Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Miesnieks[K]
Censoņa
Censoņa
Posts: 174
Joined: 06 Nov 2010, 12:25
Location: hz

Re: Beztēma #7

Post by Miesnieks[K] »

Hustler_Kuzis wrote:Nauda neietaupās, tas ir mīts. To labi zinu, kad pats nepīpēju nauda bija, kad pīpēju moš bišk mazāk, bet par to neiespringstu. Nepīpētu, nauda aizietu kkur citur, kaut vai šmigā, jeb kkādos čipšos utt.
Man persõnīgi nauda ietaupās,jo tos saldumus,čipšus un vēl sazin ko vairs nepērku,tas vecums jau ir aiz muguras.
Hustler_Kuzis wrote:Drīz sāks vēl teikt, ka smēķēšanu atmest ir tik viegli, kā apmīzt savus 2 pirkstus, bet tas ir kā kuram.
Piekrītu,tas ir kā kuram, jo draugs arī centās atmest smēķēšanu un to viņš panāca tikai ar savu gribasspēku,toties es ārstējos ar zālēm kuras maksā 11ls.
Hustler_Kuzis wrote:Man pašam nav tā atkarība, nav nekādu problēmu dienu bez cigaretēm piem vnk izturēt utt, bet ir tādi, kas pat 20 min nevar
Kad es vēl nebiju atmetis es dienu bez cigaretēm nevarēju iztikt,vai nu aizgāju uz veikalu,vai arī kādam "noslaucu",bet atkarība bija diezgan liela un dienā izgāja vismaz 10 smēķi.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

Labāk nopirkt kādu aļāku, nevis cigarets. haha
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Hustler_Kuzis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 598
Joined: 24 May 2008, 21:34
Location: Tavs skapis

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Kuzis »

[AoD]Aleksis wrote:
Hustler_Kuzis wrote:Man pašam nav tā atkarība, nav nekādu problēmu dienu bez cigaretēm piem vnk izturēt utt, bet ir tādi, kas pat 20 min nevar.
Kāda mērķa vadīts tad nopīpē tās 10+ cigaretes? Ja jau tā nav atkarība, tad nevari iztikt?
Kompānijas pēc, velme vienkārši padomāt pīpējot, kā arī man personīgi patīk pats process. Nu tā ir tīri mana izvēle, biju atmetis arī pirms atsākšanas atkal, kad bija kkādi 13 gadi, kkur pusgadu vai 5 mēnešus nopīpēju, tad vnk atmetu, un tad pagājušā gada martā atsāku tīri pēc savas gribas. Iztikt jau protams var, bet ja reiz var arī uzpīpēt, tad kāpēc gan nē? Nevienam ar varu cigareti mutē neviens nebāž un cenšos arī nesmēķētāju klātbūtnē nepīpēt. Katram savi iemesli, kāpēc viņš pīpē, dzer utt. Vot, kas man reāli nepatīk ir tas, ka cilvēks pīpē telpā, ja tur sēž nesmēķētājs/nesmēķētāji. Reāls piemērs iz dzīves:

Tā nu sanāca, ka ar omes māsīcu nebija uzturēti sakari (privāti iemesli), bet izdomājām ar mammu tos sakarus atjaunot. Aizbraucām ciemos, dzīvo viņa privātmājā laukos. Viņas vīrs ik pa 20min kkur nāca vislaik uz virtuvi pīpēt, kaut gan viņa sieva (omes māsīca) ir nesmēķētāja, kā armi mana mamma nesmēķē. Kad jautāja, kāpēc viņš neiet ārā pīpēt, viņa atbildēja, ka tā viņš dara jau entos gadus un ignorē lūgumus iet ārā pīpēt. Tad nu tā mierīgi runājot vairākas reizes mamma un es viņam aizrādījām, ka nu tomēr var ārā iziet pīpēt. Aizbraucām mājās un saņemam zvanu no omes māsīcas nākamajā dienā. Viņa priecīga saka, ka vīrs iet tagad ārā pīpēt, un tikai vakarā pašā lūdz atļauju vai nevar pīpēt pie loga.
Image
User avatar
Anus[G_Unit1337L33t][T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1592
Joined: 04 Mar 2008, 14:39

Re: Beztēma #7

Post by Anus[G_Unit1337L33t][T] »

Iesakāt kādu filmu.
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Beztēma #7

Post by [NWA]Dumper »

Cars2, Forsāža 5, Grown up`s, Hot Tub, Killing Speed, Piranjas, Transformeri (bet man viņi nepatīk).
Image
User avatar
Hustler_Kuzis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 598
Joined: 24 May 2008, 21:34
Location: Tavs skapis

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Kuzis »




Image
User avatar
Shift
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1698
Joined: 06 Feb 2010, 19:34

Re: Beztēma #7

Post by Shift »

ja nēesi redzējis,tad 127 stundas varētu būt laba ,vai arī ...(apakšā)


