avast!Antivirus-ko darit talak?

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
NaitroseL
Censoņa
Censoņa
Posts: 272
Joined: 15 Jan 2009, 14:17
Location: bananaz island

avast!Antivirus-ko darit talak?

Post by NaitroseL »

Karo4 man bija vĪrUsS
Trojan virus,es dzirdēju par šo progrāmmu avast Antivirus-avasts
ES noka4aaju ielaadeju noskeneeju un skeneshanas laika ari izdzesu to Trojan virusu bet kad viss bija ok scenets bija 100% tad man vienalga tas suds apaksha Warning Your computer is infected! It is recommended to start spyware cleaner tool. un Itkā internetā vairs neraadas kad man uzbruk kautkads viruss un neraklemee to kad janokacha ta programma ar ko izdzest virusu bet taa desktop bilde izskatas kad viruss vel butu ieksha ko man darit ar to avast lai izdzestu vispar es veel uzspiedu uz to avast programmu un vinjs lika lai ievadu register key bet es registrejos kadu laiku atpakalj bet un veseliem 2 e-mailiem man nau atnacis tas register key :/ ko talak darit lai es vinju vispar izdzestu??
User avatar
[fate.lv]RXTS
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1895
Joined: 01 Mar 2008, 11:42
Location: Ādusā!

Re: avast!Antivirus-ko darit talak?

Post by [fate.lv]RXTS »

Ja tu visu to, ko uzrakstīji varētu iztulkot latviski, tad iespējams kāds tev varētu palīdzēt!
  • Image
User avatar
NaitroseL
Censoņa
Censoņa
Posts: 272
Joined: 15 Jan 2009, 14:17
Location: bananaz island

Re: avast!Antivirus-ko darit talak?

Post by NaitroseL »

Es raxtu topiku prēkš tam lai kāds atbildētu ar normālām atbildēm ne kā tu!
Nu nezinu ja tev vaig iztulkot sito njem kadu vardnicu jo parejie manupraat iztulkos nu neiztulkos bet uzreiz sapratis ko domaju! :p
User avatar
Musars[ADT]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 490
Joined: 23 Feb 2008, 21:18

Re: avast!Antivirus-ko darit talak?

Post by Musars[ADT] »

Piekrītu RxTs, jo sapratu tikai to ka tev bija vīrus.
¿ʍʇɟ
Image
After the 3rd grade it was all As
Fuck the 5th grade was the hard days
Detention and suspension was an always
By the time I made the high school it was the hall ways
Yeah that was the wish .. it was all pay
And we were all broke that?s when a lot broke
User avatar
NaitroseL
Censoņa
Censoņa
Posts: 272
Joined: 15 Jan 2009, 14:17
Location: bananaz island

Re: avast!Antivirus-ko darit talak?

Post by NaitroseL »

AKDIEVS JA JŪS VISI ESAT TĀDI BOTI TAD ES PASKAIDROŠU ĪSĀK man vienkārši ir viiruss datora un es gribu viņu izdzēst ar avast un man ir nosceneets ar to programmu un ielādēts bet es gribu zināt kaa man izdzeest lidz galam un desktop bilde man radas tas error kas jau ir raxtits tajā iepriekšējā sākumā šinī topikā nu ja juus esat tik lieli boti un lasīt nemākat tad iesaku sākt iet skolā vismaz un angļu valodu mācīties man to viirusu vajg izdzest kas maak izdzest ar to avast virusu lidz galam pasakat kaa SAPRATĀT AR LIELIEM BURTIEM VISMAZ?
Aureora
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 772
Joined: 07 Nov 2008, 17:17

Re: avast!Antivirus-ko darit talak?

Post by Aureora »

Da labāk dzīvot bez antivirusa, tā kā es to daru !
vnk nokačājiet SPY BOT SEARCH un mires, nax tie antivirusi ir vajadzīgi ! :d
Faust
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1029
Joined: 06 Jan 2008, 20:05

Re: avast!Antivirus-ko darit talak?

Post by Faust »

Bez garumzīmēm un mīkstinājumzīmēm, latviešu valodā eksistē arī tādi brīnumi kā komati.
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: avast!Antivirus-ko darit talak?

