!

Post by Egotheist »

visticamaakais tas buusu es
iss notikumu parskats (tas ir tikai gadiijuma ja tiesam juusu pasakums izdodas): kamer vinsi sava starpaa nodarbotos ar driveby es atnaktu uzliistu uz kada jumtinja un ar snaiperi vai m4 visus sautu vinji sakuma meginatu tikt uz taa jumtinja ar masinam lai vareetu arii tur driveby tasiit bet tad kad pec 10 min meginasanas vinjiem tas neizdotos vinjie pieverstos RPG kamer vinji izkaptu no masiinaam jau buutu mirusu tad atgrieztos otreiz un atkal mirtu vel pirms ir paspejusi man ko nodariit es nonaktu cietuma par spawnkill vinji turpinatu savu tusu un nu jau ar RPG pec kaa cvesels bars cilveku nonaktu cietuma (ciemos pie manis) kur visticamakais man uzbruktu un dabuutu kick pec iziesanas no cietuma es atgrieztos lidlaukaa un turpinatu saut palikusos atnaktu kads no maniem draugiem un man pievienotos liidz visiem vinjiem buutu apnicis mirt un tie nolamatos dabuutu mute vai ban un ietu prom
tadeelj es domaju ka sis pasakums vareetu buut visai bezjeedziigs uzreiz pieksaitiet man kjlaat vel kadus liekusm 100 fragus un nobanojiet paris vinjus un varesiet uzskatiit ka pasakums ir noticis

P.S vinji ir kodetais nosaukums vardam pok3moni
User avatar
Dorifto[DC]
Censoņa
Censoņa
Posts: 397
Joined: 05 Oct 2008, 17:56

Re: Drive-by!

Post by Dorifto[DC] »

Tu šaut ar sniper vai m4 nemaz nemāki,kādi tev vēl 100 fragi rofl :D)
Image
Locked