Briesmonis[ADT]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Briesmonis[ADT]

Post by Briesmoniz[TITNS] »

* Rakstu pieteikumu atkārtoti, jo domāju, ka mana aktivitāte ir kāpusies.

1.Tavs īstais vārds.
Mans īstais vārds ir Mārtiņš.
2.Tavs pašreizējais vecums.
Pašreiz esmu 13 gadus jauns, bet nedomāju, ka tas ir iemesls, lai neuzrakstītu pieteikumu.
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Adminēšana pieredze man ir nākusi no draugu un saviem nelielajiem sa:mp spēļu serveru projektiņiem, web lapās adminējis esmu ļoti daudz, dažādās counter-strike 1.6 un arī GTA. Piemērams, "brooklyn-cs1.6", "feeling-sa:mp", ir vēl, bet uzreiz nevarēšu pieminēt.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu.
Esmu ļoti daudz veicis serverī reportus, vai sūtijis uz skype dažiem administrātoriem.
viewtopic.php?t=6755
viewtopic.php?t=6751
viewtopic.php?t=6752
viewtopic.php?t=6763
5.Kāds mums būs labums no tevis?
Spēšu kontrolēt serveri katru vakaru un rītu, nevarēšu pa dienām, jo to laiku es pavadu trenējoties ar riteni skeitparkā.
6.Cik bieži spēlē SA-MP.
SA-MP spēlēju, katru vakaru un rītu, no rīta apmēram 3 stundas pavadu spēlējot, bet vakarā kadas 4 stundas.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī.
BoxG serverī spēlēju kopšs AmP laikiem, pēctam nedaudz pārtraucu spēlēt, bet tagat jau kādu laiku atpakaļ cītigi atsāku spēlēt šajā serverī.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki.
Viens no maniem iepriekšējiem nikiem bija Strawberry, bet otrs Bumbiers.
9.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu).
Esmu 13 gadus jauns, jaunietis, no Liepājas, ikdienā sēžu pie datora spēlējot BoxG serverī, vai čatojot ar draugiem, apskatos dažādus video klipiņus saistībā ar bmx. Citreiz aizbraucu uz skeitparku pie Liepājas robežas, tur dažreiz, bet ne vienmēr iedzeru ar draugiem aliņu un tad cītigi turpinu trenēties. Patīk arī ļoti skatīties interesantas filmas kur ir asass izjūtas, kā piemērams "Cietais rieksts", vai Plēsoņa, patīk uzturēties draudzīgā lokā iekšs GTA, bet nevienmēr tas ir iespējams, jo katru reizi kāds izjauc to ar saušanu, jeb atnak ar tanku un tad viss izjūk. Ļoti nepatīk, kad kāds nolamā cilvēku par kādu sīku neveiklību, vai arī to pectam runā aiz muguras, tas tiešām ir stūlbi. Vēl pa retām reizēm ar ģimeni mēdzu izbraukt pamakšķerēt, jeb aizbraukt apciemot lauciniekus, laukos. Man, arī ļoti patīk rockenroll mūzikas veids. Līdz šim nekad, nav paticis lasīt grāmatas, lai kāda tā arī būtu, interesanta, jeb jautra, bet nekādi nepatīk lasīt, bet kas zin varbūt vecumdienās lasīšu daudz un pūlki. Skola domāju nevienam nepatīk, tāpat ir arī, ar mani, bet domāju, ka tagat tā nopietnāk pielikšos pie mācišānās jo vēlāk tas noderēs, lai atrastu labu darbu un pelnītu labu algu, nevis kā tagat daudzi ir bezdarbnieki, jeb arī ar ļoti minimālām algām. Kad izaugšu vēlos strādat par automehāniķi, jeb programētāju. Iekšs GTA, agrāk ļoti patika stuntot ar NRG-500, bet tagat labprātāk cenšos attīstīt šaušanas prasmes. Būšu spējigs arī runāt, pa mikrofonu ar pārejiem administrātoriem, lietotajiem un daudziem citiem, kas spēlē iekšs BoxG. Vairāk nepatīk spēles kas ir līdzigas NHL, jeb FIFA, piedodiet visi hokeja, futbola cienītāji, bet neskatos arī tos, bet dzīvē, gan ir interesanti skatīties, no tā es neateiktos. Laikam lielāko daļu par sevīm esmu pastāstijis, nu tad laikam beigas.
User avatar
Stailers[BoxG]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1096
Joined: 12 Jul 2008, 17:34

Re: Briesmonis[ADT]

Post by Stailers[BoxG] »

ANTI...manas domas mainījās, tikko tev atteica, un tu jau raksti jaunu pieteikumu...

