Nepārtraukta diršana

Moderator: Moderatori

User avatar
BaLL
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 694
Joined: 08 Sep 2008, 15:01
Location: Jelgava

Re: Nepārtraukta diršana

Post by BaLL »

Tu mani novāci kādas 2x tad kad uzreiz aizteleportējos uz airport3, pat 2 sekundes nepagāja...
Image
nshitbro
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 111
Joined: 29 Oct 2009, 14:12

Re: Nepārtraukta diršana

Post by nshitbro »

skrīni ir ?
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Nepārtraukta diršana

Post by Deliite[1337] »

chill out džeki! ta tak ir tikai spele! :?
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Nepārtraukta diršana

Post by Kichyss »

Ne visiem šī ir spēle, dažiem šis ir iepazīšanās portāls, pasties labāk cik cilvēki grib veidot romantiskas attiecības ar manīm... (Tik viņiem neveicas, jo man neintresē čaļi)
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Nepārtraukta diršana

Post by Deliite[1337] »

daudziem ari saits/spele kur istenot savus sapnus,bet tapec jau nevajag apcelt vajakos un stulbakos,neviens jau nav vainigs ka kad dievinsh dalija smadzenes,vini staveja rindas beigas! es par to nesudzos,bet man dusmas ka petka dabuja a es ne!
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Nepārtraukta diršana

Post by Lyricist »

Tā piebilstot , te ir redzams , ka vajag stingrāku adminēšanu - nenācu dirsties vai reklamēt serveri , vienkārši cenšos palīdzēt ...
Fakts tāds ka ... serverī esmu admins - tur valda tāda paša uzvedība - vismaz no 70 % valdīja , jo sāku likt mute pa parastu uzbraucienu , negaidiju uzbraucienu jūras un beigās arī liela daļa beidza dirsties , protams ir tādi klani kā [hunter] kuri darīs visu lai ieriebtu - drive by , spam , flood , spawn killing...
Image
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Re: Nepārtraukta diršana

Post by Disaster »

hunter roliks ar mani sarunāja nelielu darījumu. es viņam apsolīju iedot 100k,es tos arī viņam iedevu. pēctam es viņu dažas reizes novācu. viņš adminiem sūdzējās itkā es viņam būtu draudējis,ka likšot banu ja neatļaušu viņu vākt. tad pieprasīja 1kk. es ūztaisīju sūdzību- banned. tādus kā viņu vispār vajag banot,ne tikai šajā serverī,bet arī tajā kur tu spēlē.
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Nepārtraukta diršana

Post by Lyricist »

Amm , viņš ir izveidojis savu klanu ... serverī un biedē tautu prom ar to vien ka šauj iesācējus ar savu jauko klanu...
Pateicoties tam uzlikām ka serverī iesācējiem būs pusarmor un m4 ... viņu uzvedība ir teiksim tāda : serverī skraida ar RPG , es viņu nolieku ar sawn off , tad viņš bēg uz bāzi... pēc tam viņš stāstija visādus pekstiņus kā viņu šeit nobanoja - teikšu godīgi , neredzu iemeslu kādēļ šie divi serveri nevar savstarpēji sadzīvot , abiem ir savas odziņas - diemžēl , fakts ka abos lielais pok3 slānis vienkārši apceļ otru serveri un reklamē viņu citā - tas vienkārši jauc visu priekšstatu

Ja kādam ir kāds iemesls kāpēc mans fakts ir totāli aplams , sakiet vien , labprāt uzklausīšu.
Image
User avatar
=D equals three
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 425
Joined: 08 Jul 2009, 03:19

Re: Nepārtraukta diršana

Post by =D equals three »

nu bws piekrītu tev gan.. tas roliks ir kkads pas*sts cilvēks.

btw. haya
Image
★★★★★
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Nepārtraukta diršana

Post by Lyricist »

Nevis pasists , bet vienkārši slims - viņa uzvedībai nav cita izskaidrojuma...
Image
yank
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 17
Joined: 19 Jan 2010, 20:27

Re: Nepārtraukta diršana

Post by yank »

brīnās kapēc viņu visi ienīst pat skrīnu nevarēja sagādāt kur viņa tanks nav iekšā un pietam pie nošautajiem uzspridzinājis kādu ar tanku...
Locked