127 Hours
Into the Wild
Beverly Hills Cop 1,2,3
Die Hard 1,2,3,4
8 Mile
Alpha Dog
Bangkok Dangerous
American Soldiers
Cop Out
Big Stan
Deep Cover
Exit Wounds
Just Go with It
How High
Independence Day
Malibu's Most Wanted
Ocean's Eleven
Sex Drive
The Day After Tomorrow
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #7

Post by Kri »

Agrāk man tik ļoti nebesīja, ka kāds smēķē blakus, bet līdz brīdim, kad pati izmēģināju un izsmēķēju vienu cigareti (tā bija pirmā un pēdējā), man radās drausmīgas galvassāpes. No tā brīža, kad sajūtu cigarešu dūmus, man sāk sāpēt galva un rodas slikta dūša, tapēc cenšos izvairīties no smēķētājiem.

Un, ja man būtu viena vienīga izvēle izsmēķēt vienu cigareti vai izdzert vienu šotiņu vodkas, noteikti es izvēlētos otro.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

Pie smēķētājiem esmu pieradis. Ļoti bieži uzturos ar cilvēkiem, kuri smēķē. It kā jau pie tiem dūmiem esmu pieradis, bet tāpat ir pretīgi tos dūmus elpot. hah..
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

Huh, zinu ka manos gados tas arī ir debīli, bet paļube pieradums debīls, sāku kautkad augusta beigās/septembra sākumā!! Aiziet 5as - 6as dienā..

Kuzi, tu veikalā pērc!! ?
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

Jogurts[ODC] wrote:Iesakāt kādu filmu.
Life Cycles. Pie velna, ka viņa nav gara, bet ir fvkn laba.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Hustler_Kuzis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 598
Joined: 24 May 2008, 21:34
Location: Tavs skapis

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Kuzis »

Kri wrote:Agrāk man tik ļoti nebesīja, ka kāds smēķē blakus, bet līdz brīdim, kad pati izmēģināju un izsmēķēju vienu cigareti (tā bija pirmā un pēdējā), man radās drausmīgas galvassāpes. No tā brīža, kad sajūtu cigarešu dūmus, man sāk sāpēt galva un rodas slikta dūša, tapēc cenšos izvairīties no smēķētājiem.

Un, ja man būtu viena vienīga izvēle izsmēķēt vienu cigareti vai izdzert vienu šotiņu vodkas, noteikti es izvēlētos otro.
No smēķētājiem ir visai pagrūti izvairīties, jo smēķē uz ielas, pie veikaliem, pieturās utt, krč visūr var teikt. Kad atsāku atkal man arī pēc pirmās sāpēja galva, bet tas tā, pēc tam jau pārgāja. Un kā Tev beidzās ar to cilvēku, kas smēķēja tavā klātbūtnē un tu viņam kko ar cigareti izdarīt gribēji?
Es pie tādas izvēles paņemtu abus. :D
bobiks[1337] wrote:Pie smēķētājiem esmu pieradis. Ļoti bieži uzturos ar cilvēkiem, kuri smēķē. It kā jau pie tiem dūmiem esmu pieradis, bet tāpat ir pretīgi tos dūmus elpot. hah..
A tu tak zini, ka tie dūmi ir arī kaitīgi? Kaut vai pats nesmēķē un elpo viņus tu tik un tā smēķē, tikai to sauc par pasīvo smēķēšanu.
Hustler_Believable wrote:Huh, zinu ka manos gados tas arī ir debīli, bet paļube pieradums debīls, sāku kautkad augusta beigās/septembra sākumā!! Aiziet 5as - 6as dienā..

Kuzi, tu veikalā pērc!! ?
Kur man pārdod, tur pērku veikalos/kioskos, bet ir doma, kkad drīz pāriet uz točkas cigaretēm, tikai tad jāatrod, kur tirgo Mori utt. Nu negribās man tos Jing-Lingu, Magnātu un vēl kko pīpēt.
Last edited by Hustler_Kuzis on 02 Jul 2011, 02:46, edited 4 times in total.
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

7Pounds, tas ir jāredz!! Vai grown up's, arī smieklīga laba.. Hmm moš kkas vel ir.. ;DD
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

Hustler_Kuzis wrote:A tu tak zini, ka tie dūmi ir arī kaitīgi? Kaut vai pats nesmēķē un elpo viņus tu tik un tā smēķē, tikai to sauc par pasīvo smēķēšanu.
Zinu, tāpēc nemaz arī necenšos tos dūmus elpot.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Revok
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 815
Joined: 18 Aug 2010, 20:04

Re: Beztēma #7

Post by Revok »

Jogurts[ODC] wrote:Iesakāt kādu filmu.
Inception.
The Town.
Unknown.
Blood Diamond.
The Next Three Days.
Saving Private Ryan.
Locked