EDIT:
Gibox:
Ja neievēroji, tad pirms vārda jeb ir '',''... tas ''jeb'' ir tādā nozīmē kā vārds ''vai''...
Last edited by Stailers[BoxG] on 09 Jul 2010, 14:17, edited 1 time in total.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Briesmonis[ADT]

Post by bobiksv6k[1337] »

Tikko tak tevi jau atteica. Anti vēljoprojām.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: Briesmonis[ADT]

Post by V[Vendetta] »

Anti, domas nav mainījušās, tas, ka esi iestājies ADT, tev nedos iespēju dabūt acc.
Image
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Briesmonis[ADT]

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Apstiprinot šo pieteikumu, manas domas nebūt nebija tādas, ka esmu ticis [ADT] nu visi liks rec un dabūšu acc. Vienkārši pēc savām domām man šķiet, ka mana aktivitāte ir cēlusies it sevišķi vakaros, tāpēc provēju pieteikties velreiz.
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: Briesmonis[ADT]

Post by Gibox »

Kad izaugšu vēlos strādat par automehāniķi, jeb programētāju
automehāniķi ir programmētāji?
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Briesmonis[ADT]

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Nesmu pārliecināts, bet laikam esmu pieļāvis kļūdu apzinot to, ka tās ir vienādas lietas.
User avatar
Hades
Servera admins
Servera admins
Posts: 311
Joined: 03 Aug 2008, 19:23
Location: Rīga

Re: Briesmonis[ADT]

Post by Hades »

ANTi, sorry, bet domas nav vēl mainījušās . ;]


Umm , šķiet , ka Gibox tēmēja uz to , ka ar jeb apzīmē vienādas lietas un pirms tā neliek komatu.
Image
User avatar
Stailers[BoxG]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1096
Joined: 12 Jul 2008, 17:34

Re: Briesmonis[ADT]

Post by Stailers[BoxG] »

Eem.... atteikts? TC
Image
User avatar
[AoD]edzha
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1910
Joined: 23 Sep 2008, 16:53
Location: jūrā

Re: Briesmonis[ADT]

Post by [AoD]edzha »

Hmm, par cik pazīstu - varētu uzticēt adminu, pieteikums bija sakarīgs, serverī esi, nu varbūt uz kādu 3 lvl pavilktu.


EDIT. stailer got fail?
Last edited by [AoD]edzha on 20 Jul 2010, 02:44, edited 2 times in total.
Image
User avatar
Stailers[BoxG]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1096
Joined: 12 Jul 2008, 17:34

Re: Briesmonis[ADT]

Post by Stailers[BoxG] »

Ja nemaldos, tad te ir 4 anti, uun...1 rec no tevis... tur nekāds 3 līmeņa admins nesanāks.

EDIT:
Tagad jau protams... kad ierakstu, ka jāslēdz ciet, tad visi izdomā kautko ierakstīt. Pieteikums uzrakstīts 7, bet tu jūs ierakstīj 19 un 20 jūlijā... Dažam labam, jau pieteikums pēc divām dienām bij aizslēgts.
Last edited by Stailers[BoxG] on 20 Jul 2010, 11:21, edited 2 times in total.
Image
User avatar
[AoD]enternal
Censoņa
Censoņa
Posts: 296
Joined: 22 Nov 2008, 20:49
Location: Rīga

Re: Briesmonis[ADT]

Post by [AoD]enternal »

PAR!
Jau iepriekšējā pieteikumā pateicu iemeslu.
Image
---

Re: Briesmonis[ADT]

Post by --- »

Ļoti plašs pieteikums, vienīgi sūdzības ir vājas un skaipā neesmu neko saņēmis no tevis, kā arī vecums ir nedaudz neapmierinošs. Vienīgi balstoties uz tavu aktivitāti un sakarīgumu varu ielikt REC.
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Briesmonis[ADT]

Post by Hemis[ADT] »

Lai iet Rec. Uzskatu, ka var iedot 3 lvl ar izaugsmes iespējām.
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: Briesmonis[ADT]

Post by V[Vendetta] »

[16:48:15] Gibox: anti, pārāk ātri atkārtots pieteikums

pagaidām atteikts.
Image
Locked