Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Beztēma #7

Post by Giboxlox »

[AoD]Aleksis wrote:+ viss tiek veikts pašu rokām, tā kā darba izmaksas ir retos gadījumos.
Saprotu, ka ta ir veca masina, bet ja man nebutu tik silti, noteikti sermuli ari pari adai parskrietu, nevis tikai domas.

Es protu piemeram, nomainit sturi vai kreslu, bet kaut ko piekare un shasijas zemaja dala? Tas nav prieks manis, tad varetu teikt ar dievas masinai. Bet varetu padomat, ka pat nomainot kreslu es varetu sajat masinu ta, ka vina neietu vairak, jo atcerejos gadijumu, kad 2007. gada Viano nacas mainit riepu, nebiju padomajis par drosibas skruvi un sabojaju vienigo uzgriezni. Atradamies netalu no Igaunijas robezas, mani piespieda iet 20 km lidz Apei, jo biju vainigais.

Enivej, kads ir redzejis Dumperu nesenos laikos? Jajauta kadam kurs zin par dizela E34.
Image
User avatar
Panty[1337]
Censoņa
Censoņa
Posts: 203
Joined: 24 Dec 2009, 12:03

Re: Beztēma #7

Post by Panty[1337] »

He he , tiko biju pakaļ uz pastu savam haļavnajam BF3 :D
Jautājums, vai vel kādam ir un grib online kādu reizi uzspēlēt ?
[AoD]Deflowv6k
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 556
Joined: 08 Jan 2009, 18:44

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Deflowv6k »

Panty. Es esmu tas laimīgais, kam arī ir oriģināls bf3. Uzraksti skype savu battlelog niku :)
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Aleksis »

221340[ADT] wrote:
[AoD]Aleksis wrote:+ viss tiek veikts pašu rokām, tā kā darba izmaksas ir retos gadījumos.
Saprotu, ka ta ir veca masina, bet ja man nebutu tik silti, noteikti sermuli ari pari adai parskrietu, nevis tikai domas.

Es protu piemeram, nomainit sturi vai kreslu, bet kaut ko piekare un shasijas zemaja dala? Tas nav prieks manis, tad varetu teikt ar dievas masinai. Bet varetu padomat, ka pat nomainot kreslu es varetu sajat masinu ta, ka vina neietu vairak, jo atcerejos gadijumu, kad 2007. gada Viano nacas mainit riepu, nebiju padomajis par drosibas skruvi un sabojaju vienigo uzgriezni. Atradamies netalu no Igaunijas robezas, mani piespieda iet 20 km lidz Apei, jo biju vainigais.

Enivej, kads ir redzejis Dumperu nesenos laikos? Jajauta kadam kurs zin par dizela E34.
Nezinu, kādēļ būtu jāskrien šermuļiem pāri? Ja no tās lietas visu saprot, tad nesaprotu par ko tur uztraukties. Tas būtu tas pats, kas divriteni dot servisā remontēt. Ja ar dzelžiem ir uz Jūs, tad gan ir cita runa.

Es pats jau arī agrāk neko daudz nesajēdzu, bet pamazām sāku ņemties un tā vēl tagad. Piem., es šovasar pats savai ņivai pārjaucu motoru un piekari, lai ziemā būtu ar ko paslīdēt. :DD
Image
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: Beztēma #7

Post by Skilled[O] »

Panty[1337] wrote:He he , tiko biju pakaļ uz pastu savam haļavnajam BF3 :D
Jautājums, vai vel kādam ir un grib online kādu reizi uzspēlēt ?

geimvision konkursā piedalījies?
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

izskatas ka Jogijx'am bails pat parbaudit elljas limeni,lai tik rokas nenosmeretu :D
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Panty[1337]
Censoņa
Censoņa
Posts: 203
Joined: 24 Dec 2009, 12:03

Re: Beztēma #7

Post by Panty[1337] »

Skilled[O] wrote:
Panty[1337] wrote:He he , tiko biju pakaļ uz pastu savam haļavnajam BF3 :D
Jautājums, vai vel kādam ir un grib online kādu reizi uzspēlēt ?

geimvision konkursā piedalījies?
U'r right. Pats arī piedalījies ?
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: Beztēma #7

Post by Skilled[O] »

Jā, piedalījos. Bet nevinnēju. :S Diezgan interesanti konkursi... Kuros var laimēt spēli.
Image
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #7

Post by Kri »

. Piem., es šovasar pats savai ņivai pārjaucu motoru un piekari, lai ziemā būtu ar ko paslīdēt.
viss es apvainojos, tu jauci mašīnas motoru un nepasauci mani. :. :o
Image
Bboy-Rassell
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 833
Joined: 26 Jun 2008, 21:34

Re: Beztēma #7

Post by Bboy-Rassell »

bobiks[1337] wrote:Citroen C5. Ja nezināji, ka tāds pastāv, iepazīsties. btw.. es jau domāju, ka tu galīgi tukšs smadzenēs esi, ja reiz citroenu kādam iesaki. :D
es personīgi neesmu smadzenēs tukšs, bet no citroen'iem tiešām patīk c4. riebjas man tie pežo, reno citroeni, bet c4 ir tiešām tā mašīna, par kuru es nebūtu sašutis, ja tā nonāktu manā īpašumā. no visām mašīnām kurās esmu braucis, c4 noteikti ir komfortablākais, klusākais un gandrīz skaistākais auto, kurā esmu braucis
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #7

Post by Hemis[ADT] »

Šeit būs īstā vieta.
viewtopic.php?t=8665&start=915
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

jebkura, jauna masina ir laba smuka klusa, u.t.t bet visi tie citroen u.t.t tadi ir lidz momentam. ar bmw, audi mercedes ir citadak.. bet nu ja..
Image
GET REKT
User avatar
Just_Rhs[EK]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 9
Joined: 30 Oct 2010, 18:58

Re: Beztēma #7

Post by Just_Rhs[EK] »

Jebkurā jaunā mašīnā belaš tev nav vietas... :D moš bagāžniekā... :/
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

Just_Rhs[EK] wrote:Jebkurā jaunā mašīnā belaš tev nav vietas... :D moš bagāžniekā... :/

:DD x100 shita pateikt vnk xD
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

Just_Rhs[EK] wrote:Jebkurā jaunā mašīnā belaš tev nav vietas... :D moš bagāžniekā... :/
Opa. nezinaju ka tu no tvaika ielas izlaists.. xD
Image
GET REKT
Locked