Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

nu tev gan ir iekshas :DD
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Deliite[1337] wrote:fak ju w4i,tieksham fak ju.

edit: es tiesham izlasiju pirmo reizi visus noteikumus - foruma un servera,un nekur neko neatradu par to ka es nedrikstetu rakstit kaut ko par marihuanu vai spaisu,vai ari to cenam un iegades vietam,tapec ej dirst ar savu warnu,un nem nost vinju,jo ta ir nepamatota. ja ok,par ikariam,tiesham es varu neraudat,bet par iepriekshejo varnu tu esi idioc!? kada sakara?

viewtopic.php?p=192252#192252 Tagad tik neskaidro man, ka šo ierakstu nebiji ievērojis.


Un, ja reiz tik labi esi iepazinies ar visiem noteikumiem, tad esi piemirsis:
1. Atceries, ka šī mājas lapa nelīdzinās demokrātiskajai valstij, tāpēc mēs, lapas administrātori un moderātori, esam tiesīgi pieņemt galīgo lēmumu konflikta gadījumā.

Un savu neapmierinātību ar kāda moderātora vai administrātora darbību vari izteikt neizmantojot apvainojumus un esi laipni aicināts griezties pie Gibox[Vendetta] ar konkrētām pretenzijām par manām darbībām, ja kas neapmierina.

Citēšu vēl vienu punktu, par kura esamību, acīmredzot, esi piemirsis
7. Kategoriski aizliegts rakstīt rupjības un apvainojumus.

Kifflom!
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #8

Post by Hemis[ADT] »

Eu, bet man nets nogļukoja, ko darīs?
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Hemis[ADT] wrote:Eu, bet man nets nogļukoja, ko darīs?

Esi uzmanīgāks, un ja pareizi atminos, tad savu pēdējo postu ir iespējams dzēst līdz brīdim, kad kāds cits neuzraksta, tātad gandrīz 30min tev bija iespējams dzēst savu dubultpostu.
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Aleksis »

Tas, ka 2x pēc kārtas var nopublicēt vienu un to pašu ir foruma nepilnība un par to jau nu warn nepienākas...
Un savu neapmierinātību ar kāda moderātora vai administrātora darbību vari izteikt neizmantojot apvainojumus un esi laipni aicināts griezties pie Gibox[Vendetta] ar konkrētām pretenzijām par manām darbībām, ja kas neapmierina.
Varēji netērēt savu laiku un to nemaz nerakstīt, visiem sen jau ir skaidrs, ka savas pretenzijas visi var glabāt pie sevis, kaut kur dziļi, dziļi.
Image
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

[AoD]Aleksis wrote:Tas, ka 2x pēc kārtas var nopublicēt vienu un to pašu ir foruma nepilnība un par to jau nu warn nepienākas...
Un savu neapmierinātību ar kāda moderātora vai administrātora darbību vari izteikt neizmantojot apvainojumus un esi laipni aicināts griezties pie Gibox[Vendetta] ar konkrētām pretenzijām par manām darbībām, ja kas neapmierina.
Varēji netērēt savu laiku un to nemaz nerakstīt, visiem sen jau ir skaidrs, ka savas pretenzijas visi var glabāt pie sevis, kaut kur dziļi, dziļi.

Tur bija 1min starplaiks un viņš apskatot savu publicēto ziņojumu pats varēja pamanīt un izdzēst lieko postu, bet ko nu vairs.

Acīmredzot, dažiem vēl nav skaidrs, ja reiz šeit raksta un tā nemaz nav, Gibox dažreiz arī atbild, bet jā, labāk, lai patur pie sevis, kā es to daru.
Pi4uk$$
Censoņa
Censoņa
Posts: 196
Joined: 25 Mar 2013, 15:16

Re: Beztēma #8

Post by Pi4uk$$ »