Post by [NWA]Dumper »

[MaB]badniks5555 wrote:AKDIEVS JA JŪS VISI ESAT TĀDI BOTI TAD ES PASKAIDROŠU ĪSĀK man vienkārši ir viiruss datora un es gribu viņu izdzēst ar avast un man ir nosceneets ar to programmu un ielādēts bet es gribu zināt kaa man izdzeest lidz galam un desktop bilde man radas tas error kas jau ir raxtits tajā iepriekšējā sākumā šinī topikā nu ja juus esat tik lieli boti un lasīt nemākat tad iesaku sākt iet skolā vismaz un angļu valodu mācīties man to viirusu vajg izdzest kas maak izdzest ar to avast virusu lidz galam pasakat kaa SAPRATĀT AR LIELIEM BURTIEM VISMAZ?
Pagaidām garākais teikums kādu es esmu redzējis :P

Skenējot datora atmiņu antivīruss vīrusus neiztīra,neizdzēš.(Vismaz ESET NOD32.)
Image
[AoD]Deflowv6k
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 556
Joined: 08 Jan 2009, 18:44

Re: avast!Antivirus-ko darit talak?

Post by [AoD]Deflowv6k »

[NWA]Dumper wrote:antivīruss vīrusus neiztīra,neizdzēš.(Vismaz ESET NOD32.)
manam vienam draugam bija nod 32, ieinstelleja kaspersky. uzreiz 689 viirusi ,trojani ,wormi! tpc luudzu NEIZMANTOT nod 32! un .
man patīk biezpiens
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: avast!Antivirus-ko darit talak?

Post by [NWA]Dumper »

[TcK]Softkiller wrote:
[NWA]Dumper wrote:antivīruss vīrusus neiztīra,neizdzēš.(Vismaz ESET NOD32.)
manam vienam draugam bija nod 32, ieinstelleja kaspersky. uzreiz 689 viirusi ,trojani ,wormi! tpc luudzu NEIZMANTOT nod 32! un .
Vai nu tavam draugam bija Trial versija,un beidzies izmeiginājuma laiks,vai tavs draugs bija izslēdzis automātisko failu pārbaudi,un vīrusi bija laipni gaidīti viņā kompī.

Man ir NOD32 3.0.642.0 versija un es pc pārbaudu ik pēc 3 mēnešiem(apmēram),un ir tikai 2-3 inficēti faili-vīrusi.
Image
User avatar
[fate.lv]RXTS
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1895
Joined: 01 Mar 2008, 11:42
Location: Ādusā!

Re: avast!Antivirus-ko darit talak?

Post by [fate.lv]RXTS »

Agrāk lietoju Zone Alarm - nebija ne vīrusu, ne arī kādas problēmas ar to. Tagad esmu pārgājis uz Kasparsky, kas ir patiešām ērts, un drošs.

Vienkārši nokačā kaspersky, un noskenē datoru velreiz, ja nepalīdz - pārinstelē ''kompjūteru''!
  • Image
Faust
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1029
Joined: 06 Jan 2008, 20:05

Re: avast!Antivirus-ko darit talak?

Post by Faust »

RxTs wrote:Tagad esmu pārgājis uz Kasparsky, kas ir patiešām ērts, un drošs.
...un resursu rijošs.
TheMatwz[LCN]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 441
Joined: 28 Dec 2008, 19:04
Location: Dirty New Yorker

Re: avast!Antivirus-ko darit talak?

Post by TheMatwz[LCN] »

[MaB]badniks5555 wrote:AKDIEVS JA JŪS VISI ESAT TĀDI BOTI TAD ES PASKAIDROŠU ĪSĀK man vienkārši ir viiruss datora un es gribu viņu izdzēst ar avast un man ir nosceneets ar to programmu un ielādēts bet es gribu zināt kaa man izdzeest lidz galam un desktop bilde man radas tas error kas jau ir raxtits tajā iepriekšējā sākumā šinī topikā nu ja juus esat tik lieli boti un lasīt nemākat tad iesaku sākt iet skolā vismaz un angļu valodu mācīties man to viirusu vajg izdzest kas maak izdzest ar to avast virusu lidz galam pasakat kaa SAPRATĀT AR LIELIEM BURTIEM VISMAZ?
Mēs nēsam boti, tu tikai neraksti latviešu valodā.
Dirty New Yorker
Locked