Kāpēc, lai es nevarētu pateikt Dzintara kungam pa cik es iepērku mantu? Es taču tikai nosaucu skaitli.. Es nelieku nevienam ne pirkt, ne lietot or smth.. Būtu labāk pats sev iedevis brīdinājumu, jo izplatīt savu sektu parakstā un katrā otrajā postā ir taspats.
Image
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

vecaisPitons wrote:Kāpēc, lai es nevarētu pateikt Dzintara kungam pa cik es iepērku mantu? Es taču tikai nosaucu skaitli.. Es nelieku nevienam ne pirkt, ne lietot or smth.. Būtu labāk pats sev iedevis brīdinājumu, jo izplatīt savu sektu parakstā un katrā otrajā postā ir taspats.
Mazs bērns esi, ka tev vairākas reizes ar karotīti mutē jābaro? domāju, ka nē. Vienreiz jau pateicu, es, Gibox un vēl vairāki moderātori/administrātori neatbalsta nekādu tirgošanos ar apreibinošām vielām vai to reklamēšanu šā foruma ietvaros, ja vēlies to darīt meklē citu forumu vai saraksties privāti. Ja nevēlies pakļauties šim ierobežojumam, tad samierinies ar izrietošajām sekām.
Pi4uk$$
Censoņa
Censoņa
Posts: 196
Joined: 25 Mar 2013, 15:16

Re: Beztēma #8

Post by Pi4uk$$ »

Tu nesaproti? Nav nekāda tirgošanās šeit. Es vienkārši pateicu, cik maksāju.
Image
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

vecaisPitons wrote:Tu nesaproti? Nav nekāda tirgošanās šeit. Es vienkārši pateicu, cik maksāju.

nu ja, nē, tā nav nekāda reklamēšana un tirgošanas, nav pilnīgi nekāda sakara ar to (headbang) +vari manam augstāk uzrakstītajam arī šo piemēru pievienot, ka tas ar nav atļauts.
Pi4uk$$
Censoņa
Censoņa
Posts: 196
Joined: 25 Mar 2013, 15:16

Re: Beztēma #8

Post by Pi4uk$$ »

akd. (headbang)
šoreiz piekāpšos.. labāk iešu uzvilkt miera pīpi tev par god'.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

W4I[Vendetta] wrote:Vienreiz jau pateicu, es, Gibox un vēl vairāki moderātori/administrātori neatbalsta nekādu tirgošanos ar apreibinošām vielām vai to reklamēšanu šā foruma ietvaros.
Diemzhel runa sava varda,nevis Giboxa vai citu,jo es zinu to ko nezini tu,tapec nevajag te muldet ka Gibox un citi administratori ir pret :DD *daudz smejos* jo vienigais kas ir pret,esi tu.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Deliite[1337] wrote:
W4I[Vendetta] wrote:Vienreiz jau pateicu, es, Gibox un vēl vairāki moderātori/administrātori neatbalsta nekādu tirgošanos ar apreibinošām vielām vai to reklamēšanu šā foruma ietvaros.
Diemzhel runa sava varda,nevis Giboxa vai citu,jo es zinu to ko nezini tu,tapec nevajag te muldet ka Gibox un citi administratori ir pret :DD *daudz smejos* jo vienigais kas ir pret,esi tu.

Tad smejies vesels, ko citu, lai tev saka, bet tas tavs augstāk minētais apgalvojums ir patiess tikai tad, ja Gibox un 04d meloja par savu viedokli attiecībā par apreibinošo vielu reklamēšanu un tirgošanos foruma ietvaros un neatkarīgi no tā vai meloja/nemeloja es to neatbalstu un turpināšu sodīt.
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: Beztēma #8

Post by Gibox »

Ir arī jāsaprot, ka šo forumu lasa/lasīs bērni, kuri varbūt pat nezin neko par tādām vielām un sāks par tām interesēties tikai tāpēc, ka kāds ir nosaucis cenu un aktīvi apspriež šīs vielas. Nu nevajag tā darīt :(
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
Pi4uk$$
Censoņa
Censoņa
Posts: 196
Joined: 25 Mar 2013, 15:16

Re: Beztēma #8

Post by Pi4uk$$ »

ka ar serveri, gibox?
Image
Post Reply